O NAS


koty do adopcji Wroclaw Od prawie 10 lat niesiemy pomoc kotom w potrzebie we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się głównie adopcjami bezdomnych kotów, a także kastracją, leczeniem oraz dokarmianiem.

Opiekujemy się wolno-żyjącymi kotami z Kurkowej/Łowieckiej (teren Elektrociepłowni). Jesteśmy u nich codziennie z karmą i wodą. Większość kotów z tego terenu została już wykastrowana, w razie potrzeby są leczone, a dużą część z tych kotów już oswoiliśmy i znaleźliśmy im nowe domy.

Od 2012 działaliśmy jako nieformalna grupa Przygarnij Kota. W 2016 została założona fundacja. Jesteśmy charytatywną organizacją i utrzymujemy się jedynie z datków ludzi dobrej woli.

W 2018 Fundacja Przygarnij Kota otrzymała wrocławskie odznaczenie "Serce dla Zwierząt".

koty do adopcji Wroclaw :: WROCŁAWSKIE SERCE DLA ZWIERZĄT 2018 ::
"21 października 2018 na budynku trybuny głównej partynickiego toru wyścigów konnych zawisła kolejna tabliczka. Spośród 16 nominowanych do miejskiego odznaczenia Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2018 Kapituła wybrała w tym roku dwie fundacje, niosące pomoc kotom bezdomnym i porzuconym, które pomagają znaleźć zwierzakom dom, propagują też wiedzę na temat zdrowia, zwyczajów oraz sterylizacji i kastracji kotów. Nie są rozbudowane kadrowo instytucje, dzięki którym wiele stworzeń uniknęło cierpienia i głodu. Ich działalność – najczęściej kosztem własnego czasu i pieniędzy – to wolontariat w czystej postaci, który oprócz niewątpliwej satysfakcji z możliwości pomagania słabszym, spotyka się wcale nierzadko z niezrozumieniem, a nawet wrogością ze strony... innych ludzi."

Więcej na wroclaw.pl

NASI PRZYJACIELE

koty do adopcji Wroclaw
BIURO RACHUNKOWE JWW
Od 2018 JWW prowadzi nam księgowość. Dziękujemy z całego serca za wspaniałą współpracę!
www.jww.pl
koty do adopcji Wroclaw
AGENCJA CARTED
Carted zajmuję się pozycjonowaniem naszej strony. Dziękujemy!
www.carted.pl