WOLONTARIAT


koty do adopcji Wroclaw

DOM TYMCZASOWY

Zostań Domem Tymczasowym (DT), czyli tzw. Rodziną Zastępczą dla bezdomnego kota.

W DT zwierzę przebywa do czasu znalezienia mu Domu Stałego (DS). Może to potrwać parę miesięcy, ale też i rok, a nawet dwa. Jest też małe ryzyko, że nigdy nie uda się kotka wyadoptować. Nie mamy lokalu, koty mamy też w swoich domach i jeżeli nagle będziesz chciał przestać tymczasować to możemy nie mieć miejsca u siebie, aby go zabrać :(

Fundacja pokryje koszta weterynaryjne, ale idealnie, gdyby DT było w stanie samo kupować chociaż karmę i żwirek (jeżeli nie, to oczywiście też zapewnimy).

Chcemy też, aby nasz podopieczny był u Cebie bezpieczny, dlatego będziemy Cię prosić o przyklejenie specialnych kratek w oknach uchylnych oraz zabezpieczenie siatką balkonu i okien/okna (pomożemy).

Jeżeli jesteś na powyższe gotowy to właśnie Ciebie szukamy :) Wypełnij krótką ANKIETĘ - odezwiemy się.

koty do adopcji Wroclaw

:: ROZDAWANIE ULOTEK ::

Ulotki Przygarnij KOTA promują adopcje dorosłych kotów, uczą prawidłowego żywienia kotów, rozwiewają obawy przygarnięcia starszego kota oraz przekonują do zostania domem tymczasowym:
- włóż parę ulotek do skrzynek pocztowych w swojej okolicy;
- wsadź za wycieraczki aut;
- rozdaj przechodniom;
- daj po ulotce wszystkim znajomym.

Ulotki są do odebrania we Wrocławiu (Wojszyce). Należy się umówić na konkretny dzień i godzinę. Napisz do nas: przygarnijkota@gmail.com

koty do adopcji Wroclaw Aktualnie mamy komplet

:: KARMICIEL KOTÓW ::

Poszukujemy osób, które znalazłyby czas, 1x w tygodniu, aby podejść/podjechać na Kurkową i Łowiecką we Wrocławiu i podać karmę oraz wodę kotom tam bytującym. Karmę my zapewniamy (choć mile widziane osoby, które mogą kupić same). Mamy tam 4 tzw. pit stopy, czyli punkty, w których zostawiamy jedzenie i wodę, zaczynamy na ulicy Kurkowej, a kończymy na końcu Łowieckiej. Zajmuje nam to ok 30-45min dziennie (plus dojazdy).

Więcej o kotach z Kurkowej :: TUTAJ ::

koty do adopcji Wroclaw

:: ZŁOTA RĄCZKA ::

Masz zdolności techniczne? Nie obca Ci wiertarka, młotek i inne narzędzia? :) Poszukujemy osób chcących pomagać w siatkowaniu balkonów i okien w domach tymczasowych i stałych. Także do np montowania kocich półek na ścianach :)

Napisz do nas: przygarnijkota@gmail.com

NASI PRZYJACIELE


koty do adopcji Wroclaw
BIURO RACHUNKOWE JWW
Od 2018 JWW prowadzi nam księgowość. Dziękujemy z całego serca za wspaniałą współpracę!
www.jww.pl

koty do adopcji Wroclaw
AGENCJA CARTED
Carted zajmuję się pozycjonowaniem naszej strony. Dziękujemy!
www.carted.pl

PODZIĘKOWANIA

22.06.2022
Jeszcze jest dobro na tym świecie! Słońcem na naszym niebie okazał się Ośrodek Pomocy Poszkodowanym prawapacjenta.org! Każdy gest jest szansą na lepsze życie! Dziękujemy!

10.06.2022
Nawet najmniejszy gest to krok w stronę lepszego życia! Serdecznie dziękujemy AIF Kancelarii sp. z o.o. za okazaną pomoc naszym podopiecznym!
www.aif.com.pl