STARSZE ADOPCJE


ADOPTOWANE 2020


koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY na dokocenie, jako piąty kotek :)
---
:: TEODOR ::
Kocurek o cudnym, niebieskim umaszczeniu. Jest płochliwy, ale łagodny. Został odłowiony podczas interwencji na ul. Starodworskiej we Wrocławiu, gdzie żyje bardzo duże stado kotów (ponad 20 osobników). To cudo musiało mieć rasowego tatusia, gdyż mamusia jest czarnym dachowcem :)
* szacowana data urodzenia: 09.2020
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony
* zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 08-23.12.2020

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: MILUŚ ::
Ten mały kocurek trafił do nas z działek przy ul. Pilczyckiej we Wrocławiu. Uwielbia się przytulać i bawić, z kotami i z człowiekiem. To mega przylepka, słodziak i tulasek. Do adopcji tylko na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem.
* szacowana data urodzenia: 09.2020
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony
* zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 20.09-27.12.2020 (DT Yana)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie RÓZI <3 :)
---
:: CZESIA ::
Znaleziona jako 2-tygodniowe maleństwo, leżała w doniczce na ogródku działkowym. Zaropiałe oczy i nosek - miała zaawansowany koci katar - od razu dostała leki. Ten mały słodziak miał wielkie szczęście, że został wypatrzony. Polowanie na mamę trwało długo, ale niestety do tej pory nie udało sie jej odłowić.
* szacowana data urodzenia: 05.10.2020
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (1x)

Pod opieką FPK: 20.10-16.12.2020 (DT Marta/Iza)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA :)
---
:: LOLA ::
Została zabrana z ulicy Jesionowej we Wrocławiu. Jest bardzo spokojna i delikatna, uwielbia się bawić. Nieufna wobec obcych ludzi, za to bardzo lubi inne koty. Szuka spokojnego domu bez dzieci, który da jej czas na zaaklimatyzowanie się i zbudowanie zaufania. Lola bezbłędnie korzystna z kuwety. Mile widziana adopcja na dokocenie (ale nie jest to warunek konieczny).
* szacowana data urodzenia: 2018
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x)
* wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 09.09-12.2020 (DT Karolina)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY. DT stało się DS :)
---
:: LATTE ::
Ten mały kocurek trafił do nas z działek przy ul. Pilczyckiej we Wrocławiu. Uwielbia się przytulać i bawić, z kotami i z człowiekiem. To mega przylepka, słodziak i tulasek. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem.
* szacowana data urodzenia: 09.2020
* odpchlony, odrobaczony

Pod opieką FPK: 20.09-27.11.2020 (DT P.Ela)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA przez Tomasza :)
---
:: MISTI ::
Koteczka została zabrana podczas interwencji na działkach w okolicach Szprotawy. Jest oswojona, miziasta i łagodna, ale bardzo nieśmiała w stosunku do obcych ludzi, potrzebuje czasu aby komuś zaufać. Całe swoje życie spędziła na działkach. Jak to często bywa u białych kotów, ma spieczone uszka od słońca, niestety będą musiały zostać amputowane, aby nie zrakowaciały. Szuka domku, który pokocha ją całym sercem.
* szacowana data urodzenia: 2018
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x)
* zachipowana i wykastrowana

Pod opieką FPK: od 14.06-22.11.2020 (DT Jagoda)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA przez Michała :)
---
:: RÓZIA ::
To maleństwo trafiło do nas z działek przy ul. Pilczyckiej we Wrocławiu. Była leczona z kociego kataru, tak jak i rodzeństwo i mamusia. Niestety choroba uszkodziła jej jedno oczko (zrost rogówki ze spojówką), troszkę na nie widzi, na szczęście w niczym jej to nie przeszkadza. Uwielbia się przytulać i bawić z kotami i człowiekiem. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem z DT (lubi się z Julitką).
* szacowana data urodzenia: 09.2020
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (1x)
* zachipowana

Pod opieką FPK: 20.09-21.11.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: ŁOLI ::
Wolno-żyjąca kocurek z terenu Elektrociepłowni we Wrocławiu, ze stada które codziennie dokarmiamy od lat. Uległ jakiemuś wypadkowi (może auto?), zaczął mocno kuleć, a nawet powłuczyć na tylną łapę 🙁 Został odłowiony i poddany leczeniu. Jest coraz lepiej, ale nie super z łapką.
* szacowana data urodzenia: 2014
* wykastrowany

Kocurek przebywał na wolności. Adoptowany 18.11.2020.

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA. DT stało się DS :)
---
:: GRAŻYNKA ::
To osiedlowa, wolno-żyjąca koteczka z ul. Granicznej we Wrocławiu. Jest dokarmiana przez mieszkańców. Okociła się pod podłogą na czyimś patio. Cztery kociaki zostały wyciągnięte po rozbiórce tarasu, natomiast Grażynkę trzeba było odłowić na klatkę pułapkę. Po odkarmieniu kociaków i kastracji miała wrócić w miejsce bytowania, ale na szczęście znalazła dom tymczasowy.
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona
* wykastrowana

Pod opieką FPK: 15.05-14.11.2020 (DT Łukasz)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY w dwupaku z EDYTKĄ :)
---
:: WOJTEK ::
Czysta słodycz w rudym wydaniu. Miziak i przylepka. Uwielbia się bawić i brykać. Preferowana adopcja w dwupaku z jakimś kotkiem z DT lub na dokocenie, czyli do domu gdzie jest już kotek.
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x), wykastrowany

Pod opieką FPK: 01.07-31.10.2020 (DT Gosia)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA w dwupaku z WOJTKIEM :)
---
:: EDYTKA ::
Ta delikatna istotka trafiła do nas ze wsi pod Wrocławiem (z Malczyc). Jest bardzo płochliwa i potrzebuje czasu, aby zaufać człowiekowi. Preferowana adopcja w dwupaku z jakimś kotkiem z DT lub na dokocenie, czyli do domu gdzie jest już kotek.
* szacowana data urodzenia: 05.2020
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x), zachipowana, wykastrowana

Pod opieką FPK: 02.08-31.10.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: RIKO ::
To spokojny i uroczy starszy kocurek. Bardzo lubi towarzystwo człowieka, ugniata łapkami w miejscu na sam jego widok. Został znaleziony w Szprotawie, przed czyjąś sutereną, gdzie powiedziano nam, że jest bezdomny od lat. Jedynie dobrze, że go dokarmiali, ale do domu nie wpuszczali i bez problemu zgodzili się abyśmy zabrały go na leczenie i do adopcji. Miał chore uszy i zęby. Jest już zdrowy i gotowy do adopcji. To przecudowny koteczek, który mimo, iż chyba całe życie się tułał na ulicy, to w ogóle nie stracił zaufania do człowieka.
* szacowana data urodzenia: 2012
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x)
* zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 14.06-14.10.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA razem z bratem Angelem :)
---
:: ATENA ::
Znaleziona razem z rodzeństwem pod krzakiem na działkach przy ul. Pilczyckij we Wrocławiu. Maluszki nie boją się człowieka, same podeszły. Atena jest czarna i przesłodka, początkowo nieufna, ale pogłaskana po brzuszku od razu się relaksuje. Szuka domku tylko w dwupaku z bratem Angelem (ewentualnie możemy rozpatrzyć adopcje samek tylko na dokocenie).
* szacowana data urodzenia: 01.09.2020
* odpchlona

Pod opieką FPK: 20-26.09.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY razem z siostrą Ateną :)
---
:: ANGEL ::
Znaleziony razem z rodzeństwem pod krzakiem na działkach przy ul. Pilczyckij we Wrocławiu. Maluszki nie boją się człowieka, same podeszły. Angel ma unikatowe, niespotykane u kotów europejskich umaszczenie biszkoptowo-szare. Jest cudowny z wyglądu i charakteru. Szuka domku tylko w dwupaku z siostrą Ateną (ewentualnie możemy rozpatrzyć adopcje jednego tylko na dokocenie).
* szacowana data urodzenia: 01.09.2020
* odpchlony

Pod opieką FPK: 20-26.09.2020 (DT Kamila)

Niestety rodzeństo się rozchorowało po adopcji i nie udało się uratować Angela :'( [*]

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: IGI ::
Znaleziony na ul. Orzechowej we Wrocławiu, gdzie był widywany od paru dni. Był bardzo głodny, zakleszczony oraz niesamowicie zmęczony (po przybyciu do DT spał 2 dni bez przerwy). Kocurek jest przyjazny i miziasty, to słodka przylepka. Uwielbia głaskanie i zabawy. Śpi z człowiekiem w łóżku. Nie da się go nie pokochać od pierwszego wejrzenia, jest przecudowny i przeuroczy. Prawdopodobnie został porzucony. Ma ok 1.5 roku, to jeszcze kocie dziecko. Nie przepada za większością innych kotów, lubi mieć miłość człowieka na wyłączność, ale bardzo polubił się z innym kotkiem w DT, Rikiem. Szukamy mu domu n kociego jedynaka lub ewentualnie w dwupaku z Riko.
* szacowana data urodzenia: 2019
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x)
* zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 09.05-17.09.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie :)
---
:: SZILA ::
Ta bojaźliwa kruszynka trafiła do nas ze wsi pod Wrocławiem (z Malczyc). Boi się obcych ludzi, potrzebuje czasu, aby zaufać. Ma piękne, szylkretowe umaszczenie. Dobrze dogaduje się z innymi kotami. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem (ale nie jest to warunek konieczny).
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 09.05-17.09.2020 (DT Amanda)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA :)
---
:: BASIA ::
Czysta słodycz w biało-rudym wydaniu. Miziak i przylepka. Uwielbia się bawić i brykać. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z bratem Wojtkiem (ale nie jest to warunek konieczny).
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (1x)

Pod opieką FPK: od 01.07.2020 (DT Ania)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA razem z bratem Angelem :)
---
/8ZxFgCpPdxsBu12UgTUtsG1fyi__aTAhACNcBGAsYHQ/s1600/FPK_Smuti_1500.jpg" style="float: left;" width="350" /> ADOPTOWANY. DT stało się DS :)
---
:: OLI ::
Trafił do nas ze wsi pod Wrocławiem (z Malczyc). Boi się obcych ludzi, potrzebuje czasu, aby zaufać. Uwielbia się bawić i brykać. dogaduje się z innymi kotami. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem (ale nie jest to warunek konieczny).
* szacowana data urodzenia: 05.2020
* odpchlony, odrobaczony

Pod opieką FPK: 20.07-04.08.2020 (DT Monika)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: SMUTI ::
Ten bury słodziak trafił do nas ze wsi pod Wrocławiem (z Malczyc). Boi się obcych ludzi, potrzebuje czasu, aby zaufać. Uwielbia się bawić i brykać. dogaduje się z innymi kotami. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem (ale nie jest to warunek konieczny).
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (1x)

Pod opieką FPK: 09.05.2020 (DT Marta)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie BLANKO :)
---
:: STELLA ::
Malutka koteczka zabrana podczas interwencji na działkach w okolicach Szprotawy. Jest cudowna, zabawowa i nie da się jej nie pokochać. Jest jeszcze leczona z kociego kataru, ale można już rezerwować. Szuka domku tylko na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem.
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020

Pod opieką FPK: 14.06.2020 (DT Marta/Paulina)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA w dwupaku z WHISKASEM :)
---
:: TRISZKA ::
Ta kruszynka trafiła do nas ze wsi pod Wrocławiem (z Malczyc). Była w bardzo złym stanie, to był szkielecik, a oczka niestety nie udało się uratować. Aktualnie już doszła do siebie i jest gotowa do adopcji. Triszka jest bardzo łagodna i spokojna, chociaż zabawy też uwielbia. Boi się obcych ludzi, potrzebuje czasu, aby zaufać człowiekowi. Dobrze dogaduje się w Whiskasikiem. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem (ale nie jest to warunek konieczny).
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020
* odpchlona, odrobaczona
* usunięta prawa gałka oczna

Pod opieką FPK: od 06-25.07.2020 (DT Kamila)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY w dwupaku z TRISZĄ :)
---
:: WHISKASIK ::
Kocurek ma cudowne, szare umaszczenie (jak z reklamy whiskasa). Został odłowiony we wsi pod Wrocławiem (w Malczycach). Jest nieufny w stosunku do obcych ludzi, ale bardzo łagodny. Szuka spokojnego domku. Dobrze dogaduje się w Triszką. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem (ale nie jest to warunek konieczny).
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (1x)

Pod opieką FPK: od 01-25.07.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: BLANKO ::
Malutki biały kocurek zabrany podczas interwencji na działkach w okolicach Szprotawy. Troszkę nieufny w stosunku do ludzi, ale łagodny. Jest jeszcze leczony z kociego kataru, ale można już rezerwować. Szuka domku tylko na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem.
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (1x)

Pod opieką FPK: od 14.06.2020 (DT Pulina)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA :)
---
:: BELLA ::
Malutka koteczka zabrana podczas interwencji na działkach w okolicach Szprotawy. Jest cudowna, zabawowa i nie da się jej nie pokochać. Jest jeszcze leczona z kociego kataru, ale można już rezerwować. Szuka domku tylko na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem.
* szacowana data urodzenia: początek maja 2020

Pod opieką FPK: od 14.06.2020 (DT Paulina)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA w dwupaku z bratem NORISEM :)
---
:: NORA ::
Cztery kociaki urodziły się pod podłogą na czyimś patio na Granicznej we Wrocławiu. Mamusia Grażynka, po odkarmieniu i kastracji wróci na osiedle. Kociaki to 2 dziewczynki i 2 chłopców. Są cudowne i zabawowe. Szukają domów tylko w dwupaku.
* szacowana data urodzenia: 04.2020
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona

Pod opieką FPK: 13.05-03.07.2020 (DT Łukasz)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY w dwupaku z siostrą NORĄ :)
---
:: NORIS ::
Cztery kociaki urodziły się pod podłogą na czyimś patio na Granicznej we Wrocławiu. Mamusia Grażynka, po odkarmieniu i kastracji wróci na osiedle. Kociaki to 2 dziewczynki i 2 chłopców. Są cudowne i zabawowe. Szukają domów tylko w dwupaku.
* szacowana data urodzenia: 04.2020
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony

Pod opieką FPK: 13.05-03.07.2020 (DT Łukasz)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA w dwupaku z bratem JACKIEM :)
---
:: AGATKA ::
Cztery kociaki urodziły się pod podłogą na czyimś patio na Granicznej we Wrocławiu. Mamusia Grażynka, po odkarmieniu i kastracji wróci na osiedle. Kociaki to 2 dziewczynki i 2 chłopców. Są cudowne i zabawowe. Szukają domów tylko w dwupaku.
* szacowana data urodzenia: 04.2020
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona

Pod opieką FPK: 13.05-03.07.2020 (DT Łukasz)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY w dwupaku z siostrą AGATKĄ :)
---
:: JACEK ::
Cztery kociaki urodziły się pod podłogą na czyimś patio na Granicznej we Wrocławiu. Mamusia Grażynka, po odkarmieniu i kastracji wróci na osiedle. Kociaki to 2 dziewczynki i 2 chłopców. Są cudowne i zabawowe. Szukają domów tylko w dwupaku.
* szacowana data urodzenia: 04.2020
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony

Pod opieką FPK: 13.05-03.07.2020 (DT Łukasz)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA :)
---
:: ŻABKA ::
Koteczka jest spokojna i łagodna. Dużo śpi i odpoczywa, głównie na łóżku (z człowiekiem) :) Nie przepada za towarzystwem innych kotów, boi się ich. Szuka spokojnego domu, który zapewni jej to wszystko czego do tego pory nie miała. Została znaleziona w okolicach ul. Zwycięskiej we Wrocławiu. Weszła do sklepu Żabka, gdzie miauczała prosząc po jedzenie. Po wstępnym wywiadzie w pobliskich knajpach oraz na forach internetowych wiemy, że najprawdopodobniej kotka była bezdomna od paru lat. Mieszkańcy ją dokarmiali, ale nie ma ani budki, ani chyba ciepłego schronienia.
* szacowana data urodzenia: 2015
* odpchlona, odrobaczona (1x), zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 24.05-22.06.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA :)
---
:: MONA ::
Ta młoda koteczka została przez nas wyłapana z dużego stada w Piotrowicach pod Wrocławiem. Miała zostać tylko wykastrowana i wrócić w miejsce bytowania, ale okazała się był łagodna i uwielbiająca mizianie. Jest bardzo płochliwa, ale pogłaskana od razu mruczy i ugniata łapkami. Nie ma w sobie w ogóle agresji. W DT nawet na małe dziecko reaguje ze spokojem, chociaż na razie głównie woli przebywać w ustronnym miejscu i obserwować :)
* szacowana data urodzenia: 2019
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x), wykastrowana

Pod opieką FPK: 03.04-09.05.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: MENTOS ::
Zabrany z terenu jednej z wrocławskich firm. Jest trochę nieśmiały w stosunku do obcych ludzi, ale rokuje na bardzo fajnego i kochanego kanapowca. Lubi towarzystwo innych kotów.
* szacowana data urodzenia: 08.2019
* odpchlony, odrobaczony, zachipowany

Pod opieką FPK: 03.03-04.05.2020 (DT Paulina)

koty do adopcji Wroclaw :: SYDNEY ::
Została zabrana z działek w miejscowości Wschowa, gdzie koty są niemile widziane. Jest mega miziasta, przeurocza i przekochana. Jest w trakcie leczenie z kociego kataru, przed nią też wizyta u ortopedy, gdyż chyba miała wybity bark. Jakby tego było mało to niestety ma też kocią białaczkę. Dostaje lek Interferon, który ściągamy specjalnie dla niej z Ukrainy.
* odpchlona, odrobaczona, zachipowana i wykastrowana
* data urodzenia: maj 2019
* test FIV/FeLV: FeLV pozytywny (białaczka)

Pod opieką FPK: od 24.11.2019 (DT Paulina)

Kot z białaczką ma obniżoną odporność, ale w bezstresowych warunkach, może żyć długo i szczęśliwe jak każdy inny, zdrowy kot. Nie wymaga specjalnie innego traktowania. Białaczką zarazić mogą się tylko kotowate - ludzie, psy i inne zwierzęta nie mogą się zarazić. Kot z białaczką może żyć z innym kotem białaczkowym lub innymi zwierzętami.

ADOPTOWANE 2019


koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: LOLEK vel SECUNDUS ::
Został odebrany podczas interwencji na ul. Poniatowskiego we Wrocławiu, razem z pięcioma innymi kotami. To czarna oaza spokoju, czyli spokojny kot dla spokojnego człowieka. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem i codzienne porcje głaskania i drapania za uszkiem. Dobrze dogaduje się z innymi kotami – nie szuka zwady ani nie próbuje zdobyć dominacji. Jeśli zależy Ci na spokojnym, ułożonym kocie, to jest kimś w sam raz dla Ciebie. Bardzo lubi się ze swoim bratem Pafnucym.
* data urodzenia: 2016
* odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 13.12.2018 (DT Piotr)

koty do adopcji Wroclaw :: ZIUTEK vel PAFNUCY ::
Pieszczosznik Nadzwyczajny. Jeśli szukasz kota, który będzie chciał leżeć Ci na kolanach i być kompanem na każdy dzień, to Pafnucy jest kotem dla Ciebie. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem i nigdy nie pogardzi pieszczotami. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, co szybko okazuje liżąc im futerko. Pafnucy jest bardzo odważny i szybko się adaptuje do nowego domu. Świetnie sprawdzi się zarówno samodzielnie, jak i w duecie ze swoim bratem – Secundusem. Niestety jego samego życie nie rozpieszczało, poprzedni właściciel bardzo go zaniedbywał. Ziutek został odebrany podczas interwencji na ul. Poniatowskiego we Wrocławiu, razem z pięcioma innymi kotami.

* data urodzenia: 2016
* odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 13.12.2018 (DT Piotr)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: RYŚ ::
Ten rudy kocurek trafił do nas na kastrację ze wsi z okolic Kostomłotów. Szuka domu, nie chcemy, aby musiał wrócić w niezbyt ciekawe miejsce bytowania :( Jest bardzo bojaźliwy, ale łagodny. Uwielbia głaskanie. Czy ktoś go pokocha i da czas na aklimatyzację?

* szacowana data urodzenia: 2005
* odpchlony, odrobaczony (2x), zaszczepiony (1x)
* zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 22.01.2020 (DT Kamila)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie :)
---
:: MALWINKA ::
Malwinka to cudna dziewczynka, która uwielbia się bawić zarówno z człowiekiem jak i innymi kotami. Z puchatej kulki wysmuklała i wygląda aktualnie jak szczurek, a to dlatego, że jest niejadkiem, bardzo mało je, a dużo biega. Jest przecudowna z charakteru, nie da się w niej nie zakochać od pierwszego zobaczenia. Korzystają z kuwety. Toleruje również psy. Do adopcji tylko i wyłącznie na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.

* szacowana data urodzenia: 10.2019
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 30.11.2019-21.02.2020 (DT Pani Halinka)

koty do adopcji Wroclaw :: PSOTKA ::
To młodziutka kotka, której w głowie same figle. Można na nią patrzeć godzinami, kiedy poluje na zabawki z piórkami. W obecności osób, które zna, jest pewna siebie i przebojowa. Kiedy przychodzą goście, chowa się do kanapy i nie wyściubia noska. Nowy dom będzie musiał uzbroić się w cierpliwość, ale naprawdę warto! Zabrana z terenu jednej z przemysłowych firm we Wrocławiu.

* odrobaczona i zaszczepiona (2x)
* data urodzenia: sierpień 2019
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 24.11.2019 (DT Paulina)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: NEGRULKA ::
Jest nieśmiałą koteczką o wielkiej chęci do zabawy. Szuka kontaktu z innymi kotami, przytula się i wraz z nimi urządza zapasy w poduszkach. Apetyt ma spory : ) Jest bardzo ciekawska. W nocy śpi blisko człowieka, coraz bardziej otwiera się na opiekunów. Jest bardzo łagodna, nawet kiedy się boi. Może być adoptowana na jedynaka, na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem.

* data urodzenia: kwiecień 2019
* odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 20.06.2019 (DT Paulina)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: JASIU ::
Przez tydzień był widywany na parkingu w Piotrowicach przy Kątach Wrocławskich, na szczęście w końcu udało się go złapać. Jest już bezpieczny w domu tymczasowym u Krzysztofa, który go zauważył, złapał i dał schronienie do czasu adopcji.

* data urodzenia: lipiec 2019
* odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 25.08.2019 (DT Krzysztof)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: GOSIEK ::
To starszy kocurek, który większość życia lub może i całe spędził na wolności, dlatego jest płochliwy, ale łagodny. Szuka domku, który da mu czas na aklimatyzację i zapewni dużo miłości, której najprawdopodobniej nigdy nie zaznał. Gosiek w DT daję się głaskać opiekunce, na filmiku widać jak pięknie się powoli otwiera na człowieka. Ładnie dogaduje się z innymi kotami. Został zabrany z podwórka na ul. Kutrzeby we Wrocławiu. Był bardzo chory (koci katar, odwodnienie). Jest ju zdrowy i gotowy do adopcji. Kto pokocha Gosiulka?

* szacowana data urodzenia: 2005/2009
* odpchlony, odrobaczony i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 09.07.2019 (DT Kasia Radek)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie :)
---
:: MISIA ::
Dwie 2-miesięczne dziewczynki zostały znalezione w miejscowości Węgry w powiecie wrocławskim. Koteczki są przeurocze i przecudowne, nie da się w nich nie zakochać od pierwszego zobaczenia. Są spokojne i miziaste. Korzystają z kuwety. Malwinkajest spokojniejsza, Misia jest bystra i ciekawa wszystkiego. Do adopcji osobno (raczej na dokocenie) lub razem w dwupaku.

