O NAS


koty do adopcji Wroclaw Niesiemy pomoc kotom w potrzebie we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się głównie adopcjami bezdomnych kotów, a także kastracją, leczeniem oraz dokarmianiem wolno-żyjących.

Nie mamy lokalu, koty mamy w swoich prywatnych domach, tzw Domach Tymczasowych (DT). Każda adopcja to podwójne szczęście: jeden kot znajduje swój stały dom, a drugi zostaje uratowany z ulicy po "zwolnieniu się" miejsca.

Zajmujemy się także stadem bezdomnych kotów z ul. Kurkowej i Łowieckiej we Wrocławiu. Jesteśmy u nich codziennie z karmą i wodą. Większość tych kotów została już przez nas wykastrowana, a wszystkie oswojone wyadoptowane. Opiekujemy się również innymi stadami kotów we Wrocławiu (np na Jagodnie, Brochowie, Wojnowie), a także we wsi Malczyce. A konkretnie: kastrujemy, leczymy, szukamy domów oraz wspomagamy karmicieli karmą.

Od 2012 działaliśmy jako nieformalna grupa Przygarnij Kota. W 2016 założyliśmy fundację. Jesteśmy charytatywną organizacją i utrzymujemy się jedynie z datków ludzi dobrej woli.

W 2018 otrzymaliśmy wrocławskie odznaczenie "Serce dla Zwierząt".

koty do adopcji Wroclaw :: WROCŁAWSKIE SERCE DLA ZWIERZĄT 2018 ::
"21 października 2018 na budynku trybuny głównej partynickiego toru wyścigów konnych zawisła kolejna tabliczka. Spośród 16 nominowanych do miejskiego odznaczenia Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2018 Kapituła wybrała w tym roku dwie fundacje, niosące pomoc kotom bezdomnym i porzuconym, które pomagają znaleźć zwierzakom dom, propagują też wiedzę na temat zdrowia, zwyczajów oraz sterylizacji i kastracji kotów. Nie są rozbudowane kadrowo instytucje, dzięki którym wiele stworzeń uniknęło cierpienia i głodu. Ich działalność – najczęściej kosztem własnego czasu i pieniędzy – to wolontariat w czystej postaci, który oprócz niewątpliwej satysfakcji z możliwości pomagania słabszym, spotyka się wcale nierzadko z niezrozumieniem, a nawet wrogością ze strony... innych ludzi."

Więcej na wroclaw.pl

NASI PRZYJACIELE


koty do adopcji Wroclaw
BIURO RACHUNKOWE JWW
Od 2018 JWW prowadzi nam księgowość. Dziękujemy z całego serca za wspaniałą współpracę!
www.jww.pl

koty do adopcji Wroclaw
AGENCJA CARTED
Carted zajmuję się pozycjonowaniem naszej strony. Dziękujemy!
www.carted.pl

PODZIĘKOWANIA

22.06.2022
Jeszcze jest dobro na tym świecie! Słońcem na naszym niebie okazał się Ośrodek Pomocy Poszkodowanym prawapacjenta.org! Każdy gest jest szansą na lepsze życie! Dziękujemy!

10.06.2022
Nawet najmniejszy gest to krok w stronę lepszego życia! Serdecznie dziękujemy AIF Kancelarii sp. z o.o. za okazaną pomoc naszym podopiecznym!
www.aif.com.pl