WOLONTARIATW Fundacji Przygarnij Kota jest nas mało, a zadań i obowiązków dużo, ciągle brakuje nam rąk do pracy. Poszukujemy wolontariuszy długoterminowych, którzy chcą pomagać na dłuższą metę, a nie tylko raz, czy dwa. Potrzebni są ludzie odpowiedzialni i z dużą dozą empatii do zwierząt. Szukamy osób podobnych do nas, czyli chcących poświęcić kotom swój wolny czas zamiast np oglądać TV. Wybierz co chcesz robić i dołącz do nas! :)

Kontakt: przygarnijkota@gmail.comkoty do adopcji Wroclaw

:: DOM TYMCZASOWY ::

Zostań Domem Tymczasowym, czyli tzw. Rodziną Zastępczą, która kotu bezdomnemu lub porzuconemu da szansę na szczęśliwą adopcję. W takim domu zwierzę przebywa do czasu znalezienia mu Domu Stałego. Najczęściej trwa to od paru miesięcy (kocięta) do kilkunastu miesięcy (dorosłe koty). Fundacja zapewnia karmę, żwirek oraz pokrywa koszta weterynaryjne. Jeżeli chcesz zostać domem tymczasowym, stałym lub masz jakieś pytania - napisz do nas.

koty do adopcji Wroclaw

:: ROZDAWANIE ULOTEK ::

Ulotki Przygarnij KOTA promują adopcje dorosłych kotów, uczą prawidłowego żywienia kotów, rozwiewają obawy przygarnięcia starszego kota oraz przekonują do zostania domem tymczasowym:
- włóż parę ulotek do skrzynek pocztowych w swojej okolicy;
- wsadź za wycieraczki aut;
- rozdaj przechodniom;
- daj po ulotce wszystkim znajomym.

Ulotki są do odebrania we Wrocławiu na Grunwaldzie lub Oporowie. Należy się umówić na konkretny dzień i godzinę.

koty do adopcji Wroclaw Aktualnie mamy komplet

:: KARMICIEL KOTÓW ::

Poszukujemy osób, które znalazłyby czas, 1x w tygodniu, aby podejść/podjechać na Kurkową i Łowiecką we Wrocławiu i podać karmę oraz wodę kotom tam bytującym. Karmę my zapewniamy (choć mile widziane osoby, które mogą kupić same). Mamy tam 4 tzw. pit stopy, czyli punkty, w których zostawiamy jedzenie i wodę, zaczynamy na ulicy Kurkowej, a kończymy na końcu Łowieckiej. Zajmuje nam to ok 30-45min dziennie (plus dojazdy).

Więcej o kotach z Kurkowej :: TUTAJ ::

koty do adopcji Wroclaw

:: FOTOGRAF ::

Masz dobrą lustrzankę? Piękne zdjęcia zwiększają szansę na adopcję danego kota. Szukamy osób fascynujących się fotografią, które mogłyby czasem podjechać do któregoś z naszych domów tymczasowych w celu wykonania kociej sesji.

koty do adopcji Wroclaw

:: ZŁOTA RĄCZKA ::

Masz zdolności techniczne? Nie obca Ci wiertarka, młotek i inne narzędzia? :) Poszukujemy osób chcących pomagać w siatkowaniu balkonów i okien w domach tymczasowych i stałych.

Popularne posty