* szacowana data urodzenia: 10.2019
* odpchlona i odrobaczona

Pod opieką FPK: od 30.11.2019 (DT Pani Halinka)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY na dokocenie :)
---
:: MIAŁ MIAŁ ::
Przecudowny z charakteru kocurek, uwielbia człowieka, chodzi na nim wszędzie. Cały czas by się przytulał i leżał obok ludzi. Jest odważny i przyjacielski. Został oddany przez opiekuna z powodu wyjazdu do innego miasta (zrzeczenie się).
* szacowana data urodzenia: 03.2019
* zachipowany i wykastrowany

Pod opieką FPK: 20-24.12.2019 (DT Jagoda)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie dla Pusi. DT stało się DS :)
---
:: DOBRUSIA ::
Jest przeuroczym miziakiem. W stosunku do obcych jest nieufna, ale przy swojej tymczasowej opiekunce ciągle domaga się głaskania i mruczy. Szuka spokojnego domu (bez małych dzieci), może być na dokocenie (chociaż czasem bywa troszkę zazdrosna). Jest dość duża gabarytowo, ale to słodziak, który nie wyobraża już sobie życia bez człowieka. Została zabrana z terenu Elektrociepłowni na Łowieckiej we Wrocławiu.
* data urodzenia: 2012
* odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 13.12.2018-14.12.2019 (DT Alicja)

koty do adopcji Wroclaw :: KAROLEK ::
Został zabrany interwencyjnie z tragicznych warunków. To miziak, może być adoptowany jako jedynak albo na dokocenie do jakiegoś łobuza (zamęczy spokojnego kota) - uwielbia sie bawić :) Przed interwencją mieszkał z 5 innymi kotami i psem. Może zakumplować się z pieskiem, ale jak u kotów - tylko odważne łobuziaki, żadnych delikatnych osobników ;) Waży 6kg, jest dużym, ale bardzo przyjacielskim kocurkiem. Aktualnie ma piasek w pęcherzu, musi jeść zdrowo i koniecznie samą mokrą karmę z domieszką pasty zakwaszającej.
* szacowana data urodzenia: 2016
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x) i wykastrowany
* 06.02.2019: sanacja jamy ustnej i chipowanie
* test FIV/FeLV: ujemny 12.03.2019 (zdrowy)

Pod opieką FPK: 12.03-04.12.2019 (DT Kocie Gniazdo)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY na dokocenie :)
---
:: PABLO ::
Wolno-żyjący kocurek z terenu Elektrociepłowni we Wrocławiu, ze stada które codziennie dokarmiamy od lat. Pablo zawsze przychodził do karmicieli i łasi się co zagrażało jego bezpieczeństwu. Pierwszy raz został odłowiony na kastrację, a ponownie z powodu rany na karku, prawdopodobnie po walce z kuną. W DT był wycofany i wystraszony, Pablo potrzebuje jedynie więcej czasu aby się zaaklimatyzować w domowych warunkach, ale słodki i łagodny kotek, który będzie wdzięczny za miłość i ciepłe schronienie.
* szacowana data urodzenia: 2015
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x) i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Kocurek przebywał na wolności. Adoptowany 04.12.2019.

koty do adopcji Wroclaw :: ELFIK ::
Kochany i proludzki niebieski kocurek rasy rosyjskiej. Jest łagodny jak baranek. Pod skrzydła fundacji trafił po zrzeczeniu się go przez poprzednich opiekunów, z powodu trudnej sytuacji życiowej (mieli go od małego, kupionego z hodowli). Został przez nas wyleczony (lub podleczony), jest po antybiotykoterapii oraz po leczeniu zębów. Opanowaliśmy już bardzo jego gluty z nosa. Ma trwałe zmiany na oczkach, ale widzi. Ma również niedrożne kanaliki w jednym oku, więc zawsze mu łzawi. Prawdopodobnie będzie też miał nawracające problemy z wypływem z nosa, gdyż ma nieodwracalne zmiany, które mogą ułatwiać namnażanie się bakterii. Elfik szuka domku, który będzie gotowy na ewentualne przyszłe leczenie kotka, który będzie czujny i szybko zareaguje na ewentualny początek infekcji. Kocurek uwielbia człowieka, więc idealnie jakby człowiek był dużo w domu. Raczej domek bez innych kotów.

* data urodzenia: 2011
* odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 25.08-18.11.2019 (DT Kamila)
Więcej zdjęć

ADOPTOWANA. DT stało się DS :)
---

:: MALWINKA ::

To cudowna koteczka, płochliwa w stosunku do obcych, ale bardzo przyjacielska dla ludzi, których już zna. Uwielbia się przytulać i miziać. Szuka spokojnego i kochającego domku bez dzieci i innych zwierząt, gdzie będzie miała miłość człowieka na wyłączność. Bardzo źle znosi towarzystwo innych, dlatego musiała trafić do DT na jedynaka. Aktualnie przez stres związany z dużą ilością kotów w jednym miejscu musiała przyjmować leki antydepresyjne i mamy nadzieje, że powoli będziemy mogli z nich "schodzić". Została odebrana podczas interwencji na ul. Poniatowskiego we Wrocławiu, razem z pięcioma innymi kotami.
* data urodzenia: 2016
* odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* 23.01.2019: usunięcie zgniłych zębów z kamieniem (ważyła 3kg)
* 06.02.2019: sanacja jamy ustnej i usunięcie zmiany pod językiem
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 22.01.2019 (DT Ania Gil)
Więcej zdjęć

:: OBI ONE ::


ADOPTOWANY :)
---
To najmniejszy z braci. W pierwszym kontakcie nieco nieśmiały, ale kiedy się już otworzy, jest rozmruczanym czarnym kociakiem, który cieszy się ze wspólnej zabawy i pieszczot. Uwielbia zabawy z rodzeństwem i przy nich czuje się nieco pewniejszy. Idealnie do adopcji z Leią lub Obi One, ale nie jest to warunek konieczny. Został zabrany razem z rodzeństwem i mamą z działek w miejscowości Wschowa, gdzie koty są niemile widziane.
* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 22.08.2019 (DT Paulina)

:: LEIA ::


ADOPTOWANA w dwupaku z braciszkiem YODĄ :)
---
To urocza i rozbrykana kotka o łobuzerskim spojrzeniu. Zawsze pogodna i gotowa do zabawy. Maleństwo o podwójnym żołądku ;) ma nieposkromiony apetyt, nie tylko na życie 😉 Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Szuka kontaktu z człowiekiem. Idealnie do adopcji z bratem, ale nie jest to warunek konieczny. Została zabrana razem z rodzeństwem i mamą z działek w miejscowości Wschowa, gdzie koty są niemile widziane. Jest teraz bezpieczna i czeka na dom, który pokocha ją całym sercem.
* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 22.08-21.10.2019 (DT Paulina)

:: YODA ::


ADOPTOWANY w dwupaku z siostrą LEIĄ :)
---
To najmniejszy z braci. W pierwszym kontakcie nieco nieśmiały, ale kiedy się już otworzy, jest rozmruczanym czarnym kociakiem, który cieszy się ze wspólnej zabawy i pieszczot. Uwielbia zabawy z rodzeństwem i przy nich czuje się nieco pewniejszy. Idealnie do adopcji z Leią lub Obi One, ale nie jest to warunek konieczny. Został zabrany razem z rodzeństwem i mamą z działek w miejscowości Wschowa, gdzie koty są niemile widziane.
* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 22.08-20.10.2019 (DT Paulina)

:: ELEKTRONEK ::


Półroczny kocurek, który uwielbia człowieka, miziania i głaskanie. Jest pełen energii i kocha zabawę. Fantastycznie opiekuje się kociakami w domu tymczasowym. Czeka na swój wymarzony domek, w którym będzie mógł spędzić resztę życia, gdzie będzie kochany i przytulany. Został znaleziony na ul. Ptasiej we Wrocławiu, blisko dokarmiania kotów z Elektrociepłowni. Był mega brudny i chudy. Na szczęście znalazło się dla niego miejsce w domu tymczasowym i jest już bezpieczny. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

* szacowana data urodzenia: październik 2018
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 24.04-20.10.2019 (DT Paulina)

:: DOLCE ::


Przeuroczy kocurek, który uwielbia zabawę, zdobywa szczyty drapaków w domu tymczasowym. Pozytywnie nastawiony do innych zwierząt i ludzi. Uwielbia głaskanie, ale póki co unika siedzenia na kolanach. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Został zabrany z terenu Elektrociepłowni na Łowieckiej we Wrocławiu. Trafił do nas z urwanym fragmentem tylnej łapki, okoliczności zdarzenia pozostają nieznane. Maluch świetnie sobie radzi mimo uszczerbku. Do adopcji na jedynaka lub dokocenie.

* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 08.06-30.10.2019 (DT Paulina)

:: HAN SOLO ::


Zabrany z działek z Wschowy, razem z rodzeństwem i mamusią. Przepiękny czarny kocurek, który nie miałby szans na przeżycie pierwszej zimy, gdyby nie człowiek. Idealnie do adopcji w dwupaku lub na dokocenia, ale nie jest to warunek konieczny.
* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 22.08-20.09.2019 (DT Paulina)

:: JANINKA ::


Znaleziona na parkingu w Piotrowicach przy Kątach Wrocławskich. Jest bezpieczna w domu tymczasowym u Krzysztofa, który ją zauważył, złapał i dał schronienie do czasu adopcji.
* szacowana data urodzenia: lipiec 2019
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 27.08-18.09.2019 (DT Krzysztof)


:: JÓZIO ::


Znaleziony na parkingu w Piotrowicach przy Kątach Wrocławskich. Jest bezpieczny w domu tymczasowym u Krzysztofa, który go zauważył, złapał i dał schronienie do czasu adopcji.
* szacowana data urodzenia: lipiec 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony

Pod opieką FPK: 28.08-18.09.2019 (DT Krzysztof)

:: GABANNA ::

Gabi jest uroczą koteczką, której ulubioną zabawą jest przemykanie pod tunelem ze zwisajacego koca. To wielki żarłok w małym ciałku pokrytym puszystym futerkiem. Uwielbia wszelkie zabawy, świetnie dogaduje się z innymi kotami, ale potrafi tez zając się sobą sama. Jest ciekawa człowieka, nie lubi brania na ręce, ale kocha mizianie pod szyja, wtedy pręży się i mruczy ;) Bezbłędnie korzysta z kuwety. Zabrana z terenu Elektrociepłowni na Łowieckiej we Wrocławiu. Prawdopodobnie długo przebywała w ciemnościach i ma problemy z mięśniami powiek, czasem gdy się zestresuje nie jest w stanie ich podnieść. Jest po badaniach okulistycznych i wynika na to, że nie da się z tym nic zrobić. Na szczęście nie przeszkadza jej to chyba za bardzo.

* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 08.06-03.08.2019 (DT Paulina)


koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY przez Gosię. DT stało się DS :)
---
:: MISIEK ::
Kocurek trafił pod nasze skrzydła po zrzeczeniu się go przez starsze, schorowane małżeństwo. Misiek jest po dawnym wypadku samochodowym, niestety wtedy łapka nie została poskładana i aktualnie służy mu jedynie do podpierania się na łokciu. Chirurg uznał, że dopóki łapka bardziej mu pomaga niż przeszkadza, nie ma otarć na niej to można zaniechać amputacji. Misiulek szybko odnalazł się w nowym otoczeniu. To przeuroczy i miziasty kocurek, któremu bardzo brakowało uwagi ze strony człowieka.

* szacowana data urodzenia: 2012
* odpchlony, odrobaczony i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 14.07-01.08.2019 (DT Gosia Wikłacz)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY w dwupaku z braciszkiem :)
---
PARAGON
Dwa małe kociaki (Kapsel i Paragon) zostały przywiezione ze wsi pod Jelczem. Chude, brudne i chore. Po dojściu do siebie są już gotowe do adopcji: razem, osobno lub na dokocenie. Perfekcyjnie korzystają z kuwety. To przesłodkie miziaki i takie kocie "nastolatki", uwielbiają jeść, spać i narozrabiać ;) Szukają odpowiedzialnych domków, gdzie zostaną pokochane jak członkowie rodziny, bezwarunkowo i na zawsze.
* szacowana data urodzenia: grudzień 2018
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (1x) i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 24.02-20.06.2019 (DT Agata Jach)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY w dwupaku z braciszkiem :)
---
KAPSEL
Dwa małe kociaki (Kapsel i Paragon) zostały przywiezione ze wsi pod Jelczem. Chude, brudne i chore. Po dojściu do siebie są już gotowe do adopcji: razem, osobno lub na dokocenie. Perfekcyjnie korzystają z kuwety. To przesłodkie miziaki i takie kocie "nastolatki", uwielbiają jeść, spać i narozrabiać ;) Szukają odpowiedzialnych domków, gdzie zostaną pokochane jak członkowie rodziny, bezwarunkowo i na zawsze. Kapselek aktualnie ma nawrót kociego kataru, jest w trakcie leczenia.
* szacowana data urodzenia: grudzień 2018
* odpchlony, odrobaczony i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 24.02-20.06.2019 (DT Agata Jach)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie :)
---
TIKO
Odłowiony na ul. Studziennej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. Łagodny i puchaty kocurek, który potrzebuje znaleźć dobry domek, gdzie poczuje się kochany i bezpieczny. Mile widziana adopcja w dwupaku razem z bratem lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x), wykastrowany i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 22.06.2018-05.2019 (DT Wiwi)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie :)
---
RUDY
Brak nam słow, aby opisać dlaczego Rudy szuka domu. Został oddany/porzucony jak niechciany przedmiot. Małżeństwo się rozpadło i nikt kocurka już nie chciał. Groziło mu schronisko. Ma max rok, jest drobny i chudziutki. Jest najkochańszym stworzonkiem pod słońcem, tuli się i domaga czułości. W poprzednim domu mieszkał z pieskiem. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* szacowana data urodzenia: maj 2018
* odpchlony, odrobaczony (1x) i wykastrowany

Pod opieką FPK: 07-13.05.2019 (DT Kamila)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie :)
---
MISZA
Zabrany interwencyjnie ze stada kotów na Poniatowskiego. To około 7/8-letni kocurek, uwielbiający ganianie za wędkami. Mega miziak, uwielbia znajdować się obok człowieka. Przychodzi i domaga się głasków, jest bardzo uczuciowy. Spokojny, czysty, kuwetuje bez problemu. Nie ma wszystkich ząbków (04.02.2019 mia sanacje jamy ustnej). Wcześniej mieszkał z 5 innymi kotami i psem.
* szacowana data urodzenia: 2011
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany

Pod opieką FPK: 22.01-07.05.2019 (DT Radek)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA przez Joasię i Piotra na dokocenie dla Pucusia :)
---
DELA
Zabrana interwencyjnie ze stada kotów na Poniatowskiego. To puchata i grubiutka koteczka z pięknym i mieciutkim futerkiem. Bardzo miziasta, mruczy jak traktorek. Uwielbia spać w łóżku. Przychodzi i barankuje bez przerwy. Jest bardzo uczuciowa i spokojna. Ma mętne jedno oczko i nie ma ząbków.
* szacowana data urodzenia: 2008
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny 02.03.2019 (zdrowa)

Pod opieką FPK: 20.01-05.05.2019 (DT Kasia Radek od 02.03)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY :)
---
PIKUŚ
Odebrany interwencyjnie mały piesek (ok. 8 kg) w typie yorka. To kochany i grzeczny piesek, który pięknie zachowuje czystość w domu. Zalecana adopcja do domu bez innego psa, gdyż Pikuś broni miski i łóżka przed konkurencją :) Bardzo możliwe, że był kiedyś bity, gdyż często zbliża się do nowej osoby praktycznie czołgając się, bardzo lubi kontakt z ludźmi, a jednocześnie chyba boi się, że zostanie skrzywdzony.
* szacowana data urodzenia: 01.01.2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany

Pod opieką FPK: 08.01.2019 (DT Marta)

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANY przez Martę i Rafała na dokocenie SILVERKA :)
---
FRANK
Młodziutki kocurek zabrany ze wsi pod Opolem, z Małujowic na leczenie (koci katar) i kastracje. Był cały w ropie, kaszlał, dławił się, oczy sklejały się i nie miał apetytu (był chudy jak szkielet). Aktualnie jest już zdrowy i gotowy do adopcji. Boi się jeszcze bcych ludzi, ale wystarczy mu dać czas na aklimatyzację, aby stał się słodką przylepką.
* umaszczenie: bure, pręgowane
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony

Pod opieką FPK: 06.10.2018-04.01.2019 (DT Marta)

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANY w dwupaku z RADZIĄ :)
---
MALWIN
Młodziutki kocurek zabrany ze wsi pod Opolem, z Małujowic na leczenie (koci katar) i kastracje. Miał wrócić w miejsce bytowania, jednakże to mały słodziak, który zasługuje na prawdziwy i kochający domek. Jeszcze boi się człowieka, ale jeżeli da mu się czas na aklimatyzację to będzie cudnym kanapowym przytulaskiem.
* umaszczenie: bure, pręgowane
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony

Pod opieką FPK: 06.10.2018-04.01.2019 (DT Marta)

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA w dwupaku z MALWINEM :)
---
RADZIA
Młodziutka koteczka zabrana ze wsi pod Opolem, z Małujowic na leczenie i kastracje. To oswojona i mizialska kicia. Szuka domku, który pokocha ją całym sercem. Może być adoptowana na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek, gdyż w DT od razu dogadała się z rezydentką.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona

Pod opieką FPK: 06.10.2018-04.01.2019 (DT Marta)

ADOPTOWANE 2018


koty do adopcji WroclawPRĘGA adoptowana na dokocenie, HYSIEK został w DT na stałe :)
---
PRĘGA i HYSIEK
Te kociaki oraz ich mama Kitka zostały uratowane od niechybnej zguby. Kocurek Hysiek zaczyna zachowywać się jak książątko, taki mały indywidualista, oczywiście bawi się z Pręgą (i jest to przeurocze). Pręga okazuje się to taka mała panienka, uwielbia przeglądać się w lustrze i podrywać Hyśka.
* szacowana data urodzenia: czerwiec/maj 2018
* odpchlone, odrobaczone, zaszczepione i wykastrowany (Hysiek)

Pod opieką FPK: od 07.10-01.12.2018 (DT Kasia Łysek).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA na dokocenie :)
---
:: KITKA ::
Kitka i jej dwa kociaki zostały uratowane od niechybnej zguby. Koteczka jest bardzo przymilna, grzeczna i śliczna. Uwielbia kontakt z człowiekiem oraz innymi kotami. Szuka domku, który pokocha ją całym sercem.
* szacowana data urodzenia: 2016
* umaszczenie: buro-białe
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana

Pod opieką FPK: 07.10-30.12.2018 (DT Kasia Łysek).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA w dwupaku ze swoją mamą MOLLY :)
---
:: GINNY ::
W malutkiej wsi niedaleko Milicza, żyje wiele niewykastrowanych kotów. Nasza znajoma Mary była tam na urlopie i jedna kotka (nazwana Molly) przyniosła swojego malutkiego kociaka (Ginny). Jeśli miała inne kociaki, to je straciła. Starsze kotki ją goniły, a kocury próbowały polować na kociaka. Mary nie nie mogła ich tam zostawić. Zorganizowaliśmy dla Mary klatkę, talon na kastrację oraz opiekę weterynaryjną.
* szacowana data urodzenia: 01.09.2018
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (1x)

Pod opieką FPK: 22.09.2018 (DT Mary).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA w dwupaku ze swoim dzieckiem GINNY :)
---
:: MOLLY ::
W malutkiej wsi niedaleko Milicza, żyje wiele niewykastrowanych kotów. Ostatnio Mary była tam na urlopie i jedna kotka (nazwana Molly) przyniosła swojego malutkiego kociaka. Mary zrobiła jej prowizoryczne legowisko przy domu. Jeśli miała inne kociaki, to je straciła. Starsze kotki ją goniły, a kocury próbowały polować na kociaka. Molly jest proludzka i idealnie odnajduje się w domu, to typowana kanapowa przylepka.
* szacowana data urodzenia: 2016
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona

Pod opieką FPK: 22.09.2018 (DT Mary).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA przez Anię i Tomka :)
---
KEJSI
Starsza koteczka zabrana ze wsi pod Opolem, z Małujowic na leczenie i kastracje. To mama Radzi. Kicia nie ma zębów (1 kła w fatalnym stanie, do wyrwania), ma koci katar, jest chuda i zabiedzona. Nie może wrócić w miejsce bytowania, nie ma tam ani porządnego schronienia ani karmienia. Pilnie szukamy dla niej domu, chociażby tymczasowego.
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana

Pod opieką FPK: 06.10-11.12.2018 (DT Marta)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA :)
---
WIÓRKA
Zabrana razem z kociętami z pnia drzewa na pl. Staszica we Wrocławiu. To przeurocza i miziasta koteczka. Ciężko jej nawet zrobić zdjęcie, bo cały czas się przytula i ociera. Ma też swój charakterek, nie da sobie w kaszę dmuchać. Uwielbia człowieka, natomiast nie przepada za innymi kotami, dlatego szuka domku bez kotów oraz bez dzieci.
* szacowana data urodzenia: 2016
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x), wykastrowana (18.05) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 29.04-21.11.2018 (DT Marta).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA :)
---
ELLA
Młodziutka koteczka zabrana ze wsi pod Opolem, z Małujowic na leczenie i kastracje. To oswojona i mizialska kicia, która potrzebuje pilnie domu, chociażby tymczasowego, inaczej po wszystkim będzie musiała wrócić w miejsce bytowania.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (1x) i zachipowana

Pod opieką FPK: 06.10-15.11.2018 (DT Marta)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY :)
---
SPRINTER
Zabrany z tragicznych warunków ze wsi pod Opolem, z Małujowic. To cudowny, oswojony i rozbrykany kocurek. Uwielbia się bawić i szaleć. Niczego i nikogo się nie boi :) Mile widziana adopcja na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek, gdyż pięknie się bawi zarówno z kociakami jak i dorosłymi kotami.
* umaszczenie: czarno-białe
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (1x)
* szacowana data urodzenia: 01.06.2018

Pod opieką FPK: 03.07-07.11.2018 (DT Ania).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY przez Agnieszkę na dokocenie siostry MANTY :)
---
ROMEO
Zabrany z tragicznych warunków ze wsi pod Opolem, z Małujowic. To przeuroczy kociaczek, którego nie da się nie pokochać od pierwszego wejrzenia. Uwielbia się bawić i jeść :) Mile widziana adopcja na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek. Może również zostać kocim jedynakiem, byle był kochany :)
* umaszczenie: biało-czarne
* odpchlony i odrobaczony
* szacowana data urodzenia: 15.06.2018

Pod opieką FPK: 03.07-02.11.2018 (DT Ania).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY :)
---
MITO
Odłowiony na ul. Studziennej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. Łagodny i cudowny kocurek, który potrzebuje znaleźć dobry domek, gdzie poczuje się kochany i bezpieczny. Mile widziana adopcja w dwupaku razem z bratem lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.
* umaszczenie: czarne z białymi wstawkami
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x), wykastrowany i zachipowany
* szacowana data urodzenia: ok 01.05.2018

Pod opieką FPK: 22.06-27.10.2018 (DT Wiwi)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA przez wspaniałych ludzi z Lubania. Astra będzie miała kocią koleżankę Kasię, psiego brata Prezesa oraz 3 szczurki :)
---
ASTRA
Zabrana z tragicznych warunków ze wsi pod Opolem, z Małujowic. Astra to spokojna, nieco płochliwa i łagodna koteczka, która chętnie trafiła by do domku z drugim kotkiem, który dodał by jej pewności siebie. Nie jest to jednak wymóg konieczny, bo o ile nie ma dużego hałasu ośmiela się szybciutko i garnie do zabawy.
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona
* szacowana data urodzenia: 15.06.2018

Pod opieką FPK: 03.07-16.10.2018 (DT Ania).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY :)
---
PUNTO
Odłowiony na ul. Studziennej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. Łagodny i odważny kocurek, który potrzebuje znaleźć dobry domek, gdzie poczuje się kochany i bezpieczny. Mile widziana adopcja w dwupaku razem z bratem lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.
* umaszczenie: czarne z białymi wstawkami
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* szacowana data urodzenia: ok 01.05.2018

Pod opieką FPK: 22.06-06.10.2018 (DT Wiwi)

koty do adopcji Wroclaw
ADOPTOWANY przez Stanisława. DT stało się DS :)
---
NIKODEM
Został odłowiony z ul. Łowieckiej we Wrocławiu (z terenu Elektrociepłowni). Miał raka na oczku dlatego musiało zostać usunięte (była to melanocytoma - po usunięciu oka nie zagraża ryzyko przerzutów). Nikuś jest już również po zabiegu stomatologicznym (3 ząbki zostały wyrwane, a pozostałe zostały wyczyszczone).
* szacowana data urodzenia: 2013
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (1x) i zachipowany
* wykastrowany (w 2016)
* test FIV/FeLV (PCR): ujemny (zdrowy)
* badania krwi (morfologia, biochemia): w normie

Pod opieką FPK: 02-18.10.2018 (DT Stanisław).

koty do adopcji WroclawDT stało się DS. ADOPTOWANA razem z bratem MATIU :)
---
POLA
Zabrana z działek jako mały kociaczek i adoptowana w listopadzie 2017 razem z bratem Matiu. Niestety Opiekunowie nagle dostali nakaz opuszczenia kraju i musieli wracić do Jemenu. Pola jest energicznym, wesołym, prokocim i proludzkim kocim dzieckiem. Uwielbia się bawić i brykać.
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 07-10.2018 (DT Iza).

koty do adopcji WroclawDT stało się DS. ADOPTOWANY razem z siostrą POLĄ :)
---
MATIU
Zabrany z działek jako mały kociaczek i adoptowana w listopadzie 2017 razem z siostrą Polą. Niestety Opiekunowie nagle dostali nakaz opuszczenia kraju i musieli wracić do Jemenu. Matiu jest uroczym kociaczkiem, którego kocha się od pierwszego wejrzenia. Delikatny i do zaopiekowania, słodziak w czystej postaci. Jest oswojonym miziaczkiem.
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 07-10.2018 (DT Iza).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA przez Agnieszkę z Rodziną :)
---
MANTA
Zabrana z tragicznych warunków ze wsi pod Opolem, z Małujowic. To cudowna i oswojona malutka puchata kuleczka. Jest łagodna i delikatna - czarna kruszynka do zaopiekowania się. Mile widziana adopcja na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek. Może również zostać kocim jedynakiem, byle była kochana :)
* umaszczenie: czarne
* odpchlona i odrobaczona
* szacowana data urodzenia: 15.06.2018

Pod opieką FPK: 03.07-29.08.2018 (DT Ania).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA razem z siostrą EMMĄ :)
---
TINKA
Została zabrana ze wsi pod Opolem, z Małujowic. Jest oswojona, łagodna i zabawowa. Szybko aklimatyzuje się w nowym miejscu. Bardzo lubi inne koty i pięknie się z każdym bawi. Mile widziana adopcja w dwupaku razem z siostrą Emmą (bardzo się lubią) lub na dokocenie, ale nie jest to warunek konieczny.
* szacowana data urodzenia: 2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 28.04-28.08.2018 (DT Alicja).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA razem z siostrą TINKĄ :)
---
EMMA
Została zabrana ze wsi pod Opolem, z Małujowic. Jest oswojona, łagodna i zabawowa. Szybko aklimatyzuje się w nowym miejscu. Bardzo lubi inne koty i pięknie się z każdym bawi. Mile widziana adopcja w dwupaku razem z siostrą Tinką (bardzo się lubią) lub na dokocenie, ale nie jest to warunek konieczny.
* szacowana data urodzenia: 2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 28.04-28.08.2018 (DT Alicja).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY :)
---
TRUFELEK
Złapany na ul. Tkackiej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. To był szkielecik, sama skóra i kości, zagłodzony prawie na śmierć (mama nie miała pokarmu). Na szczęście je już sam, ma apetyt i bardzo szybko przybiera na wadze. Jeszcze boi się człowieka, potrzebuje miłości i cierpliwości, a na pewno stanie się słodką przylepką.
* umaszczenie: czarne z białymi wstawkami
* odpchlony i odrobaczony
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018

Pod opieką FPK: 25.06-11.08.2018 (DT Kamila/Marta).

koty do adopcji WroclawTIPO
Odłowiony na ul. Studziennej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. Łagodny i piękny kocurek, który potrzebuje znaleźć dobry domek, gdzie poczuje się kochany i bezpieczny. Mile widziana adopcja w dwupaku razem z bratem lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.

