POMÓŻ NAM


Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy pomagać kotom w potrzebie.


DAROWIZNA - PRZELEW NA KONTO
Będziemy bardzo wdzięczne nawet za małą kwotę przelewu, ponieważ liczy się każda złotówka.
Fundacja Przygarnij Kota: 61 1240 4025 1111 0010 7088 3285, Tytuł: "darowizna na cele statutowe"
SWIFT/BIC: PKOPPLPW
lub Paypal: przygarnijkota@gmail.com
SMS
wyślij > SMSa za 2,46zł brutto (z VAT)
na numer: 72365
o treści: S6555


Koty
Wchodząc poprzez baner powyżej i kupując na zooplus.pl 4% wartości Twojego zamówienia zostanie przekazane na koty będące pod opieką Przygarnij Kota.
Robiąc zakupy internetowe przez FaniMani.pl, zapłacisz tyle co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów wesprze konto Przygarnij Kota.


WOLONTARIAT

W Fundacji Przygarnij Kota jest nas mało, a zadań i obowiązków dużo, ciągle brakuje nam rąk do pracy. Poszukujemy wolontariuszy długoterminowych, którzy chcą pomagać na dłuższą metę, a nie tylko raz, czy dwa. Potrzebni są ludzie odpowiedzialni i z dużą dozą empatii do zwierząt. Szukamy osób podobnych do nas, czyli chcących poświęcić kotom swój wolny czas zamiast np oglądać TV. Wybierz co chcesz robić i dołącz do nas! :)

Aktualnie szukamy 2 karmicieli (dzień tygodnia do ustalenia)

KARMIENIE KOTÓW Z KURKOWEJ
Poszukujemy osób, które znalazłyby czas, 1x w tygodniu, aby podejść/podjechać na Kurkową i Łowiecką we Wrocławiu i podać karmę oraz wodę kotom tam bytującym. Karmę my sponsorujemy (choć mile widziane osoby, które mogą kupić same). Mamy tam 5 tzw. pit stopów, czyli punktów, w których zostawiamy jedzenie, zaczynamy na ulicy Kurkowej, a kończymy na końcu Łowieckiej. Zajmuje nam to ok 30-45min dziennie (plus dojazdy).

Więcej o kotach z Kurkowej :: TUTAJ ::

DOM TYMCZASOWY
Dom Tymczasowy (tzw. Tymczas lub DT) to Rodzina Zastępcza dla zwierzaka. Biorąc porzuconego kota do DT ratujemy mu często życie oraz dajemy szanse na szczęśliwą adopcję. W DT zwierzę przebywa tyle, ile czasu potrzeba na znalezienie mu Domu Stałego (DS). Najczęściej trwa to od paru miesięcy (kocięta) do kilkunastu miesięcy (dorosłe koty).

ROZDAWANIE ULOTEK
Ulotki Przygarnij KOTA promują adopcje dorosłych kotów, uczą prawidłowego żywienia kotów, rozwiewają obawy przygarnięcia starszego kota oraz przekonują do zostania domem tymczasowym:
- włóż parę ulotek do skrzynek pocztowych w swojej okolicy;
- wsadź za wycieraczki aut;
- rozdaj przechodniom;
- daj po ulotce wszystkim znajomym.

Ulotki są do odebrania we Wrocławiu na ul. Pola. Należy się umówić na konkretny dzień i godzinę.

FUNDRAISER
"Do obowiązków fundraisera należy przede wszystkim pozyskiwanie sponsorów. Osoby wykonujące ten zawód powinny umieć znaleźć sponsora, wiedzieć którą firmę poprosić o wsparcie. Środowiska biznesowe angażują się w działania charytatywne głównie z powodów marketingowych. Należy zatem wiedzieć, na jakim wizerunku zależy przedsiębiorstwu, znać jego politykę społeczną. Fundraiser powinien umieć rozmawiać, na spotkania z potencjalnymi sponsorami powinien być doskonale przygotowany. Osoby wykonujące ten zawód powinny posiadać umiejętność przekonywania innych (np. przedstawić prezesowi firmy argumenty, przemawiające za wsparciem organizacji ze względu na interes firmy)."

KIEROWCA
Masz samochód? Jedna z nas nie ma, a bardzo dużo działa w terenie - przydałaby się dla niej pomoc w postaci właśnie doraźnych podwózek do weterynarza lub/i zawiezienia i odwiezienia w przypadku wieczornych łapanek na kastracje.

FOTOGRAF
Masz dobrą lustrzankę? Piękne zdjęcia zwiększają szansę na adopcję danego kota. Szukamy osób fascynujących się fotografią, które mogłyby czasem podjechać do któregoś z naszych domów tymczasowych w celu wykonania kociej sesji.

ZŁOTA RĄCZKA
Masz zdolności techniczne? Nie obca Ci wiertarka, młotek i inne narzędzia? :) Poszukujemy osób chcących pomagać w osiatkowywaniu balkonów i okien.

GRAFIK?
Szukamy osoby, która będzie projektować ulotki, plakaty oraz niektóre wpisy na facebooka.


Popularne posty z tego bloga

O FUNDACJI

Biuro Rachunkowe JWW