* umaszczenie: czarne z białymi wstawkami
* odpchlony i odrobaczony
* szacowana data urodzenia: ok 01.05.2018

Pod opieką FPK: 22.06-01.08.2018

koty do adopcji WroclawTABIŚ
Złapany na ul. Tkackiej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. To był szkielecik, sama skóra i kości, zagłodzony prawie na śmierć (mama nie miała pokarmu). Na szczęście je już sam, ma apetyt i bardzo szybko przybiera na wadze. Tabiś jeszcze boi się człowieka, potrzebuje miłości i cierpliwości, a na pewno stanie się słodką przylepką. Do adopcji tylko w dwupaku razem z bratem (Turkusikiem, Talarkiem lub Trufelkiem) lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.
* umaszczenie: bure, pręgowane
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (07.07)
* szacowana data urodzenia: ok 01.05.2018

Pod opieką FPK: 27.06-01.08.2018 (DT Kamila).

koty do adopcji WroclawTALAREK
Złapany na ul. Tkackiej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. To był szkielecik, sama skóra i kości, zagłodzony prawie na śmierć (mama nie miała pokarmu). Na szczęście je już sam, ma apetyt i bardzo szybko przybiera na wadze. Tabiś jeszcze boi się człowieka, potrzebuje miłości i cierpliwości, a na pewno stanie się słodką przylepką. Do adopcji tylko w dwupaku razem z bratem (Tabisiem, Turkusikiem lub Trufelkiem) lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.
* umaszczenie: czarne z białymi wstawkami
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (07.07)
* szacowana data urodzenia: ok 01.05.2018

Pod opieką FPK: 26.06-01.08.2018 (DT Kamila).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA na dokocenie :)
---
CELINKA
Ta drobna kocinka została zabrana podczas łapanki obok Elektrociepłowni, na ul. Ptasiej we Wrocławiu. To oswojona i cudowna koteczka, bardzo łagodna i proludzka. Jest tak śliczna, że nie można się na nią napatrzeć. Toleruje inne koty, może zostać adoptowana w dwupaku (z innym kotem z DT), na dokocenie, ale również i na jedynaka.
* szacowana data urodzenia: 2017
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 02.05-24.07.2018 (DT Marta).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY przez Olgę i Dawida, na dokocenie Sonego (adoptowanego od nas) :)
---
TURKUSIK
Złapany na ul. Tkackiej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. To był szkielecik, sama skóra i kości, zagłodzony prawie na śmierć (mama nie miała pokarmu). Na szczęście je już sam, ma apetyt i bardzo szybko przybiera na wadze. Jeszcze boi się człowieka, potrzebuje miłości i cierpliwości, a na pewno stanie się słodką przylepką.
* odpchlony, odrobaczony (1x) i zaszczepiony (07.07)
* szacowana data urodzenia: ok 01.05.2018

Pod opieką FPK: 26.06-11.07.2018 (DT Kamila).

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA :)
---
DZIUNIA
Znaleziona pod krzakiem na działce na Klecińskiej. To słodka kulka, która domaga się uwagi ludzi, głośno płacze, gdy człowiek znika jej z oczu, będzie cudownym kotkiem. Szukamy dla niej domku bez małych dzieci, może być na dokocenie.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.06.2018
* odpchlona, odrobaczona (2x)

Pod opieką FPK: 23.06-09.07.2018 (DT Kamila).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA przez Igę i Pawła z Kłodzka :)
---
ZUZIA
Została odłowiona z ul. Łowieckiej we Wrocławiu (z terenu Elektrociepłowni) razem z dwójką dzieci (kociaki trafiły pod opiekę Grupy Ratuj). Była drobniutka i bardzo chuda. To mizialska i łagodna koteczka. Troszkę nieufna w stosunku do obcych, ale gdy kogoś zna to ociera się i domaga uwagi i głaskania.
* szacowana data urodzenia: ok 2016/2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x), wykastrowana i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 10.06-07.07.2018 (DT Kamila).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA na dokocenie :)
---
KARMA
Koteczka prawie wpadła nam pod koła na Czajkowskiego we Wrocławiu. Szybkie hamowanie, parkowanie i złapanie. Napotkana Pani powiedziała, że to kociak sąsiada, że On nie da, bo mama kociaka będzie tęsknić. Udało się z Panem porozmawiać (ubogi i nadużywający alkoholu) i bez problemu wyraził zgodę na oddanie Karmy do adopcji oraz przyjął propozycję kastracji mamusi. To jedno z najsłodszych stworzeń jakie miałyśmy do tej pory na DT, już nam żal na samą myśl o adopcji ;) Karma niczego się nie boi, jest odważna, mizialska i niesamowicie ufna w stosunku do człowieka - po prostu cudowna :) Szuka najlepszego domku pod słońcem, idealnie na w dwupaku z innym kociakiem lub dokocenie (czyli gdzie jest już kotek).
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlona, odrobaczona (2x), zaszczepiona (2x) i zachipowana

Pod opieką FPK: 19.06-03.07.2018 (DT Kamila).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA :)
---
NATASZKA
To oswojona i mizialska koteczka, która uwielbia wylegiwać się na kanapie. Mogłaby siedzieć na kolanach cały czas. Domaga się miziania, a gdy nie ma już ochoty to zadziornie to okazuje, jest prześmieszna :) Jest bardzo spokojna, bardzo dużo śpi. Źle się czuję wśród innych zwierząt, toleruje je z daleka, ale denerwuje się, gdy podchodzą blisko. Potrzebuje miłości człowieka na wyłączność, dlatego szukamy jej domku bez innych zwierząt, bez małych dzieci.

Pojawiła się nagle w stadzie wolno-żyjących kotów na Kurkowej/Łowieckiej (teren Elektrociepłowni) we Wrocławiu. Nigdy wcześniej nie była przez nas widziana. Miała problem z chodzeniem, co chwilę potykała się lub przewracała. Prawdopodobnie uległa wypadkowi, nerw w przedniej łapce został uszkodzony i nastąpił przykurcz. Tylko amputacja wchodziła w grę. Bardzo dobrze sobie radzi na trzech łapkach :) Jest też po zabiegu stomatologicznym, dwa ząbki musiały zostać wyrwane, a pozostałe zostały wyczyszczone.

* szacowana data urodzenia: 2013
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (3x)
* wykastrowana i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* umaszczenie: dymne

Pod opieką FPK: 02.09.2017-22.06.2018 (DT Kamila).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA :)
---
PSOTKA
Zabrana z interwencji w Małujowicach. Uwielbia towarzystwo człowieka i innych kotów. Dużo się bawi i dokazuje. Wzięta na ręce od razu mruczy. Śpi z tymczasową opiekunką. To przesłodka przylepka do pokochania. Mile widziana adopcja na dokocenie.
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x) i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota od 18.08.2017 (DT Alicja).

Natasza kot do adopcji WroclawADOPTOWANY :)
---
:: PIOTRUŚ ::
Został zabrany z wrocławskich działek na Osobowicach. Uwielbia przytulanie i głaskanie. Jest jedynie nieufny przy pierwszym kontakcie z nową osobą. Dobrze się dogaduje z innymi kotami. Śpi na kanapie z małym psem. Z powodu nadwrażliwości jelitek musi jeść karmę typu "sensitive". Bezbłędnie korzysta z kuwety.

* szacowana data urodzenia: 2015
* wykastrowany i zachipowany
* odpchlony odrobaczony i zaszczepiony (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* umaszczenie: buro-białe

Pod opieką FPK od 12.01.2017 (DT Paulina L.).
:: Więcej zdjęć na Facebooku ::

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANY. DT STAŁO SIĘ DS :)
---
OKRUSZEK
Zabrany z działek razem z dwójka rodzeństwa, które znalazło już domki. Okruszek nadal szuka swojego miejsca na świecie. To słodziak nad słodziaki, uwielbia mizianie i głaskanie. Bardzo ładnie dogaduje się z innymi kotami. Mile widziana adopcja na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.
* szacowana data urodzenia: wrzesień 2017
* wykastrowany
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* umaszczenie: bure pręgowane

Pod opieką FPK: od 26.10.2017-29.04.2018 (DT Malwina).
:: Więcej zdjęć na Facebooku ::

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANY. DT STAŁO SIĘ DS :)
---
:: TWISTER ::
Odłowiony z piwnicy bloku przy Stysia. Łagodny jak baranek. Prześliczny i przekochany. Czeka na dobry domek. Mile widziana adopcja na dokocenie.

* szacowana data urodzenia: 01.05.2017
* wykastrowany (22.02.2018)
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* umaszczenie: bure

Pod opieką FPK od 08.07.2017-29.04.2018 (DT Agnieszka).
:: Więcej zdjęć na Facebooku ::

ADOPTOWANY :)
---
DAWID
To oswojony, łagodny i spokojny kocurek. Uwielbia głaskanie po całym ciele. Toleruje inne koty, unika konfliktów. Jest duży (5kg), ale delikatny jak misio. Uwielbia się bawić i ganiać za wędką. Nie przepada być brany na ręce, wierci się wtedy bardzo, za to uwielbia spanie z człowiekiem oraz mizianie się o nogi. Lubi oglądać świat przez okno oraz jeść. To cudny kocurek, zarówno z charakteru jak i z wyglądu, wystarczy go poznać i nie się go nie pokochać. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

Zaczął pojawiać się podczas karmienia wolno-żyjących kotów na Kurkowej/Łowieckiej (teren Elektrociepłowni) we Wrocławiu. Nigdy wcześniej nie był przez nas widziany. Dał się wziąć na ręce i w bez problemu włożyć do transporterka. Był niesamowicie brudny, zapchlony, zakleszczony oraz poraniony (został nawet wyciągnięty wbity pazur z jego szyi).

* szacowana data urodzenia: styczeń 2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* wykastrowany (24.01.2018) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* umaszczenie: biało-rude

Pod opieką FPK od 22.01-29.04.2018 (DT Kamila).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA :)
---
NATALKA
Koteczka jest płochliwa, boi się obcych osób, nie daje się pogłaskać. Śpi na łóżku z tymczasową opiekunką. Podchodzi bardzo blisko, mizia się o nogi, ale ciągle obawia się dotyku (może kiedyś ktoś ją skrzywdził?). Szuka cierpliwej osoby, która da jej czas na aklimatyzację i której wystarczy (przynajmniej na początku) sama obecność kota w pobliżu, zamiast na kolanach. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Toleruje inne koty.

Została znaleziona pod Wrocławiem w podmakającym kartonie, w rowie, z pięcioma małymi kociaczkami. Cud, że pomoc przyszła na czas, bo maluchy by się potopiły. Wszystkie koty miały zapalenie górnych dróg oddechowych. Po wyleczeniu dzieciaczki znalazły nowe domki. Natalka nada szuka swojego miejsca na świecie.

* szacowana data urodzenia: ???
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (2x)
* wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* umaszczenie: czarne

Pod opieką FPK od 10.06.2017-24.04.2018 (DT Marta C.).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA w dwupaku z INES :)
---
SZARLOTKA
To oswojona i mizialska koteczka. Jest młodziutka i słodziutka. Została znaleziona na Klecinie, ale poszukiwania właściciela nie dały rezultatu. Szarlotka szuka nowego domku, który pokocha ją całym sercem.

* szacowana data urodzenia: lipiec 2017
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (1x), wykastrowana i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 01.03-08.04.208 (DT Anna).

rudy kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA w dwupaku z SZARLOTKĄ :)
---
INES
Została znaleziona w Krzykowie pod Wrocławiem, podobno wałęsała się tam od jakiegoś czasu prosząc pod sklepem o jedzenie. To oswojona, mizialska i młodziutka kotka. Jest malutka, lubi mizianie i głaskanie. Ma przeuroczą rudą plamkę na główce. W DT przebywa z trzema kotami oraz dużym psem. Mile widziana adopcja na dokocenie, czyli do domu, gdzie jest już młody kotek.
* szacowana data urodzenia: sierpień 2017
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (2x), wykastrowana i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 10.01-08.04.2018 (DT Iza).

Natasza kot do adopcji WroclawKAMILEK
Ten srebrny kociak nie otrzymał pomocy na czas. Z powodu braku leczenia bardzo zaawansowanego kociego kataru niestety jedno oczko dosłownie wypłynęło :( Kamilek miał operację czyszczenia i zaszycia oczodołu (15.04.2016). Drugie oczko zostało wyleczone i jest w pełni sprawne. Na dodatek okazało się, że Kamilek jest nosicielem kociej białaczki. Aktualnie nie ma żadnych objawów. Jest płochliwy, wymaga doswajania. Szuka domu bez innych kotów lub gdzie jest już kotek FeLV+.

Kot z białaczką ma obniżoną odporność, ale w bezstresowych warunkach, może żyć długo i szczęśliwe jak każdy inny, zdrowy kot. Nie wymaga specjalnie innego traktowania. I sprawa oczywista - białaczką zarazić mogą się tylko kotowate - ludzie, psy i inne zwierzęta nie mogą się zarazić. Kot z białaczką może żyć z innym kotem białaczkowym no i oczywiście z psem lub innymi zwierzętami.

* szacowana data urodzenia: styczeń 2016
* wykastrowany
* odpchlony i odrobaczony
* test FIV/FeLV: dodatni (białaczka)
* umaszczenie: srebrne

Pod opieką FPK od 04.2016 (DT Monika).

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie :)
---
:: TUPTUŚ ::
Przesłodki, mizialski, kochany i uroczy kocurek - nie da się go nie pokochać od pierwszego spotkania. Uwielbia się przytulać, domaga się głaskania, chodzi za człowiekiem krok w krok. Jest spokojny, łagodny i delikatny. Kot idealny pod każdym względem :) Pięknie dogaduje się z innymi kotami. Mile widziana adopcja do domu, gdzie jest już kotek. Może też być kocim jedynakiem lub kompanem dla łagodnego pieska. Tuptuś czeka na dom, który pokocha go całym sercem.

* szacowana data urodzenia: 01.06.2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Jego historia: jest dosyć smutna, ale z happy endem, bo żyje :) Jako 3-tygodniowe maleństwo (ważące 220g) został znaleziony z bardzo zaawansowanym kocim katarem :( Bardzo cierpiał, był słaby i wątły, miał małe szanse na przeżycie. Był karmiony ze strzykawki mlekiem w proszku. Na szczęście się udało, przeżył i wyrósł na cudownego kocurka. Miał zabieg ściągania błony z jednego oczka (ale i tak raczej nic na nie nie będzie widział, może cienie). Drugie oczko jest zdrowe i Tuptuś wyśmienicie sobie radzi, jak każdy inny kot.

Pod opieką FPK: od 25.06.2017-07.03.2018 (DT Marta C.)

kot, koty do adopcji, WroclawADOPTOWANA na dokocenie :)
---
:: LUNKA ::
To oswojona i kochana kicia, która pragnie mieć swojego człowieka :) Jest jeszcze płochliwa w stosunku do obcych, będzie potrzebować troszkę czasu na aklimatyzację w nowym miejscu. Jest bardzo mała i drobna - taka kruszynka do kochania. Bardzo lubi inne koty, dlatego mile widziana adopcja na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek).

* szacowana data urodzenia: maj 2017
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* wykastrowana i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Jej historia: Przywieziona ze wsi spod Wrocławia. Najprawdopodobniej uległa jakiemuś wypadkowi. Nie chodziła i nie sikała sama - musiała być odsikiwana :( RTG wykazało wiele złamań miednicy, ale trafiła do nas gdy już było za późno na operację. Koteczka na szczęście doszła już do siebie. Bez problemu załatwia się już samodzielnie, bezbłędnie trafia do kuwety. Jeszcze delikatnie utyka na jedną łapkę, ale w niczym jej to nie przeszkadza.

Pod opieką FPK: 28.10.2017-04.02.2018 (DT Agnieszka).

rudy kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA na razem z siostrą GAJĄ :)
---
:: MAJA ::
Zabrana z interwencji w miejscowości Małujowice (opolskie) razem z rodzeństwem i mamą. Oswojona, kochana, mizialska koteczka. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z jednym z rodzeństwa.

* umaszczenie: bure, pręgowane
* data urodzenia: 31.08.2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x)

Pod opieką FPK: 07.09.2017-21.01.2018 (DT Marta C).

rudy kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA na razem z siostrą MAJĄ :)
---
:: GAJA ::
Zabrana z interwencji w miejscowości Małujowice (opolskie) razem z rodzeństwem i mamą. Oswojona, kochana, mizialska koteczka. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z jednym z rodzeństwa.

* umaszczenie: złote, pręgowane
* data urodzenia: 31.08.2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x)

Pod opieką FPK: 07.09.2017-21.01.2018 (DT Marta C).

rudy kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA :)
---
:: MUSZKA ::
Zabrana z działek przy Bierutowskiej we Wrocławiu. To bardzo łagodna i spokojna koteczka. Jest nieśmiała - płochliwa w stosunku do obcych, ale dla tych których zna jest fantastycznym miziaczkiem i przylepką. To idealna koleżanka dla innej starszej kotki.
* umaszczenie: czarne
* szacowana data urodzenia: 2014
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 2016-20.01.2018 (DT Ania i Grzesiek).

rudy kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie :)
---
:: DANIEL ::
Oswojony, mizialski i młodziutki kocurek. Nie boi się niczego ani nikogo :) Nowe miejsca z odwagą zwiedza i nie straszne mu inne koty, które na niego prychają :) Jest jeszcze młodziutki, a już duży, więc pewnie będzie dużym kocurem. Perfekcyjnie korzysta z kuwety. Jest krótko w DT, więc jeszcze nie możemy o nim dużo napisać, wydaje się być łagodnym, ale i zabawowym kociakiem. Mile widziana adopcja na dokocenie, czyli do domu, gdzie jest już młody kotek lub w dwupaku z innym kotkiem.
* szacowana data urodzenia: styczeń 2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (1x), zachipowany i wykastrowany (10.01)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* umaszczenie: biało-rude

Jego historia: Znaleziony na ul. Kurkowej we Wrocławiu. Był zabiedzony, zachudzony, brudny, zapchlony i niewykastrowany. Przyszedł do Kamili głośno miaucząc, ewidentnie szukał pomocy i ją znalazł :) Miał mega świerzba w uszach, takie twarde czopy, że prawdopodobnie był chwilowo głuchy lub przygłuchy, gdyż kanały słuchowe były totalnie i głęboko zatkane (jeszcze czegoś takiego nigdy wcześniej nie widziałyśmy). Świerzb jest bardzo uciążliwy, powoduje niesamowity dyskomfort, a nawet ból. Uszy zostały namoczone i dobrze wypłukane co pozwoliło szybko pozbyć się zatoru. Aktualnie uszy ma codziennie czyszczone i smarowane maścią antyświerzbową (Orydermyl). Słyszy każdy szmer i czuje się już wyśmienicie.

Pod opieką FPK od 07-20.01.2018 (DT Kamila).

Fot. Monika Małek
kot do adopcji WroclawADOPTOWANA razem z bratem MRAU :)
---
:: NORA ::
Zabrana z interwencji w Małujowicach. Lekko płochliwa do obcych. Złapana daje się głaskać i mruczy. Mile widziana adopcja na dokocenie lub z którymś z rodzeństwa.

* umaszczenie: bure pręgowane
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (2x)

Pod opieką FPK: 18.08.2017-16.01.2018 (DT Ania).


Fot. Monika Małek
kot do adopcji WroclawADOPTOWANY razem z siostrą NORĄ :)
---
:: MRAU ::
Zabrany z interwencji w Małujowicach. To kocurek, który cały czas mruczy i się łasi, miziak jakich mało. Jest bardzo odważny, ale i delikatny zarazem. Nic tylko kochać. Mile widziana adopcja na dokocenie lub z którymś z rodzeństwa.

* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)

Pod opieką FPK: 18.08.2017-16.01.2018 (DT Ania).

kot do adopcji WroclawADOPTOWANA przez Adama na dokocenie 5-letniego kocurka :)
---
:: BORYSKA ::
Zabrana z działek razem z dwójka rodzeństwa. Jest drobna, ale bardzo odważna. To cudowne kocie dziecko, które czeka na wspaniały domek. Nie odstępuje człowieka na krok, uwielbia być głaskana i przytulana. Lubi towarzystwo zarówno człowieka oraz innych kotów. Mile widziana adopcja na dokocenie.
* umaszczenie: bure pręgowane
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (26.10, 16.11)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 26.10.2017-15.01.2018 (DT Malwina).

kot do adopcji WroclawADOPTOWANY. DT stało się DS :)
---
:: VISIR ::
* umaszczenie: białe
* wykastrowany
* szacowana data urodzenia: styczeń 2015
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Zabrany z interwencji w miejscowości Małujowice (opolskie). Świetnie się czuje w domu. Uwielbia spać w łóżku z człowiekiem. Nie jest głuchy, jak to często bywa u białych kotów. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

Pod opieką FPK: 18.08.2017-10.01.2018 (DT Marta P.)

kot do adopcji WroclawADOPTOWANY przez Martę i Rafała :)
---
:: SILVER ::
* umaszczenie: srebrne, pręgowane
* wykastrowany i zachipowany
* szacowana data urodzenia: czerwiec 2016
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Srebro w czystej postaci :) Silver to oswojony, cudowny kocurek, który uwielbia się bawić i brykać. Jest lekko nieufny wobec obcych, ale wystarczy go dotknąć i zaczyna mruczeć jak traktorek. Uwielbia głaskanie i mizianie. Jest łagodny i delikatny, nie ma w sobie w ogóle agresji. Do adopcji na jedynaka (aby był jedynym kotem w domu) lub na dokocenie kociaka, czyli, gdzie jest już mały kotek (dorosłe koty go stresują).

Jego historia: Pojawił się nagle w stadzie wolno-żyjących kotów na Kurkowej/Łowieckiej we Wrocławiu. Nigdy wcześniej nie był przez nas widziany. Przyszedł podczas kiciania na jedzenie. Podbiegł i dał się wziąć na ręce. Spokojnie czekał, aż się go spakuje do transportera. Przypuszczamy, że był dokarmiany (chudy nie jest) oraz oswajany przez pracowników Elektrociepłowni, ale usłyszał, że przy płocie jest lepsze papu, więc postanowił sprawdzić i wpadł ;)

Pod opieką FPK: 15.11.2017-06.01.2018 (DT Kamila).

kot do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie 2,5-letniej Lukrecji :)
---
:: MANIU ::
* umaszczenie: bure, pręgowane
* data urodzenia: 31.08.2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Zabrany z interwencji w miejscowości Małujowice (opolskie) razem z rodzeństwem i mamą. Oswojony, kochany, mizialski kocurek. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z jednym z rodzeństwa.

Pod opieką FPK: 07.09.2017-05.01.2018 (DT Marta C).

ADOPTOWANE 2017


ADOPTOWANY :)
---
:: ARES ::
Tego pieska wypatrzyłyśmy podczas naszych interwencji w Małujowicach. Ares swoje pierwsze 2 lata życia spędził w domu bawiąc się z dziećmi. Następne był już przypięty łańcuchem do nieocieplonej i przeciekającej budy. Piesek nie chodził w ogóle na spacery oraz nie był nawet na chwilę spuszczany z łańcucha. Musiałyśmy mu dać szansę. Jest mały (ok 10kg), łagodny i ufny. W domu jest bardzo grzeczny i jeszcze przestraszony, natomiast na dworze jest pełen energii i uwielbia spacery. Akceptuje koty, a z pieskami chce się bawić. Piesek poszukuje dobrego domu, potrzebuje trochę ciepła, zainteresowania i spacerów. Na pewno odwdzięczy się wielką psią miłością.
* umaszczenie: rude/brązowe
* wykastrowany
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony
* szacowana data urodzenia: 2012

Pod opieką FPK: 02-??.12.2017 (DT Kasia).

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY :) DT stało się DS :)
---
:: AMBEREK ::
Przywieziony ze wsi spod Wrocławia. Oswojony, zabawowy i uroczy kocurek. Uwielbia kocie towarzystwo. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z bratem.
* umaszczenie: biało-czarne
* szacowana data urodzenia: 01.09.2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)

Pod opieką FPK: 17.10-31.12.2017 (DT Gosia P.).

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY :)
---
:: AMOREK ::
Przywieziony ze wsi spod Wrocławia. Oswojony, zabawowy i uroczy kocurek. Uwielbia kocie towarzystwo. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z bratem.
* umaszczenie: buro-białe
* szacowana data urodzenia: ok 01.09.2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)

Pod opieką FPK: 17.10-27.12.2017 (DT Gosia P.).

ADOPTOWANY :)
---
:: GUCIO ::
Zabrany z interwencji w miejscowości Małujowice (opolskie) razem z rodzeństwem i mamą. Oswojony, kochany, mizialski kocurek. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z jednym z rodzeństwa.
* umaszczenie: bure, pręgowane
* data urodzenia: 31.08.2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x)

Pod opieką FPK: 07.09-22.12.2017 (DT Marta C).

ADOPTOWANY :)
---
:: ARIEL ::
Zabrany z interwencji w miejscowości Małujowice (opolskie) razem z rodzeństwem i mamą. Oswojony, kochany, mizialski kocurek. Do adopcji tylko na dokocenie lub w dwupaku z jednym z rodzeństwa.
* umaszczenie: białe
* data urodzenia: 31.08.2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 07.09-20.12.2017 (DT Marta C).

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY :)
---
:: ALDIK ::
Przywieziony ze wsi spod Wrocławia. Ma dużą potrzebę kontaktu z człowiekiem, domaga się głaskania i poświęcania mu czasu. Dobrze dogaduje się z dziećmi i z innymi kotami. Uwielbia się bawić myszką i piłeczkami. Śpi w łóżku obok człowieka. Wystarczy go dotknąć i mruczy jak mały traktorek. Mile widziana adopcja na dokocenie (czyli do domku gdzie jest już kot) lub w dwupaku, razem z bratem Amberkiem.
* umaszczenie: buro-białe
* szacowana data urodzenia: 01.09.2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (2x)

Pod opieką FPK: 17.10-19.12.2017 (DT Gosia P.).

ADOPTOWANA na dokocenie 3-letniej Figi :)
---
:: MELA ::
Zabrana z interwencji w Małujowicach. To radosna i żywa koteczka, lekko płochliwa do obcych. Mile widziana adopcja na dokocenie lub z którymś z rodzeństwa.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (2x)

Pod opieką FPK 18.08-15.12.2017 (DT Ania).

ADOPTOWANA przez Olę na dokocenie 10-letniego Salema :)
---
:: GRACJA ::
Spała pod samochodami, była brudna, skołtuniona, zabiedzona i zapchlona. Zero ogłoszeń, że komuś zaginęła. Jest już czyściutka i gotowa szukać dobrego domku, który nigdy jej nie porzuci. Boi się obcych ludzi, ale to oswojona i kochana koteczka, która potrzebuje dużo miłości i czułości. Szuka domu bez małych dzieci, spokojnego i cichego.
* umaszczenie: kremowe
* szacowana data urodzenia: 2015
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x)

Pod opieką Przygarnij Kota: 04.10-14.12.2017 (DT Marta C).

ADOPTOWANY. DT stało się DS :)
---
:: GATO ::
Zabrany z działek na Osobowicach. Jest nieufny wobec obcych, ale gdy kogoś już zna to daje buziaczki bez opamiętania :) Lubi się przytulać, spać na kolanach i uwielbia mizianie po brzuszku. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.09.2017
* odpchlony i odrobaczony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 27.10-09.12.2017 (DT Kasia).

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY :) Będzie miał przyszywaną siostrę-jamniczkę :)
---
:: TYGRYS ::
Zabrany z interwencji na Kościuszki we Wrocławiu. Siedział pod krzakiem przy ulicy i przeraźliwie miauczał. Tygrysek lubi się bawić, biegać i skakać. Jest słodkim, dwumiesięcznym robaczkiem do pokochania :) Dobrze dogaduje się z innymi kotami. Mile widziana adopcja na dokocenie.
* umaszczenie: bure z białymi łatkami
* szacowana data urodzenia: 01.08.2017
* odpchlony i odrobaczony (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 08.09-01.12.2017 (DT Alicja).

ADOPTOWANY razem z bratem ATANKIEM :)
---
:: APISEK ::
Przywieziony ze wsi spod Wrocławia. Oswojony, zabawowy i uroczy kocurek. Uwielbia kocie towarzystwo. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z bratem.
* umaszczenie: czarno-białe
* szacowana data urodzenia: 01.09.2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (18.10, 22.11)

Pod opieką Przygarnij Kota: 17.10-27.11.2017 (DT Gosia P.).

ADOPTOWANY razem z bratem APISKIEM :)
---
:: ATANEK ::
Przywieziony ze wsi spod Wrocławia. Oswojony, zabawowy i uroczy kocurek. Uwielbia kocie towarzystwo. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z bratem.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.09.2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (18.10)

Pod opieką Przygarnij Kota: 17.10-27.11.2017 (DT Gosia P.).

ADOPTOWANA : )
---
:: RUDA ::
Pod nasze skrzydła trafiła ruda, kocia rodzinka: młodziutka mamusia i 4 maluszki (ok 5-tygodniowe). Warunki z jakich zostały zabrane były bardziej niż skandaliczne, aż szkoda nam słów i nerwów, aby opisywać. Stan matki bardzo zły: gorączka 39,6, ziajanie, płytki oddech, niedożywienie 2,80kg, biegunka. Kociaki z bardzo zaawansowanym kocim katarem. Najbardziej boimy się o matkę. Wstępne oględziny wykazały ostry stan zapalny jelit oraz zapalenie górnych dróg oddechowych u niej. Musi mieć na cito USG oraz morfologię.
* wykastrowana
* szacowana data urodzenia: styczeń 2016
* umaszczenie: rude
* odpchlony, odrobaczona i zaszczepiona (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 03.06-24.11.2017 (DT Marta C.).

ADOPTOWANA : )
---
:: DELICJA ::
Zabrana z działek razem z dwójka rodzeństwa. Jest bardzo delikatna. Lubi dawać buziaczki.
* umaszczenie: bura pręgowana
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (26.10, 16.11)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 26.10-20.11.2017 (DT Malwina).

ADOPTOWANY na dokocenie SIWEJ i RUBINA : )
---
:: BOGUŚ ::
Przywieziony ze Ścinawy, ze stada wolno-żyjących kotów. To wyjątkowy koci nastolatek, gdyby nie to, że DT ma być DT, to zostałby na stałe, gdyż nie da się go nie kochać. Jest delikatny, miziasty i przeuroczy. Uwielbia towarzystwo, zarówno człowieka jak i innych kotów. Wystarczy go tylko dotknąć i od razu włącza traktorek. Przylepka do kwadratu :) Futerko ma wyjątkowo miękkie i aksamitne. Do adopcji tylko na dokocenie lub ewentualnie jako jedynak, jeżeli człowiek jest dużo w domu.
* umaszczenie: cały czarny
* wykastrowany (14.11)
* szacowana data urodzenia: 01.05.2017
* odpchlony (2x), odrobaczony (2x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 15.10-18.11.2017 (DT Kamila).

ADOPTOWANY : )
---
:: NIEŚMIAŁEK ::
Zabrany z interwencji w Małujowicach. Delikatny, strachliwy i łagodny kocurek. Nigdy nie wystawia pazurków. Nawet mruczenie jest cichutkie. Wymaga paru dni aklimatyzacji w nowym miejscu. Jak się przekona do opiekuna to będzie nakolankową przylepą. Mile widziana adopcja na dokocenie lub z którymś z rodzeństwa.
* umaszczenie: bure
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlony i odrobaczony

Pod opieką Przygarnij Kota: 18.08-09.11.2017 (DT Ania).

ADOPTOWANA razem z Matiu : )
---
:: POLA ::
Zabrana z działek, gdzie okociła się oswojona kotka (najprawdopodobniej tam wyrzucona jako ciężarna). Pola jest energicznym, wesołym, prokocim i proludzkim kocim dzieckiem. Uwielbia się bawić i brykać. Bezbłędnie korzysta z kuwetki. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z bratem Matiu (razem śpią, myją się i dokazują).
* umaszczenie: czarne
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (09.09) i wykastrowana (25.10)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 23.08-08.11.2017 (DT Justyna).

ADOPTOWANY razem z Polą : )
---
:: MATIU ::
Zabrany z działek, gdzie okociła się oswojona kotka (najprawdopodobniej tam wyrzucona jako ciężarna). Matiu jest uroczym kociaczkiem, którego kocha się od pierwszego wejrzenia. Delikatny i do zaopiekowania, słodziak w czystej postaci. Jest oswojonym miziaczkiem. Uwielbia się bawić i dokazywać. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z siostrą Polą (razem śpią, myją się i dokazują).
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.07.2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (09.09)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 23.08-08.11.2017 (DT Justyna).

ADOPTOWANA : )
---
:: GRANDA ::
Zabrana z działek na Osobowicach. Największa z miotu.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.09.2017
* odpchlona i odrobaczona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 27.10-05.11.2017 (DT Kasia).

ADOPTOWANA : )
---
:: BONITA ::
Zabrana z działek na Osobowicach. Najmniejsza z miotu.
* umaszczenie: biało-czarne
* szacowana data urodzenia: 01.09.2017
* odpchlona i odrobaczona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 27.10-05.11.2017 (DT Justyna).

ADOPTOWANA na dokocenie do kotki Ryszki : )
---
:: DODA ::
Przywieziona ze wsi spod Wrocławia. Jest jeszcze lekko wystraszona nową sytuacją. Lubi inne koty. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku razem z Bogusiem.
* umaszczenie: trikolor
* szacowana data urodzenia: 01.09.2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (1x) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 19-29.10.2017 (DT Kamila).

ADOPTOWANY przez Nikolę razem z Diksi : )
---
:: PUFEK ::
Przyjęty przez nas interwencyjnie z Komorowa (70 km od Wrocławia), gdzie schronił się na posesji psa stróżującego i nie był tam bezpieczny. To cudowny, młodziutki kocurek, pełen energii i wigoru. Nie boi się niczego i mruczy na sam widok człowieka. To jeszcze kocie dziecko, które uwielbia się bawić i brykać, wszędzie go pełno. Jest zawadiacki i uroczy. Może być adoptowany do domu, gdzie jest już młody i energiczny kotek, który potrzebuje się wybawić.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: luty 2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x), zachipowany i wykastrowany (07.07)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 04.05-25.10.2017 (DT Kamila).

ADOPTOWANA przez Nikolę razem z Pufkiem : )
---
:: DIKSI ::
Znaleziona razem z rodzeństwem i matką w kartonie, w podmakającym rowie. Diksi to kocie dziecko, które niczego się nie boi - w nowym miejscu odważnym krokiem wszystko zwiedza :) Uwielbia się bawić zabawkami. Bezbłędnie korzysta z kuwety. To bardzo inteligentna koteczka, która niesamowicie szybko się uczy. Mile widziana adopcja w dwupaku z Pufkiem, gdyż bardzo się lubią (razem bawią, śpią i myją nawzajem).
* umaszczenie: czarno-białe
* szacowana data urodzenia: ok 20.05.2017
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x), zachipowana i wykastrowana (21.10)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 10.06-25.10.2017 (DT Kamila).

pcq ADOPTOWANY na dokocenie : )
---
:: BIAŁY ::
Zabrany z interwencji ze wsi Małujowice (opolskie). Ma śliczne białe futerko. Ma delikatną skórę, nie może jej eksponować na promienie słoneczne. Aktualnie ma uszka spieczone słońcem (aż pozbawione sierści).
* odpchlony i odrobaczony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 07.09-12.09.2017 (DT Marta C.)

pcq ADOPTOWANY na dokocenie : )
---
:: RIKI ::
Został zabrany razem z mamusią i rodzeństwem ze skandalicznych warunków, aż szkoda nam słów i nerwów, aby opisywać. Kociaczki musiały zostać odseparowane od matki (dla jej dobra), gdyż nie ma siły opiekować się nimi. Kocurek jest w trakcie leczenia kociego kataru, będzie do adopcji po wyleczeniu i usamodzielnieniu się. Tylko na dokocenie lub w dwupaku z bratem.
* szacowana data urodzenia: 06.05.2017
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (26.06)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 03.06-09.09.2017 (DT Marta C.).

Fot. Ania Kuczyńska
pcq ADOPTOWANY na dokocenie : )
---
:: ZŁOCIUTKI ALANEK ::
Został wyłapany ze stada na Kurkowej w celu kastracji. Jednakże w DT okazał się być wyjątkowo łagodnym i uległym kotkiem - ale to wyjątkowo, dlatego nie wróci na wolność, należy mu się kochający dom :) Złociutki to delikatny, przytulny i lubiący głaskanie kocurek. To jeszcze koci małolat, który lubi pomruczeć do uszka. Ma złote oczy i złoty charakter. Aktualnie beztrosko bryka z kocimi maluszkami w DT. Nie jest konfliktowy, może być adoptowany do innego kota, a nawet i psa. Potrzebna mu osoba, która szuka pieszczocha do kochania całym sercem.
* szacowana data urodzenia: czerwiec/lipiec 2016
* wykastrowany
* odrobaczony (1x), zaszczepiony (1x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 15.04-22.08.2017 (DT Dorota).

pcq ADOPTOWANA razem z Czarlim przez Paulinę : )
---
:: GABI ::
Znaleziona razem z rodzeństwem i matką w kartonie, w podmakającym rowie. To przepiękna, długowłosa koteczka. Jest troszkę płochliwa, ale z każdym dniem stawia coraz odważniejsze kroki. Jest delikatna i łagodna. Uwielbia głaskanie po kuperku :) Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z Czarlim lub Pufkiem.
* szacowana data urodzenia: ok 20.05.2017
* odrobaczona, zaszczepiona (1x) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 10.06-22.08.2017 (DT Kamila).

pcq ADOPTOWANY razem z Gabi przez Paulinę : )
---
:: CZARLI ::
Znaleziony razem z rodzeństwem i matką w kartonie, w podmakającym rowie. To cudowny i malusi bąbelek, taka kruszynka do pokochania. Uwielbia się bawić i miziać. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z Pufkiem. Można już rezerwować :)
* szacowana data urodzenia: ok 20.05.2017
* odrobaczony, zaszczepiony (14.07) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 10.06-22.08.2017 (DT Kamila).

pcq ADOPTOWANY : )
---
:: GATOO ::
Został zwrócony nam po 3 latach od adopcji. Powód: sika do łóżeczka dziecka. Bez robienia kotu badań, bez porad behawiorysty, kot został po prostu odwieziony do schroniska, gdzie na szczęście nie został przyjęty, gdyż kazano oddać go do fundacji, z której go przygarnięto. Tak łatwo pozbyć się niektórym "problemu". Kocurek jest przerażony, strasznie się boi :( Żal go nam strasznie. Potraktowano go jak zepsutą rzecz :( Okazało się, że ma zapalenie pęcherz. Aktualnie bezbłędnie korzysta z kuwety :)
Osobę oddającą poprosiłyśmy o sfinansowanie badań jego kota, niestety zero odzewu, bo to już nie jego kot i nie jego problem. Takie zachowania powodują, że tracimy wiarę w to co robimy i boimy się coraz bardziej przy każdej, kolejnej adopcji. Dla nas to nie jest tylko kot, dla nas to jest AŻ kot, który się albo rozchorował (np zapalenie pęcherza) i wystarczy go wyleczyć albo coś go w domu stresowało i jako członkowi rodziny należało mu się, aby szukać co. Zrobiłyśmy mu pakiet badań, aby dotrzeć do źródła jego posikiwań.

Ponownie pod opieką Przygarnij Kota: 27.05.2017 (DT Marta C.).

pcq ADOPTOWANY : )
---
:: MIKI ::
Został zabrany razem z mamusią i rodzeństwem ze skandalicznych warunków, aż szkoda nam słów i nerwów, aby opisywać. Kociaczki musiały zostać odseparowane od matki (dla jej dobra), gdyż nie ma siły opiekować się nimi. Kocurek jest w trakcie leczenia kociego kataru, będzie do adopcji po wyleczeniu i usamodzielnieniu się. Tylko na dokocenie lub w dwupaku z bratem.
* szacowana data urodzenia: 06.05.2017
* odrobaczony i zaszczepiony (26.06)

Pod opieką Przygarnij Kota: 03.06-13.08.2017 (DT Marta C.).

pcq ADOPTOWANY : )
---
:: MILAN ::
Znaleziony razem z rodzeństwem i matką w kartonie, w podmakającym rowie. Ma cudowny charakter, jest mizialski, mruczący i łagodny. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z jednym z rodzeństwa. Można już rezerwować :)
* szacowana data urodzenia: ok 20.05.2017
* odrobaczony, zaszczepiony (1x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 10.06-12.08.2017 (DT Kamila).

pcq ADOPTOWANY : )
---
:: MARTIN ::
Został zabrany razem z mamusią i rodzeństwem ze skandalicznych warunków, aż szkoda nam słów i nerwów, aby opisywać. Kociaczki musiały zostać odseparowane od matki (dla jej dobra), gdyż nie ma siły opiekować się nimi. Kocurek jest w trakcie leczenia kociego kataru, będzie do adopcji po wyleczeniu i usamodzielnieniu się. Tylko na dokocenie lub w dwupaku z bratem.
* szacowana data urodzenia: 06.05.2017
* odrobaczony i zaszczepiony (26.06)

Pod opieką Przygarnij Kota: 03.06-06.08.2017 (DT Marta C.)

pcq ADOPTOWANA : )
---
:: PINKA ::
Odłowiona z piwnicy bloku przy Stysia. To przecudne kocie dziecko, które kocha się od pierwszego wejrzenia. Jest bardzo łagodna i uległa. Cudna i kochana. Mile widziana adopcja z bratem/siostrą lub na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek).
* szacowana data urodzenia: 01.05.2017
* odrobaczona (08.07)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 08.07-06.08.2017 (DT Agnieszka).

pcq ADOPTOWANA : )
---
:: LARA ::
Zabrana z jednej z wrocławskich piwnic, gdzie okociła się wolno-żyjąca kotka. Lara jest zabawowa i ufna, sama słodycz. To taki jeszcze mały wariatek, który uwielbia szaleć na drapaku :) Świetnie dogaduje się z innymi kotami. Lara to przylepna awanturnica, nie znosi siedzieć sama. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* szacowana data urodzenia: kwiecień 2017
* odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 22.05-04.08.2017 (DT Paulina S.).

pcq ADOPTOWANA na dokocenie dla Georga (norweskiego leśnego kocurka) : )
---
:: ZOSIA ::
Odłowiona z piwnicy bloku przy Stysia. To przecudne kocie dziecko, które kocha się od pierwszego wejrzenia. Mile widziana adopcja z bratem/siostrą lub na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek).
* szacowana data urodzenia: 01.05.2017
* odrobaczona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 08.07-04.08.2017 (DT Agnieszka).

pcq ADOPTOWANY przez Panią Jowitę na dokocenie dla Lucjana : )
---
:: PARYS ::
Znaleziony razem z rodzeństwem i matką w kartonie, w podmakającym rowie. Jest w tracie leczenia kociego kataru. Będzie do adopcji po wyleczeniu i odchowaniu przez mamę. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z jednym z rodzeństwa. Można już rezerwować :)
* szacowana data urodzenia: ok 20.05.2017
* odrobaczony

Pod opieką Przygarnij Kota: 10.06-12.07.2017 (DT Ania).

pcq ADOPTOWANY : )
---
:: ROKI ::
Został zabrany razem z mamusią i rodzeństwem ze skandalicznych warunków, aż szkoda nam słów i nerwów, aby opisywać. Kociaczki musiały zostać odseparowane od matki (dla jej dobra), gdyż nie ma siły opiekować się nimi. Kocurek jest w trakcie leczenia kociego kataru, będzie do adopcji po wyleczeniu i usamodzielnieniu się. Tylko na dokocenie lub w dwupaku z bratem.
* szacowana data urodzenia: 06.05.2017
* odrobaczony i zaszczepiony (26.06)

Pod opieką Przygarnij Kota: 03.06-02.07.2017 (DT Marta C.).

pcq ADOPTOWANY na dokocenie dla Kici (vel Siwej) : )
---
:: RUBIN ::
Kolejna bida stanęła na naszej drodze. Jego też nie mogłyśmy zostawić na pastwę losu. Po prostu przyszedł i przeraźliwie miauczał prosząc o pomoc. Rubinek jest spokojny, łagodny i delikatny. Czasem domaga się uwagi i miziania, ale nie nie jest w tym nachalny. To przepiękny kocurek zarówno z wyglądu, jak i usposobienia. Mimo, iż jest młodziutki to nie rozrabia, choć bawić się uwielbia. Lubi inne koty, dlatego szukamy mu domu tylko na dokocenie.
* szacowana data urodzenia: lipiec 2016
* wykastrowany
* odrobaczony (1x), zaszczepiony (1x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 04.05-24.06.2017 (DT Kamila).

pcq ADOPTOWANA. DT stało się DS : )
---
:: MEGI ::
Koteczka od dłuższego czasu mieszkała na dworze na osiedlu domków jednorodzinnych na Karłowicach. Była płochliwa, ale podchodziła, gdy się dawało jej jeść. Została zabrana na kastrację, a w DT potwierdziło się, że jest oswojoną, milutką i domową kicią. Uwielbia się przytulać i spać z człowiekiem w łóżku. Jest trochę nieufna w stosunku do obcych. To łagodna, młoda i zabawowa koteczka. Szuka raczej domu bez innych kotów lub na dokocenie do młodego i odważnego kociaka, z którym mogłaby się bawić.
* szacowana data urodzenia: 2014
* odrobaczona i zaszczepiona
* wykastrowana

Pod opieką Przygarnij Kota: 23.03-19.06.2017 (DT Gracja).

pcq
ADOPTOWANA. DT stało się DS : )
---
:: ŚLEPOTKA ::
Razem z Pusią do weta pojechała też druga kotka, nasza druga nowa podopieczna, która również niestety ma raka (na 99%). To około 12-14 letnia, niewidoma koteczka, którą nazywamy brzydko Ślepotka. Miała już kiedyś ucinane uszko, w celu usunięcia raka, jednakże znowu pojawiły się małe strupki oraz na nosku są pierwsze oznaki zainfekowania rakiem. Wyniki krwi też ma dobre. Przy premedykacji również miała wyczyszczone ząbki. Biopsja zrobiona, czekamy na wyniki z histopatologi.
* wysterylizowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 25.05-12.06.2017 (DT Basia)

pcq ADOPTOWANA : )
---
:: PUSIA ::
8 lat bytowała na terenie pewnej firmy we Wrocławiu. Od roku na jej nosku coś było. Osoba dokarmiająca niestety nie pomyślała, aby szukać pomocy wśród fundacji wcześniej, teraz zmiana zdążyła się bardzo uwidocznić i ubytek noska jest spory. Kotka jest w pełni oswojona. Ma ok 10 lat. Gdybyśmy jej nie pomogły umarłaby w cierpieniach!
Pierwsze co zostało zrobione to test FIV/FeLV i niestety wyszła białaczka :( Wyniki krwi idealne. Zostały pobrane zeskrobiny do histopatologii > rak płaskonabłonkowy. 12.06.2017 miała operację. Zwieńczeniem happy endu jest to, że siostra tymczasowej opiekunki postanowiła dać dożywotni domek Pusieńce :)
* wysterylizowana
* test FIV/FeLV: białaczka

Pod opieką Przygarnij Kota: 25.05-12.06.2017 (DT Paulina S.)

Fot. Monika Małek
pcq ADOPTOWANA : )
---
:: BIAŁA ::
Została zabrana z wrocławskich działek na Osobowicach. To delikatna i urocza koteczka. Szuka spokojnego domu, raczej bez małych dzieci i innych kotów. Najszczęśliwsza będzie, gdy będzie miała miłość człowieka na wyłączność.
* szacowana data urodzenia: 2013
* wysterylizowana
* odrobaczona, zaszczepiona (1x) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 09.01-13.05.2017 (DT Paulina S.)

pcq ADOPTOWANA : )
---
:: MIGDALENKA ::
Przepiękna szylkretka, z jaśniejszą i ciemniejszą połówką pyszczka. Bardzo przyjazna zarówno dla ludzi jak i dla kotów, mrucząca, wesoła. Jej siostry (już adoptowane) bardzo zaprzyjaźniły się z kotkami-rezydentkami w swoich nowych domach i Migdalena też na pewno taka będzie, to kot, którego wszyscy kochają. Szuka domu na dokocenie, dobrze odnajdzie się w domu z miłymi dziećmi, a także z psem.
* szacowana data urodzenia: maj 2016
* wykastrowana
* odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 05.11.2016-06.05.2017 (DT Dorota)

pcq ADOPTOWANA : )
---
:: RODZYNKA ::
Szylkretka o miękkim jak króliczek futerku i przepięknych zielonych oczach. Jeszcze nieśmiała, dopiero się oswaja, daje się już głaskać. Koteczka jest wyciągnięta do DT ze schroniska, gdzie siedziała schowana przed kotami i ludźmi w trawie, miała złamaną łapkę (jest już najzupełniej zdrowa). Lubi spokojne koty, jest bezkonfliktowa.
* szacowana data urodzenia: styczeń 2016
* wykastrowana
* odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 19.04-06.05.2017 (DT Dorota)

pcq ADOPTOWANA razem z HENIEM : )
---
:: KOLA ::
Została wyłapana na kastracje z terenu dużej firmy na Kowalach. Była chuda, mizerna i wymiotowała spienioną śliną. Kola jest bardzo łagodna i uległa, choć nieśmiała w stosunku do obcych ludzi. Bardzo dobrze czuje się w mieszkaniu, sama się ze sobą bawi, ganiając za piłeczkami. Lubi inne koty i łagodne psy. Potrzebuje spokojnego domu i cierpliwości, ale jak już przywyknie to przychodzi na głaskanie, mruczy jak traktorek oraz śpi w łóżko z człowiekiem :)
* szacowana data urodzenia: 2014
* wykastrowana
* odrobaczona i zaszczepiona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 2015-2017 (DT Justyna).

pcq ADOPTOWANY razem z KOLĄ : )
---
:: HENIO ::
To duży, masywny i młodziutki kocurek o długiej sierści. Trzeba go codziennie czesać (ale delikatnie, bo nie przepada za tym). Jest duży i ma duży apetyt - zje tyle ile mu się da i jeszcze mu zawsze mało :) Henio jest miziakiem i przylepą, dlatego szuka osoby, która będzie mogła poświęcać mu czas na głaskanie i pieszczoty. Toleruje koty i psy.
* szacowana data urodzenia: 2015
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: ???-07.05.2017 (DT Marta C.)

pcq ADOPTOWANA : )
---
:: MISIA ::
Zabrana z okolic Legnicy. Najprawdopodobniej porzucona lub nawet podrzucona wraz z dwoma małymi kociakami, które niestety nie dożyły do czasu przyjścia pomocy (jeden został zagryziony, a drugi przejechany). Koteczka jest oswojona, proludzka, przyjacielska i spokojna. Szuka dobrego domku, w którym będzie kochana i rozpieszczana. Załatwia się do kuwetki.
* szacowana data urodzenia: 2015
* wykastrowana
* odrobaczona, zaszczepiona (1x) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 11.12.2016-27.04.2017 (DT Kasia)

pcq ADOPTOWANY na dokocenie : )
---
:: MILUŚ ::
Zabrany z terenu Elektrociepłowni przy ul. Łowieckiej. Miluś z każdym dniem coraz bardziej zaprzyjaźnia się z człowiekiem, jednak jest jeszcze bardzo płochliwy. Uwielbia zabawy wędką z piórkami i piłeczkami z kocimiętką, nie jest to jednak typ biegający po firankach. To grzeczny, bezbłędnie kuwetkowy i spokojny malec. Jego ujmujące spojrzenie roztapia serca :) Jest bardzo łagodnym kocurkiem, który cudownie dogaduje się z innymi kotami. W DT od samego początku zaprzyjaźnił się z rezydentami. Będzie idealnym kompanem nawet dla starszego kota. Szukamy dla Milusia domu bez psów i małych dzieci ze względu na jego płochliwość. Z pewnością trzeba będzie dać maluchowi czas na oswojenie.
* data urodzenia: koniec listopada 2016
* odrobaczony, zaszczepiony (1x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 10-30.03.2017 (DT Marta W.)

pcq ADOPTOWANY na dokocenie : )
---
:: ŚNIEŻEK ::
Zabrany z działek na Osobowicach. Z początku był trochę przestraszony, ale szybko odnalazł się w roli domowego kota. Jest bardzo ciekawski i uwielbia zabawę myszkami ;) Lubi być głaskany i głośno przy tym mruczy. Załatwia się do kuwetki.
* szacowana data urodzenia: sierpień 2016
* odrobaczony, zaszczepiony (1x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 15.12.2016-18.03.2017 (DT Karolina)

pcq
ADOPTOWANA przez Ulę : )
---
:: DORKA ::
Dorcia jest jeszcze bardzo nieśmiała w stosunku do ludzi, sama nie szuka jeszcze kontaktu, jednak wtulona w ramiona zaczyna słodko mruczeć po pewnym czasie. Uwielbia zabawy piłeczkami i wędką jak na małego kociaka przystało. W stosunku do innych kotów jest uległa i nienatarczywa, będzie znakomitym kompanem kociego jedynaka. Jest to koteczka bardzo łagodna i delikatna, bez śladu agresji, nawet w zabawie. Szukamy dla niej spokojnego domu, który da jej czas na aklimatyzację i cierpliwie pomoże jej zbudować zaufanie do ludzi. Preferowany dom z innym kotem lub adopcja w dwupaku.
* data urodzenia: koniec listopada 2016
* odrobaczona, zaszczepiona (1x) i zaczipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota od 12.02.2017 do 10.03.2017 (DT Marta W.)

pcq ADOPTOWANY. DT stało się DS : )
---
:: MACIUŚ ::
Na wrocławskich działkach na Osobowicach pojawił się nowy kot, niestety mocno kuleje. Został złapany na klatkę-łapkę. Okazał się być oswojonym i miłym kocurkiem, który dobrze odnajduje się w domu.
* szacowana data urodzenia: 2015
* wykastrowany
* odrobaczony i zachipowany

Pod opieką Przygarnij Kota: 21.01-07.03.2017 (DT P.Andrzej)

pcq ADOPTOWANY razem z ŁAPKIEM przez Panią Elizę : )
---
:: SZKRABEK ::
Został zabrany z ul. Wróbla, gdzie jego mamusia okociła się pod krzakiem. To słodziak, który uwielbia być głaskany, choć jest jeszcze lekko płochliwy w stosunku do obcych. Wystarczy wziąć go na ręce i od razu mruczy. Nie da się go nie kochać, jest przeuroczy i miziasty. Me leciutki oczopląs (nie przeszkadza mu to w niczym). Szuka domku bez małych dzieci. Dobrze dogaduje się z innymi kotami. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z bratem, Łapkiem.
* wykastrowany
* data urodzenia: czerwiec 2016
* odrobaczony (2x) i zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 07.2016-04.03.2017 (DT Alicja)

pcqADOPTOWANY razem ze SZKRABKIEM przez Panią Elizę : )
---
:: ŁAPEK ::
Został zabrany z ul. Wróbla, gdzie jego mamusia okociła się pod krzakiem. Ma bardzo długie łapki :) Początkowo nie chciał się zaprzyjaźnić z człowiekiem, po paru dniach dniu stwierdził, że głaskanie jest fajnie i rewanżował się mruczeniem. Uwielbia głaskanie i przytulanie, to cudowna mrucząca przylepka, która potrzebuje kochającego domku. Dobrze dogaduje się z innymi kotami. Mile widziana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z bratem, Szkrabkiem.
* wykastrowany
* data urodzenia: czerwiec 2016
* odrobaczony (2x) i zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 07.2016-04.03.2017 (DT Alicja)

ADOPTOWANA : )
---
:: PANDA ::
Została znaleziona na przystanku autobusowym na wsi. Siedziała skulona, zmarznięta na ławce. W domu okazała się być cudownym i oswojonym miziakiem, który mruczy już na sam widok wyciągniętej w jej kierunku dłoni. To całkowicie domowy kociak - uwielbia dawać "buziaki" w nos i spać ze swoim człowiekiem. Dzielnie poluje na wędkę i sizalowe myszki, które pochłaniają ją bez reszty, dostarczając wiele radości obserwatorowi. Cudnie dogaduje się z innymi kotami, a one z nią. Jest idealna na dokocenie.
* data urodzenia: początek listopada 2016
* odrobaczona i zaszczepiona (2x) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 05.01-03.03.2017 (DT Marta W.)

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY przez Jana : )
---
:: MUMLIK ::
Nadszedł już czas, żeby poszukać Mumlikowi stałego domu, który otoczy go opieką na jego jesień życia :) Szukamy mu domu bez innych kotów, ewentualnie z jednym, starszym kotem, gdyż Mumlik nie przepada za zabawami maluchów. Mimo tego co przeszedł jest niesamowitym i ufnym miziakiem. Kocha człowieka. Zrobiłby wszystko, aby tylko jak najdłużej trzymać go na kolanach. Mumlik jest bardzo spokojny i sporo śpi. Uwielbia smakołyki, żarłoczek z niego :) Poszukujemy mu domu tylko we Wrocławiu ze względu na to, że jest tu pod opieką wspaniałych weterynarzy. Dla nieznających historii Mumliczka: został znaleziony w lesie w fatalnym stanie, miał raka płaskonabłonkowego, nosek i uszka musiały zostać usunięte w celu ratowania mu życia. Aktualnie nie wymaga już specjalistycznej opieki.
* szacowana data urodzenia: 2002
* wykastrowany
* odrobaczony, zaszczepiony (2x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 01.09.2016-27.02.2017 (DT Marta W.)

Fot. Ania Kuczyńska
ADOPTOWANY : )
---
:: JULIANEK ::
Zabrany z tragicznych warunków z jeleniogórskiego (LINK), gdzie dorosłe koty są wielkości i wagi kociaków, zaniedbane, z mega zaawansowanym kocim katarem, z dramatem w pysiach, wychudzone do granic możliwości. Julek na początku był niedotykalskim furiatem jakich mało, ale teraz daje się już wygłaskać i mruczy, choć nadal jest ostrożny w kontakcie z człowiekiem. Nie jest to kot który przyjdzie na kolana "tak o sobie", ale śpi z człowiekiem w łóżku. Szuka ciepłego domku, który otoczy go miłością i da tyle czasu ile będzie trzeba, aby się zaufał. Bardzo lubi towarzystwo innych kotów. Mimo, iż to młodziutki kocurek jego zęby były w fatalnym stanie i niestety większość musiała zostać wyrwana. Jego ogonek jest po jakimś urazie (lekko podwinięty).
* szacowana data urodzenia: 2015
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 21.05.2016-25.02.2017 (DT Marta C./Ania K.)

ADOPTOWANY przez Michała i Agatę na dokocenie dla Maksa : )
---
:: FILIPEK ::
Zabrany z terenu Elektrociepłowni na ul. Łowieckiej we Wrocławiu, gdzie okociła się wolno-żyjąca kotka. To uroczy miziaczek, który uwielbia głaskanie (jedynie w stosunku do obcych jest początkowo nieufny, ale gdy kogoś zna to jest przekochany). Jest zabawowy, zawadiacki i domaga się uwagi człowieka trącając główką, aby być głaskanym. Uwielbia towarzystwo innych kotów. Do adopcji tylko na dokocenie.
* data urodzenia: czerwiec/lipiec 2016
* wykastrowany
* odrobaczony, zaszczepiony (2x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 18.08.2016-10.02.2017 (DT Kamila)

ADOPTOWANA : )
---
:: LUSIA ::
Przez 2 dni Marta próbowała złapać kota kryjącego się w garażu w okolicach górki słowiańskiej. Osoba zgłaszająca podejrzewa właściciela garażu o poćwiartowanie kota (głośna sprawa, LINK). Dziura w garażu podobno służyła do wpuszczenia kota, a cegłówki do zablokowania wyjścia. Osoba zgłaszająca już raz odblokowywała kota, aby mógł wyjść. W końcu udało się Marcie złapać kota na klatkę-łapkę. To koteczka, w bardzo złym stanie, zagłodzona wręcz na śmierć, sama skóra i kości, dziwne, że ma siły jeszcze chodzić. Kotka waży zaledwie 1,90kg. Oswojona! Ma dramat w uszkach, sama ropa, która chlupocze. Uszka ją bardzo bolą. Ma też ropę w oczach. Dostała Unidox (antybiotyk) i Surolan (do uszu). Zrobiłyśmy jej test FIV/FeLV: ujemny, zdrowa. Teraz najważniejsze, aby organizm wytrzymał tą głodówkę, którą przeszła i aby zaczęła nabierać powolutku ciałka. Gdy doszła do siebie okazało się, że ma okropne polipy w uszach, musiały zostać usunięte, prawdopodobnie kicia będzie głucha.

Pod opieką Przygarnij Kota 26.08.2016-02.2017 (DT Marta C.)


:: Więcej zdjęć ::
ADOPTOWANY 03.02.2017 : )
---
:: MISIEK ::
Wyjątkowo nie kotek, a piesek szuka domku na całe swoje życie. Domku z którego nikt i nic nigdy go nie wyrzuci. Misiek najprawdopodobniej został porzucony w centrum Wrocławia. Poszukiwania właściciela nie dały rezultatu. To mały, dorosły i kilkuletni piesek (nie wiemy ile dokładnie ma lat). Wygląda trochę yorkowato, ale to średniej wielkości KUNDELEK (waży ok 10kg). To kudłaczek, który powinien być albo regularnie szczotkowany albo strzyżony. Jest bardzo przyjacielski do ludzi. Uwielbia spać w łóżku z człowiekiem. Lubi koty. Na spacerze szczeka na inne pieski, dlatego szuka domu bez innych psów. Misiulek uwielbia spacery, więc szuka kogoś kto będzie często chodzić na długie przebieżki (jeśli nie wyjdzie często na dwór to może nasiusiać w domu). Miśka nie wolno spuścić ze smyczki, bo od razu biegnie przed siebie.
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony
! Szuka domu TYLKO we Wrocławiu.

Pod opieką Przygarnij Kota (DT Marta C.)


:: Facebook ::
ADOPTOWANY przez Monikę na dokocenie dla Rudusia : )
---
:: GROSZEK ::
Jako 17 dniowy kociaczek został wyciągnięty z zamkniętej piwnicy. Wołał przeraźliwie o pomoc. Nie dało się dojrzeć ewentualnego jeszcze rodzeństwa czy matki. Był karmiony strzykawką, nie załatwiał się sam, musiał mieć lewatywy. Doszedł ładnie do siebie, nabrał sił i energii :)
* data urodzenia: 15 grudzień 2016
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 23.12.2016-29.01.2017 (DT Ula)

ADOPTOWANA : )
---
:: PUMCIA ::
Została podrzucona w kartonie razem z rodzeństwem, na ulicy Kurkowej we Wrocławiu (w miejscu dokarmiania wolno-żyjącego stada). Puma jest przesympatyczna i bardzo towarzyska. Bardzo lubi być przy człowieku i jego głaskanie, choć nie jest nachalna i nie pcha się nieproszona na kolana. Jest też niezwykle zabawową koteczką, która bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. To wszędobylska i bardzo kontaktowa panienka. Bezbłędnie korzysta z kuwetki. Najlepiej, aby poszła do domu "na dokocenie" do drugiego kota. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi zwierzakami i małym dzieckiem.
* data urodzenia: maj 2016
* wykastrowana
* odrobaczona i zaszczepiona (2x)

Pod opieką Przygarnij Kota: 01.07.2016-18.01.2017 (DT Agnieszka)

ADOPTOWANA. DT stało się DS : )
---
:: MADZIA ::
Została wyłapana z wolno-żyjącego stada na Kurkowej. To łagodna koteczka pięknie dogadująca się z innymi kotami, dlatego jest idealną kandydatką na dokocenie. Jest nieufna w stosunku do człowieka (podchodzi bardzo blisko, ale nie nie daje się pogłaskać). Czeka na cichy i spokojny dom (bez małych dzieci), gdzie dostanie czas na aklimatyzację i gdzie zostanie zaakceptowana jej płochliwość. Zęby i dziąsła miała w fatalnym stanie, dlatego większość ząbków musiała zostać wyrwana (10.08.2016). Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* szacowana data urodzenia: 2010
* wykastrowana
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona (2x) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 20.05.2016-24.01.207 (DT Ania i Tomek)

Fot. Ania Kuczyńska

ADOPTOWANA : )
---
:: LOLA ::
Została wyłapana jako maluch z wolno-żyjącego stada z Łowieckiej. Jest odważną,ciekawą świata,ufną i miziastą kotką o cudownym umaszczeniu i zabójczym spojrzeniu. Jest bardzo spokojna, łagodna, znakomicie dogaduje się z rezydentami w DT. Na widok wędki i piłeczek budzi się w niej jednak mały tygrys- uwielbia się bawić :) Lubi pieszczoty, śpi z tymczasową opiekunką i towarzyszy jej krok w krok w codziennych czynnościach. Jest grzeczna i nie sprawia kłopotów, kuwetkuje bezbłędnie.
* data urodzenia: początek kwietnia 2016
* wykastrowana
* odrobaczona, zaszczepiona (2x) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 26.05.2016-08.01.2017 (DT Ula)

Fot. Ania Kuczyńska
ADOPTOWANA razem z Fistaszkiem : )
---
:: LODZIA ::
Została wyłapana jako maluch z wolno-żyjącego stada z Łowieckiej. To bardzo delikatna kotka. Jest nieśmiała, jednak chwila cierpliwej uwagi zmienia ją we wspaniałą, rozmruczaną, nakolankową przyjaciółkę człowieka. Jest grzeczną, spokojną kotką o cudnych oczach i wspaniale umaszczonym, jedwabistym futerku. Lubi poganiać za myszką czy piłeczką, ale z charakteru to kraina łagodności. Jest wielką pieszczoszką. Uwielbia wylegiwać się na kanapie głaskana przez tymczasowych opiekunów- zdaje się, że mogłaby tak bez przerwy. Barankuje, ugniata łapkami i mruczy. Bezbłędnie kuwetkowa, grzeczna koteczka. Nadaje się na dokocenie ze względu na swój łagodny charakter, jednak również odnajdzie się w roli rozpieszczonej jedynaczki :).
* data urodzenia: początek kwietnia 2016
* wysterylizowana
* odrobaczona, zaszczepiona (2x) i zachipowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 26.05.2016-05.01.2017 (DT Marta W.)


ADOPTOWANY razem z Lodzią : )
---
:: FISTASZEK ::
Ten uroczy tygrysek został zabrany z ul. Reja we Wrocławiu, gdzie mieszkał pod śmietnikiem. Jest jeszcze bardzo nieśmiały, ale zupełnie łagodny, nie ma w nim cienia agresji. Jest bardzo płochliwy, potrzeba jeszcze cierpliwej pracy, aby poczuł się zupełnie swobodnie. Złapany- szybko zaczyna mruczeć i lubi głaskanie, jednak sam jeszcze nie podchodzi do człowieka. Jest jednak rewelacyjnym materiałem na dokocenie. W grupie kotów w DT żyje w idealnej zgodzie ze wszystkimi, bardzo lubi towarzystwo starszych kotów, które stara się naśladować. Fistaszek ma cudowną sierść- złotawą i niezwykle puchatą, na uszkami lekko rudą. Wygląda jak miniaturka żbika. To kotek o spokojnym charakterze, typ obserwatora. To niekłopotliwy, bezkonfliktowy koteczek. Szukamy dla niego domu tylko na dokocenie (lub w dwupaku z innym kotkiem z DT).
* szacowana data urodzenia: sierpień 2016
* wykastrowany
* odrobaczony, zaszczepiony (2x) i zachipowany
* morfologia i badanie kału: w normie
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 17.11.2016-05.01.2017 (DT Marta W.)

ADOPTOWANE 2016


Fot. Ania Kuczyńska
ADOPTOWANE :)
---
:: KROPKA i MISIA ::
Zostały zabrane z działek na Psim Polu. Siostrzyczki są oswojone, proludzkie i przymilne. Jak to typowe kociaki cały czas biegają i się bawią. Wzięte na ręce mruczą. Śpią z tymczasową opiekunką w łóżku. Lubią inne koty. Preferowana adopcja w dwupaku lub na dokocenie (ale nie jest to warunek konieczny).
* data urodzenia: maj 2016
* wykastrowane
* odrobaczone, zaszczepione i zachipowane
* testy FIV/FeLV: ujemne (zdrowe)

Pod opieką Przygarnij Kota 23.08-28.12.2016 (DT Alicja)

ADOPTOWANY :)
---
:: SNOWY ::
Zabrany z działek na Osobowicach. To oswojony, bardzo spokojny i łagodny kocurek. Lubi się bawić i być w towarzystwie człowieka. Załatwia się do kuwetki.
* szacowana data urodzenia: sierpień 2016
* odrobaczony i zachipowany (967000009897557)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota 11-21.12.2016 (DT Jana)

Fot. Ania Kuczyńska
ADOPTOWANY przez Panią Ewę z Rodziną na dokocenie kocurka burmskiego :)
---
:: JAŚ ::
Zabrany z terenu Elektrociepłowni na ul. Łowieckiej we Wrocławiu, gdzie okociła się wolno-żyjąca kotka. Jest ciekawski i odważny, wszędzie go pełno (jedynie w stosunku do obcych jest początkowo nieufny, ale gdy kogoś zna to jest przekochany). Uwielbia zabawy bratem. Szybko się uczy, szczególnie od innych, dorosłych kotów. Mile widziana adopcja w dwupaku z braciszkiem Filipkiem (bardzo się kochają, razem się bawią, gryzą i rozkosznie myją nawzajem) lub na dokocenie do młodego i energicznego kotka.
* data urodzenia: czerwiec/lipiec 2016
* wykastrowany
* odrobaczony, zaszczepiony (2x) i zachipowany (616096700035632)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota 26.08-20.12.2016 (DT Kamila)

Fot. Ania Kuczyńska
ADOPTOWANY :)
---
:: OPEL ::
Został zabrany z ul. Wróbla, gdzie jego mamusia okociła się pod krzakiem. To zabawowy rozrabiaczek, który uwielbia głaskanie. Szuka dobrego domku, gdzie będzie kochany i przytulany. Dobrze dogaduje się z innymi kotami.
* wykastrowany
* data urodzenia: czerwiec 2016
* odrobaczony (2x) i zaszczepiony (2x)

Pod opieką Przygarnij Kota lipiec-17.12.2016 (DT Anna)

Fot. Ania Kuczyńska
PONOWNIE ADOPTOWANA (15.12.2016), tym razem przez Panią Basię z mężem, na dokocenie dla Ciastka :)
---
10.12.2016 dostaliśmy taką wiadomość: "Informuję, że niestety zmieniła się moja sytuacja życiowa. Ze względów finansowych do mojego mieszkania muszą wprowadzić się na stałe moi rodzice. Niestety posiadam tylko dwa pokoje i nie wyobrażam sobie w tej chwili przeprowadzki rodziców, oraz opieki nad nimi i piątką kotów. Sytuacja jest bardzo napięta i odbije się nie tylko na nas, ale i na kotkach. Poza tym moi rodzice protestują przeciwko mieszkaniu z taką ilością kotów. Dlatego podjęłam niełatwą dla mnie decyzję o zrezygnowaniu z opieki nad Zulką. Jestem postawiona pod ścianą, bo będąc bardzo przywiązana do kotów muszę wybierać pomiędzy nimi a rodzicami. Proszę o pilny kontakt w sprawie odbioru kotki."
---
ADOPTOWANA 26.08.2016 :)
:: ZULA ::
Została wyłapana z działek na Karłowicach w celu kastracji. Była zakleszczona, brudna i głodna. Okazała się być oswojoną, cudną i młodą koteczką. Jest nieśmiała, boi się jeszcze trochę człowieka, ale głaskana od razu zaczyna mruczeć. Ma przepiękne, syjamowate umaszczenie oraz niebieskie oczka. Ma mocnego zeza :) Jest bardzo delikatna, łagodna i uległa. Preferowana adopcja na dokocenie dla spokojnego i łagodnego kota. Toleruje też łagodne pieski.
* szacowana data urodzenia: 2014
* wykastrowana
* odrobaczona (2x), zaszczepiona (2x) i zachipowana (616096700012326)
* morfologia/biochemia: w normie
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota 09.06-26.08.2016 (DT Kamila)

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY. DT stało się DS : )
---
:: LOLEK ::
Został wyłapany z wolno-żyjącego stada żyjącego na terenie elektrociepłowni na Łowieckiej. Jest jeszcze trochę nieśmiały, ale bardzo łagodny, daje się wziąć na rączki, głaskać oraz czesać. Uwielbia się bawić :) Bardzo tuli się do rodzeństwa, dlatego mile widziana adopcja w dwupaku (z Lolą lub Lodzią) lub na dokocenie (ale nie jest to warunek konieczny).
* data urodzenia: początek kwietnia 2016
* wykastrowany
* odrobaczony i zachipowany (616096700035274)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 26.05-29.11.2016 (DT Karolina)


ADOPTOWANY przez Piotra na dokocenie dla Lii : )
---
:: ORZESZEK ::
Cudnej urody mały tygrysek odłowiony z działek przy Reja. Ma śliczne umaszczenie i aksamitne futerko. Jest jeszcze nieco płochliwy, ale wzięty na ręce mruczy jak traktor po krótkiej chwili. To tylko kwestia czasu nim stanie się przytulakiem. Jest bardzo spokojnym i zrównoważonym małym kotem. Bardzo grzeczny :) Cudownie wpasował się w kocie stado w DT. Orzeszek to idealny kandydat na dokocenie, tuli się do starszych kotów a jednocześnie nie jest dla nich uciążliwy. Bezbłędnie kuwetkowy.
* data urodzenia: sierpień 2016
* wykastrowany
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (1x) i zachipowany (616096700035282)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 03-20.11.2016 (DT Marta W.)


ADOPTOWANY : )
---
:: SOLO ::
To puchaty bieluszek z nielicznymi burymi łatkami, proludzka przylepka z konińskiego schroniska. Cudna kocia kulka. Solo to pełen energii maluszek, wesoły i ciekawy świata. Dobrze dogaduje się z innymi kotami. Ma gęste, dłuższe futerko. Jest rozkosznym maluchem, który po sesji brykania uwielbia się wyspać i rozmruczeć w objęciach swojego człowieka. Szukamy swojego człowieka na stałe. :)
* data urodzenia: koniec września 2016
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką Przygarnij Kota: 29.10-06.11.2016 (DT Marta W.)

ADOPTOWANA : )
---
:: DAISY ::
Jest kociakiem zabranym z ruchliwej ulicy, gdzie prawdopodobnie została wyrzucona. Koteczka jest nadal malutka, wiec potrzebuje dużej uwagi opiekuna. Uwielbia się bawić, mruczy jak traktorek i bezbłędnie korzysta z kuwety. Daisy toleruje inne koty, jest ciekawa wszystkiego co ją otacza. Daisy czeka na kochający dom.
* data urodzenia: sierpień 2016
* odpchlona i odrobaczona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 10.10-06.11.2016 (DT Justyna)

Fot. Ania Kuczyńska

ADOPTOWANA przez Grzegorza i Magdę na dokocenie dla kotki Mizi : )
---
:: WERCIA ::
Zabrana z Wilczyc wraz z mamą i dwójką rodzeństwa. Jest ciekawska, uwielbia się bawić i zwiedzać. To wesoła, energiczna koteczka. Do człowieka jest jeszcze troszkę nieśmiała, nie jest jeszcze typem przylepki, ale uwielbia towarzyszyć w codziennych czynnościach (szczególnie w kuchni :)). Do adopcji tylko na dokocenie.
* data urodzenia: maj 2016
* odrobaczona (2x) i zaszczepiona (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 01.07-28.10.2016 (DT Marta W.)

ADOPTOWANA razem z Wiolcią : )
---
:: MARIKA ::
Zabrana z tragicznych warunków z jeleniogórskiego (LINK), gdzie dorosłe koty są wielkości i wagi kociaków, zaniedbane, z mega zaawansowanym kocim katarem, z dramatem w pysiach, wychudzone do granic możliwości. To przecudowna kicia, mega proludzka, może być głaskana non stop, ciągle nastawia główkę i domaga się miziania. Łagodna i uległa. Uwielbia inne koty, jest troskliwa i opiekuńcza. Mile widziana adopcja w dwupaku z małą Wercią albo Wiolcią lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek. To przecudowna kicia, mega proludzka, może być głaskana non stop, ciągle nastawia główkę i domaga się miziania. Łagodna i uległa. Uwielbia inne koty, jest troskliwa i opiekuńcza. Mile widziana adopcja w dwupaku z małą Wercią albo Wiolcią lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.
* szacowana data urodzenia: 2015
* wykastrowana
* odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką Przygarnij Kota: 21.05-27.10.2016 (DT Marta W.)

Fot. Ania Kuczyńska
ADOPTOWANA razem z Mariką : )
---
:: WIOLCIA ::
Zabrana z Wilczyc wraz z mamą i dwójką rodzeństwa. Jest spokojna i łagodna, nie da się jej nie kocha od pierwszego wejrzenia. Do człowieka jest jeszcze troszkę nieśmiała. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z jednym z rodzeństwa (ale nie jest to warunek konieczny).
* data urodzenia: maj 2016
* odrobaczona (2x) i zaszczepiona (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Przygarnij KOTA: DT Marta W. (01.07-27.10.2016)

ADOPTOWANY : )
---
:: BRATEK ::
Młodziutki, bury kocurek z interwencji w jeleniogórskim (LINK). Został zabrany z dużego stada zabiedzonych kotów, gdzie miał małe szanse na przeżycie. Jest jeszcze lekko płochliwy, ale bardzo łagodny i delikatny. To zabawowy i przyjazny kocurek, który byłby idealnym towarzyszem na dokocenie dla drugiego kotka. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* szacowana data urodzenia: początek 2016
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony (2x) i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz. (21.05-15.10.2016)

ADOPTOWANY na dokocenie dla Jamesa : )
---
:: MALUSZEK ::
Na ul. Wróbla we Wrocławiu (skąd mamy już 7 kociaczków do adopcji) pojawił się nowy miot (nie zdążyłyśmy odłowić matki na czas). Okazało się, że matka ma zapalenie sutków i nie ma pokarmu. Niestety znalezione cztery maluszki były w stanie agonalnym, trzy nie przeżyły nocy. Jednego udało się Marcie uratować. Miał zaawansowany koci katar, był zagłodzony. Musiał być karmiony ze strzykawki. Ma odgryzioną/oderwaną sporą część ogonka. Powoli rozgląda się za domkiem, można zacząć rezerwować :)
* data urodzenia: początek sierpnia 2016
* odrobaczony (1x)

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz. (03.09-06.10.2016)

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY : )
---
:: WALDUŚ ::
Zabrany z Wilczyc wraz z mamą i dwójką rodzeństwa. To uroczy i zabawowy chłopiec, jest bardzo ciekawski i zabawowy. Uwielbia mizianie i głaskanie. Ma piękne umaszczenie, czarne z wieloma białymi włoskami. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z jedną z sióstr (ale nie jest to warunek konieczny).
* data urodzenia: maj 2016
* odrobaczony (2x) i zaszczepiony (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Przygarnij KOTA: DT Aneta (01.07-27.09.2016)

Fot. Ania Kuczyńska
ADOPTOWANA : ) Nowy, stały domek znalazła Kasia. Teściowie Kamili (Domu Tymczasowego) postanowili ją adoptować. Mimo, iż Kasia źle znosi towarzystwo innych zwierząt, to akurat kota Mańka i suczkę Korę toleruje wyśmienicie (udając, że ich po prostu nie widzi :)). To cudnej urody kicia i aż zdziwienie bierze, że nie było kolejki chętnych do jej adopcji. Przez te parę miesięcy Kasia tak bardzo rozkochała w sobie całą rodzinę, że nie nie da rady się już z nią rozstać.
---
:: KASIA ::
Została zabrana ze wsi Gądów. To przepiękna, długowłosa i srebrna koteczka. Kasia uwielbia wylegiwać się na kanapie oraz patrzeć na świat przez okno i balkon. To kocia księżniczka z humorkami, nie przepada za braniem na rączki :) Ale poza tym to bardzo uczuciowa koteczka, która potrzebuje dużo miłości. Uwielbia głaskanie po pyszczku. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* data urodzenia: 2008
* wykastrowana (2015)
* odrobaczona (2x), zaszczepiona (2x) i zachipowana (616096700012317)
* morfologia/biochemia: w normie (10.06.2016)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Przygarnij KOTA: DT Kamila (06.06-26.09.2016)

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANA 20.09.2016 : )
---
:: FABIA ::
Została zabrana z ul. Wróbla, gdzie jej mamusia okociła się pod krzakiem. Pierwszy dzień po złapaniu spędziła w ukryciu, a drugiego już łobuzowała na całego. Fabia to przeurocza i delikatna drobinka. Jest bardzo zżyta z bratem Fokusem, dlatego mile widziana adopcja rodzeństwa w dwupaku lub na dokocenie (ale nie jest to warunek konieczny).
* data urodzenia: czerwiec 2016
* odrobaczona i zaszczepiona (2x)

Przygarnij KOTA: DT Anna

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANA 19.09.2016 przez Pana Michała w dwupaku z Fokusem : )
---
:: MAZDA ::
Została zabrana z ul. Wróbla, gdzie jej mamusia okociła się pod krzakiem. Jest jeszcze lekko płochliwa, ale daje się głaskać, mocno wyciąga łepek do miziania. Mile widziana adopcja w dwupaku, z którymś z rodzeństwa lub na dokocenie (ale nie jest to warunek konieczny).
* data urodzenia: czerwiec 2016
* odrobaczona i zaszczepiona (2x)

Przygarnij KOTA: DT Anna

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY 19.09.2016 przez Pana Michała w dwupaku z Mazdą : )
---
:: FOKUS ::
Został zabrany z ul. Wróbla, gdzie jego mamusia okociła się pod krzakiem. Jest prześlicznie umaszczony, grzbiet ma bury, boki jak bengal, a brzuszek w cętki. Jest ciekawy, odważny i mruczy od pierwszego dotknięcia. Jest bardzo zżyty z siostrą Fabią, dlatego mile widziana adopcja rodzeństwa w dwupaku lub na dokocenie (ale nie jest to warunek konieczny).
* data urodzenia: czerwiec 2016
* odrobaczony i zaszczepiony (2x)

Przygarnij KOTA: DT Anna

ADOPTOWANY 16.09.2016 : )
---
:: ROMEK ::
Został wyłapany z wolno-żyjącego stada, gdzie z powodu przyszłej budowy koty muszą zostać zabrane. Romek jest jeszcze mocno nieufny w stosunku do człowieka (nie daje się pogłaskać). Ulubionym jego miejscem jest taras, dlatego szukamy mu domku, gdzie jest balkon/taras, który zostanie osiatkowany przed adopcją. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Czeka na cichy i spokojny dom (bez małych dzieci), gdzie dostanie czas na aklimatyzację i gdzie zostanie pokochany całym sercem takim jakim jest. Aktualnie Romek ma problem z pęcherzem (sika z krwią), jest w trakcie leczenia i na karmie weterynaryjnej RC Urinary.
* szacowana data urodzenia: 2013
* wykastrowany
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany (616096700035017)
* morfologia/biochemia: odwodnienie -> karma wet RC Urinary (04.08.2016)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Przygarnij KOTA: DT Ania i Tomek (10.04-16.09.2016)

PILNE
Fot. Ania Kuczyńska
<
ADOPTOWANA przez sąsiadów zmarłego 13.09.2016 : )
---
:: NITKA ::
Mizialska, proludzka i "gadająca" koteczka o cudnej, szylkretowej maści. Trafiła do Domu Tymczasowego po śmierci Opiekuna. Bardzo przeżywa stratę człowieka, jak i zmianę miejsca. Szuka ciepłego, cichego i spokojnego domku. Potrzebuje człowieka, który ją zrozumie i da czas na aklimatyzacje. Raczej dom bez małych dzieci. Koniecznie musi mieszkać bez innych zwierząt (na koty reaguje wręcz histerycznie). W DT jest wiele kotów i Nitka bardzo się stresuje, jest niespokojna i zdenerwowana, sam widok kota bardzo ją stresuje, dlatego pilnie potrzebuje nowego domu. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* data urodzenia: 2010
* odrobaczona, zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Przygarnij KOTA: DT Kamila (21.08-13.09.2016)

12.09.2016 do nowego domku został oddany NOWY. Znaleziony wychudzony w obróżce, na ogłoszenia odpowiedział Pan Łukasz, który znalazł kocurka na ul. Paprotnej w stadzie wolno-żyjących kotów. Kot 2 miesiące wcześniej pojawił się tam nagle, oswojony, mizialski, ewidentnie podrzucony. Potem kotek zniknął i niedawno znów się pokazał. Pan Łukasz zabrał go wtedy domu. Niestety po 3h uciekł mu przez okno. Po tygodniu zobaczył nasze ogłoszenia i chciał kocurka odzyskać. Osiatkował okno, podpisał umowę adopcyjną i NOWY właśnie zapoznaje się z pozostałymi dwoma kotami u Pana Łukasza :)
---
:: NOWY ::
Znaleziony 31.08.2016 na ul. Wincentego Pola we Wrocławiu. Wykastrowany. Bardzo chudy i brudny. Proludzki, oswojony miziaczek. Miał czerwoną obróżkę. Toleruje inne koty, jest bezkonfliktowy i bardzo delikatny.
* szacowana data urodzenia: styczeń 2015
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Przygarnij KOTA: DT Kamila (31.08-12.09.2016)

ADOPTOWANA przez Martę i Dawida na dokocenie dla Kotełka : )
---
:: ZOSIA ::
Zabrana z terenu Elektrociepłowni na ul. Łowieckiej, gdzie okociła się wolno-żyjąca kotka. Malutka ma cudne umaszczenie, biało-buro-rude. Jest odważna, zabawowa i energiczna. Do adopcji tylko na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już młody kotek lub w dwupaku z innych kociakiem z DT.
* data urodzenia: początek lipca 2016
* odrobaczona (2x) i zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

! Szuka domu bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagane zabezpieczenie balkonu i okien - przed adopcją.

Przygarnij KOTA: DT Kamila (04-27.08.2016)

ADOPTOWANA 16.08.2016 na dokocenie do brata Franka : )
---
:: LILIA ::
Zabrana z piwnicy jednej z kamienic na Brochowie. Jest jeszcze lekko płochliwa, ale wzięta na ręce pięknie mruczy, jak traktorek. Nadaje się jako towarzyszka drugiego kotka. Bezbłędnie korzysta z kuwetki.
* data urodzenia: 15 kwiecień 2016
* odpchlona i odrobaczona
* zaszczepiona (13.08.2016)
Przygarnij KOTA: DT Lilia (19.07-16.08.2016)

ADOPTOWANY 12.08.216 razem z TAJGERKIEM : )
---
:: OCELOCIK ::
Został podrzucony w kartonie (01.07.2016) razem z rodzeństwem, na ulicy Kurkowej we Wrocławiu (w miejscu dokarmiania wolno-żyjącego stada). To proludzki, przekochany i nakolankowy kocurek. Mile widziana adopcja w dwupaku z bratem/siostrą lub na dokocenie.
* data urodzenia: maj 2016
* odrobaczony i zaszczepiony (2x)
Przygarnij KOTA: DT Basia

ADOPTOWANY 12.08.216 razem z OCELOCIKIEM : )
---
:: TAJGEREK ::
Został podrzucony w kartonie (01.07.2016) razem z rodzeństwem, na ulicy Kurkowej we Wrocławiu (w miejscu dokarmiania wolno-żyjącego stada). To proludzki, przekochany i nakolankowy kocurek. Mile widziana adopcja w dwupaku z bratem/siostrą lub na dokocenie.
* data urodzenia: maj 2016
* odrobaczony i zaszczepiony (2x)
Przygarnij KOTA: DT Basia

ADOPTOWANY przez Panią Agnieszkę 24.07.2016 : ) Ma już nawet swoją własną stronę :)
---
:: FILUŚ ::
To młodziutki, proludzki i kochany kot, który zdążył już dużo przejść w swoim życiu (połamany, po wypadku leżał tydzień bez pomocy na ulicy i nikt mu nie pomógł). Musiał mieć operację, podczas której został mu założony gwoźdź, który jest już wyjęty, szwy ściągnięte, a Filuś ma się świetnie i nie ma żadnych problemów - biega i skacze jak kociak. Bezbłędnie korzysta z kuwetki. Pięknie dogaduje i bawi się z innymi kotkami.

! Szuka domu bez możliwości wychodzenia na dwór.
! Wymagane osiatkowanie balkonu i jednego okna.

Przygarnij KOTA: DT Basia

ADOPTOWANY 19.07.2016 przez Adę : )
---
:: FRANEK ::
Zabrany z piwnicy jednej z kamienic na Brochowie (17.06.2016). Franuś jest jeszcze lekko płochliwy, ale przy zabawie zapomina o strachu i szaleje do upadłego. Nadaje się jako towarzysz drugiego kotka. Bezbłędnie korzysta z kuwetki. Niestety w aktualnym Domu Tymczasowym może zostać tylko do 20 lipca 2016, dlatego pilnie szuka dobrego domku.
* data urodzenia: 15 kwiecień 2016
* odpchlony i odrobaczony (1x)

Przygarnij KOTA: DT Magda

ADOPTOWANY 17.07.2016 przez Patryka na dokocenie dla Maksymiliana : )
---
:: KIVI ::
Został wyłapany na kastrację z terenu Elektrociepłowni na ul. Łowieckiej we Wrocławiu, w DT okazał się rokować na fajnego, domowego kotka. Kivi to młodziutki, niezwykle spokojny kocurek. Jest uroczy i przepięknie umaszczony. Z charakteru to kraina łagodności- jest uległy i bardzo łagodny. Uwielbia wylegiwać się na kanapie, z ciekawością towarzyszy domownikom przy codziennych czynnościach. Pozwala się głaskać, ale potrzebuje jeszcze nieco czasu i cierpliwości, aby zupełnie zaufał człowiekowi. Jest świetnym, bezkonfliktowym towarzyszem innych kotów. Szukamy dla niego spokojnego domu, który da mu chwile czasu na aklimatyzacje w domowych warunkach.
* szacowana data urodzenia: czerwiec 2015
* wykastrowany
* odrobaczony (2x) i zaszczepiony (1x)
* test FeLV (metodą PCR): ujemny (zdrowy)

Przygarnij KOTA: DT Marta W.

ADOPTOWANY 05.07.2016 : )
---
:: KRZYŚ ::
PrzygarnijKOTA i FOP na ul. Buskiej we Wrocławiu zastał koci dramat, taka ilość kotów, że nie wiadomo któremu trzeba pomóc w pierwszej kolejności. Pełno biegających kociaków, ciężarnych kotek, a wszystkie koty chore, wymagające leczenia. Na pierwszy ogień poszedł KRZYŚ, taka bida, obok której nie da się przejść obojętnie. Krzyś to malutki kociaczek z oczkiem na wierzchu. Krzyś jest już po operacji. Nie było ratunku dla oka, za długo trwał okropny katar koci z herepes wirusem, który zniszczył mu wzrok w oczku. Mały jest na antybiotyku i lekach przeciwbólowych. Trzymajcie kciuki za szybki powrót do zdrowia Krzysia. Dr Czerski (LEGWAN) ma rękę do takich spraw i nigdy nic się nie paprało, wiec mam nadzieję, że tym razem będzie też dobrze!
* data urodzenia: kwiecień 2016

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANA razem z BURASIĄ : )
---
:: FUNKA ::
Bardzo żywiołowa koteczka, którą rozpiera energia. Wszędzie jej pełno. Lubi gonitwy i charce, a na głaskanie brakuje jej czasu, chyba że w porze sjesty, wtedy miziana mruczy :) Uwielbia kocie towarzystwo, a najbardziej kocha swoją mamę Burasię, z którą najchętniej zostałaby adoptowana do jednego domku.
* szacowana data urodzenia: maj 2015
* odrobaczona i zaszczepiona
* wysterylizowana

Przygarnij KOTA: DT Basia

ADOPTOWANA razem z FUNKĄ : )
---
:: BURASIA ::
Bardzo rozmruczana koteczka, przebywająca zawsze blisko człowieka. Lubi zabawy z innymi kotami jak i z własnym ogonkiem ;) Zapasy z Funką to ulubione zajęcie. Nie przebada za braniem na ręce, niezadowolona delikatnie podgryza. Uwielbia kocie towarzystwo, a najbardziej kocha swoją córkę Funkę, z którą najchętniej zostałaby adoptowana do jednego domku.
* szacowana data urodzenia: 2014
* odrobaczona i zaszczepiona
* wysterylizowana

Przygarnij KOTA: DT Basia

ADOPTOWANY 02.07.2016 przez Panią Renatę na dokocenie dla Benjaminka : )
---
:: CEZARY ::
Wyłapany z wolno-żyjącego stada (22.01.2016), gdzie z powodu przyszłej budowy koty muszą zostać zabrane. To dość duży kocurek, który lubi być dużo głaskany :) Śpi koło głowy, jest łagodny jak baranek, zero dominacji nad innymi kotami. Super kot dla ludzi, którzy uwielbiają miziać, miziać i jeszcze raz miziać. Aż niewiarygodne, że kot najprawdopodobniej urodzony na ulicy może tak dobrze czuć się w domu i z człowiekiem.
* szacowana data urodzenia: 2010
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony

Przygarnij KOTA: DT Ania i Grzegorz (22.01-02.07.2016)

ADOPTOWANY 01.07.2016 na dokocenie dla Stefcia : )
---
:: PTYŚ ::
Zabrany spod krzaka na terenie DPSu na Farnej (03.05.2016). Jest energicznym, słodkim kocim brzdącem. To dziarski chłopak, pełen życia i ciekawości świata. Świetny kompan innych kotów, zarówno młodszych jak i starszych. Uwielbia człowieka, choć zabawy wędka lub piłeczką chyba jeszcze bardziej :) Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* data urodzenia: kwiecień 2016
* odrobaczony (2x) i zaszczepiony (1x)

Przygarnij KOTA: DT Marta W.

ADOPTOWANA 11.06.2016 na dokocenie : )
---
:: NINKA ::
Młodziutka (ok 10-miesięczna) i drobniutka (2,8kg) koteczka o cudnym, dymnym umaszczeniu. Uwielbia człowieka i inne koty. Jest zabawowa i towarzyska. Będzie idealną towarzyszką dla młodego kotka, który potrzebuje kompana, aby rozładować nadmiar energii.
* data urodzenia: sierpień 2015
* wykastrowana
* odpchlona i odrobaczona

Przygarnij KOTA: DT Kamila

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY 04.06.2016 : )
---
:: MACIEK ::
Został wyłapany z wolno-żyjącego stada, gdzie z powodu przyszłej budowy koty muszą zostać zabrane. Maciek to bardzo spokojny kocurek, który lubi głaskanie po główce. Bardzo dużo czasu spędza na spaniu na parapecie. Nie jest absorbujący, ani wymagający, wystarczy mu miska z jedzeniem i wygodna leżanka :) Bezbłędnie korzysta z kuwety. Czeka na osobę, która pokocha go całym sercem. Szuka cichego i spokojnego domu (bez małych dzieci i innych zwierząt).
* szacowana data urodzenia: 2010
* wykastrowany
* odrobaczony, zaszczepiony (2x) i zachipowany (616096700012328)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA 04.06.2016 : )
---
:: SIWA ::
Została wyłapana z wolno-żyjącego stada, gdzie z powodu przyszłej budowy koty muszą zostać zabrane. Jest nieufna w stosunku do obcych, ale tymczasowej opiekunce daje się czasem pogłaskać (mruczy wtedy jak traktorek). Bezbłędnie korzysta z kuwety. Pilnie szuka domku, gdyż panicznie boi się innych kotów. Czeka na człowieka, który zaakceptuje jej płochliwość, da jej czas na aklimatyzację i któremu początkowo wystarczy tylko podziwianie tej pięknej kotki, a nie głaskanie. Szuka domu bez małych dzieci i innych zwierząt (w spokojnym i bezstresowym miejscu na pewno szybciej zaufa człowiekowi).
* szacowana data urodzenia: 2010
* wykastrowana
* odrobaczona, zaszczepiona (2x) i zachipowany (616096700012329) * test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Przygarnij KOTA: DT Marta W.

ADOPTOWANA na dokocenie dla TIT : )
---
:: LILI ::
Lili jest drobniutką i malutką (wielkości kociaka) oraz unikatowo umaszczoną koteczką, która została zabrana ze wsi Gądów. Uwielbia bawić się z innymi kotami i biegać po mieszkaniu. Lili zdecydowanie bardziej preferuje towarzystwo kotów niż człowieka. Owszem, daje się głaskać, śpi z opiekunką, ale nie przepada za braniem na ręce i spaniem na kolanach. Lili niestety dosyć często zapada na infekcje i cały czas jest jest pod kontrolą weterynarza, który próbuje ustalić przyczynę (przeżyła ciężką chorobę, panleukopenię). Miała robiony test na FIV/FeLV i na szczęście jest ujemny. Potrzebna jest dalsza diagnostyka, dlatego mała będzie do adopcji dopiero po wyleczeniu. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem z DT.
* data urodzenia: początek września 2015
* zaszczepiona (1x)

Przygarnij KOTA: DT Jola

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY 25.05.2016 przez Piotra : )
---
:: TOMUŚ ::
Został wyłapany z wolno-żyjącego stada, gdzie z powodu przyszłej budowy koty muszą zostać zabrane. Jest jeszcze płochliwy, jednakże tak łagodne i uległe koty to rzadkość. Wzięty na ręce w ogolę nie protestuje, można mu podać tabletkę, czesać i obcinać pazurki. Głaskany mruczy cichutko i nastawia brzuszek do miziania. To cudowny kocurek, który będzie wspaniałym towarzyszem człowieka, trzeba dać mu tylko czas i szansę. Młodziutki, uroczy i wyjątkowo spokojny Tomeczek czeka na wymarzony domek.
* szacowana data urodzenia: 2015
* wykastrowany
* odrobaczony, zaszczepiony (1x) i zachipowany (616096700012318)

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA 23.05.2016 przez Anię i Magdę : )
---
:: GRAŻYNKA ::
Ta bardzo młoda koteczka została zabrana ze wsi na sterylizację. Okazała się być tak przewspaniała z charakteru, że już nie wróci do zimnej piwnicy. Grażynka to wyjątkowa kicia, zarówno z wyglądu (marmurkowa) jak i cudnego usposobienia. Jest przemiziasta, przecudowna i przekochana. Jest zwariowana i przebojowa, nie da się jej nie kochać. Ma też swój uroczy charakterek, nie da sobie w kaszę dmuchać :) Szuka domu, który będzie ją bardzo kochał, głaskał i przytulał, ale gdzie nie ma małych dzieci, gdyż podczas głaskania zawadiacko i zaczepnie podgryza. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, nadaję się na towarzyszkę dla innego młodego i energicznego, lecz łagodnego kotka.
* szacowana data urodzenia: 2015
* wykastrowana
* odrobaczona, zaszczepiona (1x)i zachipowany (616096700012338)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANY : ) w końcu znalazł domek... w końcu nie musi być izolowany w sypialni... w końcu ma człowieka na wyłączność... w końcu poczuje co to DOM... a wszystko dzięki Pani Izie, która go adoptowała :) Dziękujemy! :)
---
:: MARUŚ ::
Ten słodziak został uratowany od bezdomności i ma nadzieje na lepsze jutro. Niestety jest nosicielem kociej białaczki (FeLV+) mimo leczenia kocim Interferonem wyniki nadal są dodatnie. Jest nosiciel, czyli nie jest chory i jest też szansa, że choroba nigdy się nie ujawni. To okaz zdrowia, ma jedynie kamyczki w pęcherzu (musi jeść karmę weterynaryjną). Maruś uwielbia człowieka ponad wszystko, to miziak i przytulak - zasługuje na wspaniały, kochający dom.
* data urodzenia: koniec maja 2015
* zaszczepiony (2x) i odrobaczony

Kot z białaczką ma obniżoną odporność, ale w bezstresowych warunkach, może żyć długo i szczęśliwe jak każdy inny, zdrowy kot. Nie wymaga specjalnie innego traktowania. I sprawa oczywista - białaczką zarazić mogą się tylko kotowate - ludzie, psy i inne zwierzęta nie mogą się zarazić.

Przygarnij KOTA: DT Basia

ADOPTOWANA : )
---
:: KASIA ::
Pod naszą opiekę trafiła KASIA z Miękini (czarna koteczka po zmarłej właścicielce). Chudziutka, odwodniona i bez apetytu. Zrobiłyśmy od razu Kasi badanie krwi, aby sprawdzić ogólny stan kici, na szczęście wszystko w normie. Jednakże okazało się, że ma DRAMAT W PYSIU. Dlatego kotka nie je, gdyż bardzo ją boli i bardzo cierpi (jest karmiona przez Martę ze strzykawki RC Convalescencem). Jest tak źle, że nie dało się od razu kici pomóc, dostała na razie antybiotyk oraz steryd, aby zmniejszyć stan zapalny, zabieg został umówiony na czwartek. Kasia miała zabieg usuwania ząbków w czwartek (17.03). Większość ząbków musiała zostać usunięta. Niestety Kasia poza ząbkami trafiła do nas chora (koci katar). Dostaje antybiotyk oraz steryd, niestety kicha coraz bardziej. Raz je, raz nie je, często wymiotuje. Jeszcze długa droga do zdrowia przed Kasią. Potrzebujemy dla niej karmy RC Gastro Intestinal, najlepiej mokrej, to kosztuje... Prosimy o pomoc finansową dla Kasi.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANY : )
---
:: PINKI ::
Wyłapany ze stada wolno-żyjących kotów na Łowieckiej. To cudnej urody kocurek o dużych, pięknych oczach i smukłej mordce. Początkowo był płochliwy, ale z czasem zaufał człowiekowi i obecnie bardzo chętnie nadstawia się do głaskani. Lubi się przytulać i spać w łóżku z człowiekiem. Pinki bardzo chętnie bawi się wędką oraz z innymi kotami. Toleruje również psa. Preferowana adopcja w dwupaku lub na dokocenie.
* data urodzenia: maj 2015
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANA na dokocenie : )
---
:: MAMBA ::
Zabrana z dużego stada we wsi Gądów. To spokojna i delikatna koteczka. Początkowo była nieufna, obecnie jest wielkim miziakiem, często domaga się głaskania. Bardzo lubi zabawy, biega za piórkiem i piłeczką oraz chętnie towarzyszy innym kotom w zabawie. Toleruje koty i psa. Preferowana adopcja w dwupaku lub na dokocenie.
* data urodzenia: czerwiec 2015
* wykastrowana
* odrobaczona i zaszczepiona

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANY : )
---
:: LOLUŚ ::
Został zabrany z Czajkowskiego na kastracje. W DT okazał się być miziakiem nad miziaki, kocurkiem uwielbiającym kontakt z człowiekiem. Bardzo też lubi kocie towarzystwo. Ma problemy z pęcherzem, musi jeść karmę Urinary, dlatego nie może wrócić na ulicę... kto pokocha i da dom Lolusiowi?
* data urodzenia: 2014
* wykastrowany

Przygarnij KOTA: DT Basia

ADOPTOWANA : )
---
:: MANIA ::
Urodzona w stodole w Mrozowa. Cudnej urody koteczka (biało-dymna) szuka dobrego domu. Jest bardzo łagodna i wyjątkowo spokojna, ale jeszcze trochę płochliwa. Uwielbia głaskanie po brzuszku :) Preferowana adopcja do domu, gdzie jest już kotek lub piesek (Mania ma coś takiego w sobie, że zwierzęta bardzo pozytywnie na nią reagują).
* data urodzenia: początek września 2015
* odrobaczona

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANY 21.01.2016 : )
---
:: STEFAN ::
Został zabrany z dużego stada w Gądowie. Stefan to mega przylepka, uwielbia człowieka, głaskanie i przytulanie. Jest bardzo ufny, chodzi za człowiekiem jak piesek. Lubi zabawy z innymi kotkami. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem z DT.
* data urodzenia: czerwiec 2015
* odrobaczony i zaszczepiony

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANA 23.01.2016 : )
---
:: ALUŚ ::
Prześliczny kocurek wyłapany ze stada bezdomnych kotów na Łowieckiej. Ma lekko długawą sierść na tułowiu. Jest jeszcze trochę nieufny w stosunku do człowieka. Szuka dobrego domku, która da mu czas na zdobycie jego zaufania, najlepiej takiego gdzie jest już kotek albo w dwupaku z innym kotkiem z DT.
* data urodzenia: maj 2015
* odrobaczony i zaszczepiony
* szuka domu bez możliwości wychodzenia na dwór
* wymagane osiatkowanie balkonu/okna

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANY 20.01.2016 : )
---
:: KUBUŚ ::
Znaleziony w piwnicy jednego z bloków przy Hallera. Jest jeszcze lekko nieufny w stosunku do człowieka, ale z każdym dniem robi duże postępy. Jest uległy i łagodny, daje się brać na ręce. Głaskany od razu zaczyna mruczeć :) Uwielbia inne koty, jest do nich bardzo przyjaźnie nastawiony i szuka z nimi kontaktu. Z powodu swojej płochliwości nie nadaję się do domu z małymi dziećmi.
* wykastrowany
* data urodzenia: początek września 2015
* odrobaczony i zaszczepiony (2x)

DT Kamila

ADOPTOWANY 16.01.2016 razem z SAJMONKIEM przez Annę i Borysa : )
---
:: IGOREK ::
Został zabrany z wolno-żyjącego stada na Kurkowej. Jest jeszcze płochliwy w stosunku do człowieka, ale już czasem zdarza mu się nieśmiało podejść na mizianie. Gdy już się rozmruczy to na całego :) To wyjątkowo spokojny kocurek, którego ulubionym zajęciem jest wylegiwanie się na łóżku lub parapecie. Jest uległy, pięknie dogaduje się z innymi kotami. Do adopcji tylko na dokocenie.
* data urodzenia: początek lipca 2015
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony (2x)

Przygarnij KOTA: DT Ania i Tomek

ADOPTOWANY 16.01.2016 razem z IGORKIEM przez Annę i Borysa : )
---
:: SAJMON ::
Został zabrany z wolno-żyjącego stada na Kurkowej. Jest jeszcze płochliwy w stosunku do człowieka, ale z każdym dniem robi postępy. Wystarczy poświęcić mu trochę czasu i zaczyna mruczeć jak traktorek. Pięknie dogaduje się z innymi kotami, jest totalnie bezkonfliktowy. Do adopcji tylko na dokocenie.
* data urodzenia: początek lipca 2015
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony (2x)

Przygarnij KOTA: DT Ania i Tomek

ADOPTOWANY 06.01.2016 na dokocenie dla Kini : )
---
:: SEBUŚ ::
Został zabrany z wolno-żyjącego stada na Kurkowej. Jest jeszcze płochliwy w stosunku do człowieka, ale głaskany zaczyna od razu mruczeć jak traktorek i nawet buziaczki daje :) Uwielbia inne koty, jest łagodny i przyjazny, nawołuje do zabawy i uwagi. Do adopcji tylko na dokocenie.
* wykastrowany
* szacowana data urodzenia: początek lipca 2015
* odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* Szuka domu bez możliwości wychodzenia na dwór
* Wymagane osiatkowanie balkonu/okna (przed adopcją)

Przygarnij KOTA: DT Kamila (06.10.2015-06.01.2016)

ADOPTOWANY 02.01.2016 na dokocenie dla MUMISIA : )
---
:: 4-miesięczny LUBIŚ ::
Ten przeuroczy kocurek został znaleziony na Różance. Jest ufny, odważny i zabawowy. Chodzi wszędzie za człowiekiem. Jest bardzo inteligentny, szybko się uczy nowych rzeczy. Lubi towarzystwo kotków i piesków.
* data urodzenia: początek września 2015
* odrobaczony i zaszczepiony (1x)
Szuka domu bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagane osiatkowanie balkonu/okna.

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA 02.01.2016 razem z LORI : )
---
:: 4-miesięczna DŻIDŻI ::
Została zabrana z Czajkowskiego. Drobniutka i delikatna koteczka. Uwielbia człowieka, jest odważna i ciekawska. Lubi zabawy z innymi kotkami i ganianie za piórkiem.
* data urodzenia: połowa lipca 2015
* odrobaczona i zaszczepiona

Przygarnij KOTA: DT Ania

ADOPTOWANA 02.02.2016 razem z DŻIDŻI : )
---
:: 5-miesięczna LORI ::
Została zabrana z Czajkowskiego. Drobniutka i delikatna koteczka. Z nieufnej i płochliwej kicia stała się przesłodką proludzką koteczką, która przychodzi na kolanka na mizianie brzuszka mrucząc jak traktorek.
* data urodzenia: połowa czerwca 2015
* odrobaczona i zaszczepiona

Przygarnij KOTA: DT Ania

ADOPTOWANE 2015


ADOPTOWANY 01.12.2015 : )
---
:: 3-miesięczny ALEX ::
Jeden z trójki dzieci kotki Łapki, która trafiła do nas po wypadku z poszarpaną łapą (jeden maluch niestety nie przeżył).
* data urodzenia: 23 sierpień 2015

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWAY : )
---
:: 5-miesięczny KAROLEK ::
Został zabrany z Czajkowskiego. Drobniutki i delikatny kocurek. Jest jeszcze lekko płochliwy, ale lubi już być głaskany i leżeć obok człowieka. Uwielbia brykać goniąc za piórkiem wraz z rodzeństwem.
* data urodzenia: połowa czerwca 2015
* odrobaczony i zaszczepiony

Przygarnij KOTA: DT Ania

ADOPTOWANA : )
---
:: 5-miesięczna KROPKA ::
Jest bardzo towarzyska, lubi zabawy. To mega miziak, przychodzi na kolana i domaga się uwagi. Często mruczy i chce leżeć obok człowieka albo się bawić. Kropka to bardzo łagodna koteczka. Lubi inne koty. Korzysta z kuwety.
* data urodzenia: początek lipca 2015

Przygarnij KOTA: DT Alicja

ADOPTOWANA : )
---
:: 2,5-miesięczna LOLA ::
Została porzucona przez działkową kotkę, która wystraszyła się ludzi i zabrała szybko swoje maluchy nie dając chyba rady wynieść wszystkich dzieci (ale nie wróciła po ostatnie). Na szczęście przybrana mamka Łapka przyjęła malutką bez problemu, wykarmiła,myła i ogrzewała ją.
* data urodzenia: 01 wrzesień 2015
Szuka domu bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagane osiatkowanie balkonu/okna.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANA : )
---
:: 2-miesięczna KASIA ::
Pod koniec września zabrałyśmy takie maleństwo ze schroniska. Do adopcji od połowy listopada.
* zdjęcie już nieaktualne, wkrótce nowsze
* data urodzenia: 18 wrzesień 2015
Szuka domu bez możliwości wychodzenia na dwór. Wymagane osiatkowanie balkonu/okna.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANY 16.11.2015 : )
---
:: 4-miesięczny OKRUSZEK ::
Jego mama najprawdopodobniej została wyrzucona na bruk, gdy urodziła 5 kociaków (została znaleziona przy bloku, pod krzakiem, z czterema kociakami w kartonie). Jest mega miziakiem, codziennie przychodzi na kolana i domaga się uwagi człowieka. Okruszek jest bardzo delikatnym kociakiem. Uwielbia zabawy i bieganie za swoim ogonkiem. Korzysta z kuwety. Szuka człowieka, który jego pokocha i się nim zaopiekuje.
* data urodzenia: początek lipca 2015
* szuka domu niewychodzącego
* wymagane osiatkowanie balkonu/okna

Przygarnij KOTA: DT Alicja

<
ADOPTOWANY 13.11.2015 przez Przemka na dokocenie : )
---
:: 3-miesięczny RYSIU ::
Został zabrany z wolno-żyjącego stada na Kurkowej. Jest jeszcze lekko płochliwy w stosunku do człowieka, ale już czasem zdarza mu się nieśmiało podejść na mizianie. Uwielbia głaskanie po kuperku, mruczy wtedy jak traktorek :) Lubi towarzystwo innych kotów.
* data urodzenia: sierpień 2015
* odrobaczony i zaszczepiony (2x)
* szuka domu niewychodzącego

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA : )
---
:: 4-miesięczna ŁUCJA ::
Została zabrana z wolno-żyjącego stada na Łowieckiej. Jest jeszcze lekko płochliwa w stosunku do człowieka, ale wzięta na ręce zaczyna mruczeć i się prężyć. Jest niezwykle łagodna i spokojna. Lubi towarzystwo innych kotków.
* data urodzenia: lipiec 2015
* odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* szuka domu niewychodzącego

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA. DT stało się DS : )
---
:: Roczna PUSIA ::
Została zabrana z działek na Klecińskiej. Kotka jest delikatna, miła i zabawowa. Gdy ma ochotę to przychodzi na mizianie. Lubi kocie towarzystwo, dlatego preferowana jest adopcja na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek).
* data urodzenia: listopad 2014
* wykastrowana
* odrobaczona i zaszczepiona
* szuka domu niewychodzącego

Przygarnij KOTA: DT Alicja

ADOPTOWANA razem z Jolą : )
---
:: 4-miesięczna ZOSIA ::
Śliczna koteczka wyłapana ze stada bezdomnych kotów na Łowieckiej. Zosia jest jeszcze troszkę płochliwa w stosunku do człowieka, ale łagodna - potrzebuje jedynie czasu, aby zaufać. Uwielbia zabawy wędką oraz igraszki z innymi kociakami. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem z DT.
* data urodzenia: maj 2015
* odrobaczona
* szuka domu niewychodzącego

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANA razem z Zosią : )
---
:: 2-miesięczna JOLA ::
Została zabrana z dużego stada w Gądowie. Jola ma delikatnego zeza. Kotka jest zabawowa i przyjacielska, uwielbia bawić się wędką. Jest ufna i mizialska. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem z DT (najlepiej razem z siostrą Ewą).
* data urodzenia: lipiec 2015
* odpchlona i odrobaczona
* szuka domu niewychodzącego

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANY 30.10.2015 : )
---
:: 2-miesięczny MIKOŁAJ ::
Takie cudo zostało znalezione na ul.Św.Mikołaja. Malutki Mikuś jest delikatny i łagodny. Uwielbia głaskanie, piękne mruczy, choć jest jeszcze troszkę płochliwy.
* data urodzenia: początek września 2015
* odrobaczony i zaszczepiony (1x)
* szuka domu niewychodzącego
* wymagane osiatkowanie balkonu/okna

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANY 26.10.2015 przez Panią Wiolę : )
---
:: RUDY KOCUREK ::
Jeden z trójki dzieci kotki Łapki, która trafiła do nas po wypadku z poszarpaną łapą (jeden maluch niestety nie przeżył). Kocurek będzie do adopcji jak podrośnie, czyli najwcześniej jak będzie miał 2-miesiące.
* data urodzenia: 23 sierpień 2015
* szuka domu niewychodzącego
* wymagane osiatkowanie balkonu/okna

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANY : )
---
:: 2-miesięczny MUMIŚ ::
Ten słodziaczek przez 2 dni miauczał w polu (miał wtedy 2 tygodnie) - możliwe, że matka go porzuciła. Odszukany kociak został odkarmiony z butelki. Jest już gotowy do adopcji. Mumiś to mega proludzki i mizialski kocurek, uwielbiający przebywać z człowiekiem, z tymczasową opiekunką śpi w łóżku. Lubi towarzystwo kotków i toleruje pieski.
* data urodzenia: 1 sierpień 2015
* odrobaczony
* szuka domu niewychodzącego
* wymagane osiatkowanie balkonu/okna

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANA : )
---
:: 2-miesięczna EWA ::
Została zabrana z dużego stada w Gądowie. Ewa jest zabawowa i przyjacielska, uwielbia bawić się wędką. Jest ufna i mizialska. Preferowana adopcja na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem z DT (najlepiej razem z siostrą Jolą).
* data urodzenia: lipiec 2015
* odpchlona i odrobaczona
* szuka domu niewychodzącego
* wymagane osiatkowanie balkonu/okna

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANY razem z LAFO : )
---
:: 4-miesięczny SZAGI ::
Szagi to wulkan energii i radości, lubi brykać, skakać i się bawić. Szagi jest lekko płochliwy w stosunku do obcych, ale gdy już kogoś zna to mruczy jak traktorek i domaga się głaskania wchodząc na kolana. Szagi uwielbia towarzystwo innych kotków, toleruje również łagodne pieski.
* data urodzenia: początek czerwca 2015
* odrobaczony i zaszczepiony

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANY razem z SZAGIM : )
---
:: Roczny LAFO ::
Jego życie było ciągłą tułaczką, urodził się pod krzakiem przy opuszczonym domu, a potem trafiał od jednego DT do drugiego. Marzy, aby w końcu znaleźć DOM, w którym zostanie już na zawsze. Lafo to przekochany, uwielbiający głaskanie pod bródką kocurek. Jest łagodny i delikatny. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Lubi towarzystwo innych kotków i toleruje pieski.
* data urodzenia: sierpień 2014
* wykastrowany (17.03.2015)
* odrobaczony, zaszczepiony i zachipowany (616096700012322)

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA 24.09.2015 przez Martę na dokocenie dla Mańka : )
---
:: 2-miesięczna LILI ::
Ta przepiękna, srebra kotka została zabrana z dużego stada w Gądowie. Jest mega proludzka, uwielbia miziania, głaskanie i przytulanie, lgnie do człowieka i głośno mruczy. Toleruje inne koty. Szuka kochającego domku, który będzie się o nią troszczył. Preferowana adopcja na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek) lub w dwupaku z innym kotkiem z DT.
* data urodzenia: lipiec 2015
* odpchlona i odrobaczona

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA 24.09.2015 na dokocenie dla Lori : )
---
:: 3,5-miesięczna INKA ::
Została zwrócona z adopcji (panicznie bała się rozbrykanych dzieci). Inka uwielbia towarzystwo innych kotków, dlatego preferowana jest adopcja na dokocenie (czyli domu gdzie jest już kotek) lub w dwupaku z bratem Szagim lub kolegą Lafo (którego Inka uwielbia). Inka jest jeszcze płochliwa, potrzebuje czasu, miłości i troski, aby zaufać człowiekowi (jest nieufna, ale ciekawska). Szuka spokojnego domku bez małych dzieci.
* data urodzenia: maj 2015
* zaszczepiona (2x) i odrobaczona
* szuka domu niewychodzącego

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA 23.09.2015 : )
---
:: 3-miesięczna SYLWIA ::
Urocza pręgowana koteczka uratowana wraz z rodzeństwem od bezdomności. Uwielbia zabawy myszkami i wędką :) Preferowany domek w dwupaku z bratem/siostrą lub na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek).
* data urodzenia: maj 2015
* zaszczepiona (2x) i odrobaczona
* szuka domu niewychodzącego
* wymagane osiatkowanie balkonu/okna

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANY 22.09.2015 przez Karolinę na dokocenie dla Pu : )
---
:: Roczny ZYGMUŚ ::
Został skrzywdzony przez człowieka (potrącony albo skopany). Miał złamany krąg, był rehabilitowany i teraz już biega, a nawet skacze. Poza niezgrabnością ruchową, nic mu już nie dolega : ) Zygmuś to słodziak, ale charakterek też ma :) Uwielbia mizianie i głaskanie pod bródką. Toleruje łagodne i ulegle koty.
* data urodzenia: ok 2014
* wykastrowany
* odrobaczony i zaszczepiony
* szuka domu niewychodzącego
* wymagane osiatkowanie balkonu/okna

Przygarnij KOTA: DT Alicja

ADOPTOWANY : )
---
:: 2,5-miesięczny KROPEK ::
Bardzo łagodny kocurek, który uwielbia zabawy z rodzeństwem Kropek jest słodki, wie jak korzystać z kuwety, zna zasady dobrego zachowania. Jest uroczy i kochany. Wieczorami przychodzi się tulić i miziać.
* data urodzenia: lipiec 2015
* szuka domu niewychodzącego

Przygarnij KOTA: DT Ania

ADOPTOWANA razem z ELĄ : )
---
:: 3-miesięczna FIGA ::
Cudna pręgowana koteczka uratowana wraz z rodzeństwem od bezdomności. Jest delikatna i spokojna. Preferowany domek w dwupaku z siostrą Basinką lub na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek).
* data urodzenia: maj 2015
* zaszczepiona (2x) i odrobaczona

Przygarnij KOTA: DT Magda

ADOPTOWANA razem z FIGĄ : )
---
:: 3-miesięczna ELA ::
Urocza pręgowana koteczka uratowana wraz z rodzeństwem od bezdomności. Uwielbia zabawy myszkami i wędką :) Preferowany domek w dwupaku z bratem/siostrą lub na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek).
* data urodzenia: maj 2015
* zaszczepiona (2x) i odrobaczona

Przygarnij KOTA: DT Magda

ADOPTOWANA : )
---
:: 6-tygodniowa GAGA ::
Przecudna, bura pręgowana koteczka szuka odpowiedzialnego domku. Została zabrana z dużego stada w Gądowie. Była karmiona mlekiem krowim i ma teraz podrażnione jelitka i biegunkę (dostaje antybiotyk). Będzie do adopcji po wyleczeniu (od połowy września). Jest bardzo spokojna i uległa, proludzka, uwielbia miziania, głaskanie i przytulanie, lgnie do człowieka i głośno mruczy :)
* data urodzenia: koniec lipca 2015
* odpchlona i odrobaczona

Szuka domu niewychodzącego. Wymagane osiatkowanie balkonu/okna - przed adopcją.

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANA : )
---
:: 8-miesięczna NERA ::
Najprawdopodobniej została wyrzucona na bruk, gdy urodziła 5 kociaków (została znaleziona przy bloku, pod krzakiem, z kociakami w kartonie). Jest to domowa i przekochana koteczka, przytula się oraz domaga się kontaktu z człowiekiem. Ma piękne bursztynowe oczy. Ta w sumie jeszcze kociak, a już musiała zmierzyć się z przeciwnościami losu - zasługuje na prawdziwy dom, gdzie będzie kochana i przytulana.
* data urodzenia: listopad 2014

Szuka domu niewychodzącego. Wymagane osiatkowanie balkonu/okna - przed adopcją.

Przygarnij KOTA: DT Jola

ADOPTOWANA 05.09.2015 przez Edytę i Borysa : )
---
:: 2-miesięcznaa PANDA ::
Została odłowiona na terenie dużej firmy na Kowalach wraz z mamusią KOLĄ. Preferowana adopcja na dokocenie, czyli domek gdzie jest już kotek.

Szuka domu niewychodzącego. Wymagane osiatkowanie balkonu/okna - przed adopcją.

Przygarnij KOTA: DT Ania

ADOPTOWANY : )
---
:: 2-miesięczny SKARPETKA ::
Uwielbia zabawy z rodzeństwem, szczególnie z siostrzyczką Kropką (idealnie byłoby, gdyby zostały adoptowane razem). Skarpetka to wulkan energii i idealny kompan do zabawy. Jest cudownym kociakiem, wszędzie go pełno, lubi się miziać i być w centrum uwagi. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* data urodzenia: lipiec 2015

Szuka domu niewychodzącego. Wymagane osiatkowanie balkonu/okna - przed adopcją.

Przygarnij KOTA: DT Justyna

ADOPTOWANA : )
---
Urocza pręgowana koteczka uratowana wraz z rodzeństwem od bezdomności. Uwielbia zabawy myszkami i wędką :) Preferowany domek w dwupaku z siostrą Figą lub na dokocenie (czyli do domku, gdzie jest już kotek).
* data urodzenia: maj 2015
* zaszczepiona (1x) i odrobaczona

Szuka domu niewychodzącego. Wymagane osiatkowanie balkonu/okna - przed adopcją.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

PILNE
ADOPTOWANY : )
---
:: 8-letni PĘDZELEK ::
Kocurek został zabrany do DT na leczenie zapalenia dziąseł. Ma ponad 6kg wagi, żyje w bezdomnym stadzie, gdzie koty są dokarmiane, a on jest wpuszczany do jednego lokalu, gdy jest zimno. Niestety brak opieki weterynaryjnej zmusza nas do szukania mu domu, który będzie kontrolował stan jego dziąseł i w razie potrzeby reagował. Kocurek jest łagodny i spokojny, Śpi z tymczasowa opiekunką w łóżku. Toleruje inne kotki, a nawet pieski. Szuka dobrego domku, który obdarzy go miłością i troską.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANA 28.07.2015 przez Panią Annę na dokocenie dla swoich 3 kotów : )
---
:: 2,5-miesięczna WARKA ::
Została znaleziona (02.06) na jednym z wrocławskich blokowisk razem z rodzeństwem. Z powodu braku miejsc w DT była przenoszona z miejsca na miejsce i dopiero od niedawna ma stały kontakt z człowiekiem. Potrzebuje jedynie czasu, miłości i troski, aby zaufać człowiekowi - aktualnie nie przepada za dotykiem. Warka lubi towarzystwo innych kotków, dlatego jest do adopcji tylko na dokocenie, czyli domu gdzie jest już kotek. Warka będzie idealnym towarzyszem drugiego kotka w domu.
* data urodzenia: maj 2015
* zaszczepiona i odrobaczona

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA przez Panią Anetę : )
---
:: 7-letnia BALBINKA ::
To wielki pieszczoch, nie schodziłaby z kolan, śpi wtulona w człowieka z głową na poduszce. Spokojna i delikatna kicia. Dużo śpi, lubi bawić się kuleczkami i myszkami. Preferuje towarzystwo łagodnych kotek (a nie kocurków), ale będzie chyba najszczęśliwsza jako koci jedynak, z miłością człowieka na wyłączność.
* data urodzenia: ok 2008
* odrobaczona i zaszczepiona
* wykastrowana

Przygarnij KOTA: DT Basia

ADOPTOWANA : )
---
:: 6-letnia PUSIA ::
Nasz kolejny nowy podopieczny to PUSIA. Została oddana do schroniska, bo ugryzła dziecko. Została zabrana do DT, gdzie była bardzo wystraszona przez pierwsze dni. Miała zrobione rozszerzone badania krwi i wychodzi na to, że jest zdrowa. Aktualnie się już wyluzowała i nie wykazuje żadnych agresywnych zachowań. Pozwala się głaskać po brzuszku i ugniata wtedy łapkami w powietrzu. Pusia jest nerwowym kotkiem, ale to miziak i pieszczoch. Szuka domku bez małych dzieci oraz bez innych zwierząt (toleruje inne koty, ale nie przepada za nimi).
* data urodzenia: 2009
* wykastrowana (18.05.2015)
* odrobaczona i zaszczepiona

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA przez Agnieszkę na dokocenie dla Sznapiego : )
---
:: Roczna KINIA ::
Została zabrana z działek na Klecińskiej. Jest malutka, waży tylko 2,4kg. To kot jakich mało, lgnie do człowieka, sama wchodzi na kolana, uwielbia być głaskana i przytulana. Kinia kocha każdego człowieka, a jej nie da się nie kochać. Szuka domu, gdzie jest już kotek lub razem z LAFO.
* data urodzenia: 2014
* wykastrowana

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANE 25.04.2015 : )
---
:: 7-miesięczna TUNDRA i TAJGA ::
Obie kotki niestety zostały zwrócone z adopcji. Były znalezione na Brochowie jako 4-tygodniowe bąble. Tajga (z burym paskiem na nosku) jest bardziej przytulaśna i mizialska, uwielbia być na rączkach. Tundra jest spokojniejsza, także uwielbia głaskanie, ale nie jest tak nachalna jak Tajga. Są odrobaczone oraz zaszczepione. Preferowana adopcja w dwupaku (obu razem).
* data urodzenia: sierpień 2014
* odrobaczone i zaszczepione
* wykastrowane

Przygarnij KOTA: DT Alicja

ADOPTOWANA 09.04.2015 przez Annę na dokocenie : )
---
:: 5-miesięczna HYHOTKA ::
Koteczka jeszcze boi się człowieka, ucieka, ale z każdym dniem robi postępy, a gdy uda się ją złapać to głaskana zaczyna mruczeć jak traktorek. Szuka cierpliwego i wyrozumiałego Opiekuna. Wzięta na ręce jest spokojna. Uwielbia inne koty, bardzo garnie się do nich, chce się do nich przytulać i bawić - dlatego jest do adopcji tylko na dokocenie, czyli domku gdzie jest już kotek. Jest odrobaczona oraz zaszczepiona.
* data urodzenia: listopad 2014
* odrobaczona i zaszczepiona
* wykastrowana (31.03.2015)

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANY 21.03.2015 przez Panią Małgorzatę z Rodziną : )
---
:: 6-miesięczny LUPO ::
Został znaleziony na Oporowie wraz z rodzeństwem i mamusią (rodzinka spała pod krzakami). Lupo jest jeszcze płochliwy, wymaga dalszego oswajania, a przede wszystkim potrzebuje miłości i miziania. Gdy kogoś już zna pozwala się brać na ręce i mruczy. Nowy Opiekun musi wykazać się zrozumieniem i cierpliwością, aby dać mu tyle czasu ile będzie tego trzeba, aby zaufał.
* wykastrowany (17.03.2015)
* data urodzenia: sierpień 2014.
* odrobaczony, zaszczepiony (2x) i zachipowany (968000010457827)

Przygarnij KOTA: DT Beata

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANA 20.02.2015 przez Fot. Monikę Małek na dokocenie dla Filemonka : )
---
:: 4-miesięczna BLANKA ::
Została znaleziona na ulicy wraz z siostrą Hyhotką. Jeszcze boi się człowieka, ale z każdym dniem robi postępy, daje się już wziąć na ręce i mruczy podczas głaskania, przeplatając czasem syczenie :) Natomiast uwielbia towarzystwo innych kotków, bardzo garnie się do nich, chce się do nich przytulać i bawić. Jest odrobaczona oraz zaszczepiona.
Data urodzenia: listopad 2014.

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA : )
---
:: ok 4-letnia LIDKA ::
Została znaleziona na Oporowie wraz czwórką dzieci (rodzinka spała pod krzakami). Lidka ma dłuższą sierść i jest oazą spokoju i łagodności. Uwielbia mizianie i spanie. Korzysta z kuwetki.
* szacowany rok urodzenia: 2011
* odrobaczona, zaszczepiona (1x) i zachipowana (985170003001797)
* wykastrowana

Przygarnij KOTA: DT Alicja

ADOPTOWANA 24.01.2015 przez Tomasza i Dominikę. Będzie miała psiego towarzysza : )
---
:: 8-tygodniowa KRATKA ::
Została znaleziona w Kątach Wrocławskich. Jest przesłodką, puchatą kulką pragnącą miłości człowieka. Uwielbia być miziana, toleruje inne kotki i psy :) Została odrobaczona oraz odpchlona.
Data urodzenia: koniec listopada 2014.

Przygarnij KOTA: DT Monika (11-24.01.2015)

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY (11.01.2015) przez Marcelinę, razem z ROMKIEM : )
---
:: 3,5-miesięczny ZIBI ::
Został znaleziony na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzki i przytulaśny. Został odrobaczony i odpchlony.
Data urodzenia: połowa września 2014.

Przygarnij KOTA: DT Anna

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY (11.01.2015) przez Marcelinę, razem z ZIBIM : )
---
:: 3,5-miesięczny ROMEK ::
Został znaleziony na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzki i przytulaśny. Został odrobaczony i zaszczepiony (29.11).
Data urodzenia: połowa września 2014.

Przygarnij KOTA: DT Anna

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY (10.01.2015) przez Panią Elę, na dokocenie dla Korka : )
---
:: 4-miesięczny LOLO ::
Został znaleziony na Oporowie wraz z rodzeństwem i mamusią. Kotki spały pod krzakami i nikt ich nie karmił (czasem robotnicy). Lolo to mega pieszczoch, uwielbia się przytulać i mruczeć wtulony w człowieka :) Odrobaczony oraz zaszczepiony (27.12).
Data urodzenia: połowa sierpnia 2014.

Przygarnij KOTA: DT Magda

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANA (08.01.2015) razem z ATOMKIEM : )
---
:: 3,5-miesięczna BIBI ::
Została znaleziona na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzka i przytulaśna. Została odrobaczona i zaszczepiona (29.11).
Data urodzenia: połowa września 2014.

Przygarnij KOTA: DT Anna

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY (08.01.2015) razem z BIBI : )
---
:: 3,5-miesięczny ATOMEK ::
Został znaleziony na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzki i przytulaśny. Został odrobaczony i zaszczepiony (29.11).
Data urodzenia: połowa września 2014.

Przygarnij KOTA: DT Anna

ADOPTOWANA (07.01.2015) przez Wiolę i Dawida, na dokocenie dla Tosi : )
---
:: 6-miesięczna RYSIA ::
Została znaleziona w stadzie dokarmianych kotów na Kurkowej. Jest prześliczna. Uwielbia głaskanie i masowanie - ugniata i mruczy. Ciągle się tuli i przymila, nie da się jej nie kochać. Uwielbia się bawić myszkami oraz toleruje inne kotki.
* data urodzenia: połowa czerwca 2014.
* odrobaczona (2x), zaszczepiona (2x) i zachipowana (985170003010635)

Przygarnij KOTA: DT Kamila

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANA (05.01.2015) przez Asię i Krystiana, na dokocenie dla Grażynki : )
---
:: 4-miesięczna LUNKA ::
Została znaleziona na Oporowie wraz z rodzeństwem i mamusią. Kotki spały pod krzakami i nikt ich nie karmił (czasem robotnicy). Podobno pojawił się tam LIS. Wszystkie mają świerzb w uszkach - są w trakcie leczenia. Lunka to szylkretowa piękność. Uwielbia mizianie i głaskanie, pcha się na kolanka i domaga czułości :)
* data urodzenia: połowa sierpnia 2014.
* odrobaczona i zaszczepiona (1x)

Przygarnij KOTA: DT Magda

ADOPTOWANE 2013-2014


Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY 15.12.2014 przez Panią Magdalenę : )
:: 3-miesięczny PUDZIANEK ::
Został znaleziony na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzki i przytulaśny, nie da się go nie kochać :) Został odrobaczony i zaszczepiony (29.11).
Data urodzenia: połowa września 2014.

Przygarnij KOTA: DT Anna

ADOPTOWANY 30.11.2014 przez Błażeja : ) Nazywa się teraz Borysek i mieszka w Świdnicy.
:: 2-miesięczny JOHNY ::
Został znaleziony na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzki i przytulaśny. Został odrobaczony i zaszczepiony (29.11).
Data urodzenia: połowa września 2014.

Mile widziana adopcja w dwupaku (z którymś z rodzeństwa) lub na "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot). Wymagane będzie osiatkowanie balkonu/okna.

Przygarnij KOTA: DT Anna

ADOPTOWANY 21.11.2014 przez Igę z Rodziną : )
:: 8-tygodniowy ADI ::
Został znaleziony na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzki i przytulaśny. Został odrobaczony i odpchlony.
Data urodzenia: połowa września 2014.

Mile widziana adopcja w dwupaku (z którymś z rodzeństwa) lub na "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot). Wymagane będzie osiatkowanie balkonu/okna.

Przygarnij KOTA: DT Anna

ADOPTOWANA 16.11.2014 : )
:: 8-tygodniowa NENA ::
Została znaleziona na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzka i przytulaśna. Została odrobaczona i odpchlona. Mile widziana adopcja w dwupaku (z którymś z rodzeństwa) lub na "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot).
Data urodzenia: połowa września 2014

Przygarnij KOTA: DT Anna

ADOPTOWANA 07.11.2014 : )
:: 7-tygodniowa TISIA ::
Została znaleziona na Nowym Dworze we Wrocławiu wraz z 8 rodzeństwa. Jest bardzo proludzka i przytulaśna. Została odrobaczona i odpchlona. Do wydania w połowie listopada. Mile widziana adopcja w dwupaku (z którymś z rodzeństwa) lub na "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot). Wymagane będzie osiatkowanie balkonu/okna.
Data urodzenia: połowa września 2014.

Przygarnij KOTA: DT Anna

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY 22.10.2014 : ) DT stało się DS.
:: 4-miesięczny PUZZEL ::
Został znaleziony na Podwalu we Wrocławiu razem z rodzeństwem i mamusią. Urodził się na początku czerwca 2014. Korzysta z kuwetki i drapaka. Uwielbia głaskanie i brykanie : ) To bardzo zabawowy i energiczny kocurek o cudnym umaszczeniu : ) Jest zdrowy, odrobaczony oraz zaszczepiony (06.08, 28.08).

Mile widziana adopcja na "dokocenie". Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Monika

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY 13.10.2014 : )
:: 4,5-miesięczny PIĄTUŚ ::
Został znaleziony na Podwalu we Wrocławiu razem z rodzeństwem i mamusią. Urodził się na początku czerwca 2014. Korzysta z kuwetki i drapaka. To słodziak-przytulak, uwielbia głaskanie. Jest najodważniejszy z rodzeństwa, wulkan energii, tylko zabawy mu w głowie : ) Jest zdrowy, odrobaczony oraz zaszczepiony (06.08, 28.08).

Mile widziana adopcja w dwupaku z Puzzlem lub na "dokocenie". Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Monika

ADOPTOWANA : )
:: 2-miesięczna TUNDRA ::
Została znaleziona w piwnicy kamienicy do wybrzurzenia na Brochowie razem z siotrami i mamą Brosią. Kicia jest zabawowa, energiczna i uwielbia głaskanie. Jest zdrowa, odrobaczona oraz zaszczepiona (15.09).

Mile widziana adopcja w dwupaku z siostrą lub na "dokocenie". Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Ania

ADOPTOWANA : )
:: 2-miesięczna TAJGA ::
Została znaleziona w piwnicy kamienicy do wybrzurzenia na Brochowie razem z siotrami i mamą Brosią. Kicia jest zabawowa, energiczna i uwielbia głaskanie. Jest zdrowa, odrobaczona oraz zaszczepiona (15.09).

Mile widziana adopcja w dwupaku z siostrą lub na "dokocenie". Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Ania

ADOPTOWANA : )
:: 2-miesięczna TORA ::
Została znaleziona w piwnicy kamienicy do wybrzurzenia na Brochowie razem z siotrami i mamą Brosią. Kicia jest zabawowa, energiczna i uwielbia głaskanie. Jest zdrowa, odrobaczona oraz zaszczepiona (15.09).

Mile widziana adopcja w dwupaku z siostrą lub na "dokocenie". Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Ania

ADOPTOWANY : )
:: 4-letni RADUŚ ::
Ten śliczny kocurek przez wiele dni błąkał się po parkingu Carrefoura na Hallera we Wrocławiu. Prawdopodobnie ktoś go wyrzucił, gdyż nikt go nie szuka :( To mega miziak i przylepa. Mruczy na sam widok człowieka. Jest grzeczny, słodki i czuły. Bezbłędnie korzysta z kuwetki. Został odpchlony, odrobaczony oraz zaszczepiony (03.09).
* wykastrowany

Kocurek szuka nowego domku, który go już nigdy nie porzuci. Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANY : )
:: 6-tygodniowy kocurek ::
Na działkach na ul. Bardzkiej we Wrocławiu zostały znalezione cztery ok 3-tygodniowe (urodzone pod koniec lipca 2014) kociaczki wraz z mamą. Matka niedożywiana i ma mało pokarmu. Kociaki mają bardzo zaawansowany koci katar - są w trakcie intensywnego leczenia. Kocurek ma zagrożony wzrok w jednym oczku.

Mile widziana adopcja w dwupaku lub na "dokocenie" oraz tylko do domu z osiatkowanym balkonem/oknem. Będzie też wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna. Do wydania po wyleczeniu, ale można już rezerwować.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANY : )
:: 6-tygodniowy kocurek ::
Na działkach na ul. Bardzkiej we Wrocławiu zostały znalezione cztery ok 3-tygodniowe (urodzone pod koniec lipca 2014) kociaczki wraz z mamą. Matka niedożywiana i ma mało pokarmu. Kociaki bardzo głodne, pomimo że są malusie to zaczęły samodzielnie jeść karmę. Kocurek pomimo, iż rodzeństwo bardzo chore, ma się cały czas dobrze, ma zdrowy i silny organizm.

Mile widziana adopcja w dwupaku lub na "dokocenie" oraz tylko do domu z osiatkowanym balkonem/oknem. Będzie też wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANY : )
:: 3,5-miesięczny MRUCZYSŁAW ::
To bardzo kontaktowy, żywiołowy i ciekawski kocurek. Uwielbia różnego rodzaju zabawy (piórko, leserek, szeleszczący tunel etc.). Zaczepia ludzi i inne zwierzaki żeby się z nim bawiły. Po zabawie i posiłku chętnie wyleguje się na kanapie i poddaje się wszelkiego rodzaju pieszczochom. Mruczysław to smakosz dobrego jedzenia. Świetnie dogaduje się z kotem rezydentem (fajnie byłoby gdyby trafił do domu gdzie jest już inny kotek). Korzysta z drapaka i kuwety. Jest odrobaczony i zaszczepiony.

Przygarnij KOTA: DT Asia

ADOPTOWANA : )
:: 3-miesięczna TRINI ::
Została znaleziona na "Trójkącie" obok martwego rodzeństwa. Jest przeurocza i przesłodka. Uwielbia głaskanie, przytulanie i całowanie. Ugniata na sam widok człowieka. Lubi zabawy myszką. Toleruje inne koty. Bezbłędnie korzysta z kuwetki. Została odpchlona i odrobaczona.

Mile widziana adopcja na "dokocenie". Do wydania TYLKO do domu z osiatkowanym balkonem (a w przypadku braku balkonu - głównym oknem). Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA : )
:: 6-tygodniowa kotka ::
Na działkach na ul. Bardzkiej we Wrocławiu zostały znalezione cztery ok 3-tygodniowe (urodzone pod koniec lipca 2014) kociaczki wraz z mamą. Matka niedożywiana i ma mało pokarmu. Kociaki bardzo głodne, pomimo że są malusie to zaczęły samodzielnie jeść karmę. Kociaki mają bardzo zaawansowany koci katar - są w trakcie leczenia.

Mile widziana adopcja w dwupaku (z którymś z rodzeństwa) lub na "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot) oraz tylko do domu z osiatkowanym balkonem/oknem (możliwa pomoc w zabezpieczaniu). Będzie też wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna. Do wydania najwcześniej w połowie września, ale można już rezerwować.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

ADOPTOWANA : )
:: 6-tygodniowa kotka ::
Na działkach na ul. Bardzkiej we Wrocławiu zostały znalezione cztery ok 3-tygodniowe (urodzone pod koniec lipca 2014) kociaczki wraz z mamą. Matka niedożywiana i ma mało pokarmu. Kociaki bardzo głodne, pomimo że są malusie to zaczęły samodzielnie jeść karmę. Kociaki mają bardzo zaawansowany koci katar - są w trakcie leczenia.

Mile widziana adopcja w dwupaku (z którymś z rodzeństwa) lub na "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot) oraz tylko do domu z osiatkowanym balkonem/oknem (możliwa pomoc w zabezpieczaniu). Będzie też wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna. Do wydania najwcześniej w połowie września, ale można już rezerwować.

Przygarnij KOTA: DT Marta Cz.

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANAY razem z Panną : )
:: 2,5-miesięczny POTTER ::
Został znaleziony na Podwalu we Wrocławiu razem z rodzeństwem i mamusią. Urodził się na początku czerwca 2014. Korzysta z kuwetki i drapaka. Jest bardzo płochliwy w stosunku do obcych. Wymaga indywidualnego podejścia, na pewno po krótkim czasie stanie się przylepką, trzeba tylko dać mu szansę. Jest łagodny jak baranek. To duży fan wszelakich zabawek, a przede wszystkim uwielbia piłeczkę z grzechotką : ) Odrobaczony oraz zaszczepiony (06.08, 28.08).

Mile widziana adopcja w dwupaku lub na "dokocenie". Do wydania TYLKO do domu z osiatkowanym balkonem (a w przypadku braku balkonu - głównym oknem). Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Asia

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANA razem z Potterem: )
:: 2,5-miesięczna PANNA ::
Została znaleziona na Podwalu we Wrocławiu razem z rodzeństwem i mamusią. Urodziła się na początku czerwca 2014. Korzysta z kuwetki i drapaka. Jest potulna, spokojna i łagodna, a zarazem odważna i ciekawska :) Jest zdrowa, odrobaczona oraz zaszczepiona (06.08).

Mile widziana adopcja w dwupaku lub na "dokocenie". Do wydania TYLKO do domu z osiatkowanym balkonem (a w przypadku braku balkonu - głównym oknem). Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Asia

Fot. Monika Małek
ADOPTOWANY przez Dawida : )
:: 2,5-miesięczny TYGRYSEK ::
Został znaleziony na na Podwalu we Wrocławiu razem z rodzeństwem i mamusią. Urodził się na początku czerwca 2014. Korzysta z kuwetki i drapaka. Jest płochliwy w stosunku do obcych, ucieka, ale gdy się go uda złapać, to mocno wtula się w człowieka i mruczy. Jest łagodny jak baranek. Odrobaczony oraz zaszczepiony (06.08, 28.08).

Mile widziana adopcja w dwupaku lub na "dokocenie". Do wydania TYLKO do domu z osiatkowanym balkonem (a w przypadku braku balkonu - głównym oknem). Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Asia (18.07-02.09.2014)

ADOPTOWANA przez Justynę. Będziała miała towarzysza - rudego Felixa : )
:: 3,5-misięczna TRIKA ::
Została znaleziona na Brochowie. Jest spokojna i delikatna. Wzięta na ręce włącza motorek i nie przestaje mruczeć. Została zaszczepiona (16.08). Jest żywiołowa i ciekawska, żywe srebro, dlatego dobrze gdyby miała kocie towarzystwo, gdy człowiek jest w pracy.

Mile widziana adopcja na "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot) oraz tylko do domu z osiatkowanym balkonem/oknem (możliwa pomoc w zabezpieczaniu) - za dużo kotów ginie lub ucieka, dlatego osiatkowanie to konieczność. Będzie wymagana wizyta przedadopcyjna (w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANA 11.07.2014 przez Monikę : )
3-miesięczna ŚRUCINKA.
Urodzona ok 01.04.2014. Została znaleziona w maszynie śrutującej na hali konstrukcji stalowych we Wrocławiu. Na szczęście zamiauczała zanim włączono urządzenie. Uratowana naprawdę w ostatnej chwili. Jeszcze parę sekund i już by jej nie było... Drobinki metalu w oczach spowodowały mocnystan zapalny. Jedno oczko już jest zdrowe i śliczne, a na drugie najpradopodobniej nie będzie widzieć.

Do adopcji od 11.07.2014, jako "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot). Tylko do domu z osiatkowanym balkonem/oknem (możliwa pomoc w zabezpieczaniu). Będą wymagane dwie wizyty przedadopcyjne (jedna w DT, druga w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANY przez Sonię : )
3-miesięczny ŁAPKI.
Urodzony ok 01.04.2014. Został znaleziony pod krzakiem przy ulicy Wróbla we Wrocławiu wraz z rodzeństwem. Korzysta z kuwetki. Jest bardzo proludzki, szuka kontaktu z człowiekiem. Uwielbia towarzystwo innych kotków.

Do adopcji od połowy lipca, jako "dokocenie" (czyli do domu, gdzie jest już kot). Tylko do domu z osiatkowanym balkonem/oknem (możliwa pomoc w zabezpieczaniu). Będą wymagane dwie wizyty przedadopcyjne (jedna w DT, druga w przyszłym DS) oraz oczywiście umowa adopcyjna.

Przygarnij KOTA: DT Kamila

ADOPTOWANY. DT stało się DS : )
6-miesięczna AMELCIA.
Koteczka uwielbia się bawić (szaleć w tunelu szeleszczącym oraz ganiać za grzechodzącą myszką). Wdrapuje się na kanapę, a za zabawkami biega jak szalona. Lubi towarzystwo innych kotków. Mimo, iż Melcia jest niewidoma to z łatwością odnajduje kuwetkę oraz jedzenie :-)

Ma niestety mocno zadziorny charakterek - to żywe srebro. Melcia szuka odpowiedzialnego opiekuna, który pokocha ją taką jaka jest, ktory nigdy jej nie porzuci i da jej czas na aklimatyzację oraz poczucie bezpieczeństwa.
Wymagane będzie osiatkowanie balkonu/okna (możliwa pomoc w zabezpieczaniu przez PrzygarnijKOTA).

Przygarnij KOTA: DT Pani Hania

ADOPTOWANA przez Kamilę :-) Będzie miała towarzystwo 8-miesięcznej koteczki DZIDZI : )

8-tygodniowa HERMIONKA.
Została przywieziona do schroniska, gdy miała 2-tygodnie. Szybko trafiła do DT. Przeszła koci katar oraz kalcywirozę - jest już w pełni zdrowa. Będzie niedługo zaszczepiona. Bezbłędnie korzysta z kuwetki, a nawet i drapaka. Jest bardzo towarzyska, uwielbia kontakt z człowiekiem oraz innymi kotami i psami. To typowy nakolankowy miziak. Mogłaby się przytulać i być głaskana cały czas. Brykać też lubi, wszędzie jej pełno : ) Dlatego Hermionka szuka domu, gdzie jest już inny mały lub młody kotek.

Przygarnij KOTA: DT Kamila (01.11-06.12.2013)

ADOPTOWANY przez Justynę i Krzysztofa. Nazywa się teraz RUDOLF :-)
2-miesięczny, rudy kocurek.
Miał trafić do schroniska, na szczęście został "przejęty" i trafił do DT. Na krótko... bo już tego samego dnia znalazł super domek, gdzie ma kocie towarzystwo :-)

Przygarnij KOTA: DT Kamila

Zdjęcia z Domu Stałego:

ADOPTOWANA :-)
2-miesięczna, szylkretowa kotka.
Miała trafić do schroniska, na szczęście została "przejęta" i trafiła do DT. Na krótko... bo już tego samego dnia znalazła super domek, gdzie ma kocie towarzystwo :-)

Przygarnij KOTA: DT Kamila

Zdjęcia z Domu Stałego:

NASI PRZYJACIELE


koty do adopcji Wroclaw
BIURO RACHUNKOWE JWW
Od 2018 JWW prowadzi nam księgowość. Dziękujemy z całego serca za wspaniałą współpracę!
www.jww.pl

koty do adopcji Wroclaw
AGENCJA CARTED
Carted zajmuję się pozycjonowaniem naszej strony. Dziękujemy!
www.carted.pl

PODZIĘKOWANIA

22.06.2022
Jeszcze jest dobro na tym świecie! Słońcem na naszym niebie okazał się Ośrodek Pomocy Poszkodowanym prawapacjenta.org! Każdy gest jest szansą na lepsze życie! Dziękujemy!

10.06.2022
Nawet najmniejszy gest to krok w stronę lepszego życia! Serdecznie dziękujemy AIF Kancelarii sp. z o.o. za okazaną pomoc naszym podopiecznym!
www.aif.com.pl