Jesteśmy charytatywną fundacją z Wrocławia. Utrzymujemy się jedynie z datków ludzi dobrej woli.

DAJ PIĄTAKA DLA KOCIAKA
Największa pomoc to przelew stały. Wystarczy tylko 5zł co miesiąc, w grupie siła. To dla Ciebie niewiele, a dla nas to może być albo nie być.
Fundacja Przygarnij Kota: 61124040251111001070883285
Tytuł: "darowizna na koty (przelew stały)"

O NAS


koty do adopcji Wroclaw Od prawie 10 lat niesiemy pomoc kotom w potrzebie we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się głównie adopcjami bezdomnych kotów, a także kastracją, leczeniem oraz dokarmianiem wolno-żyjących.

Działamy na zasadzie domów tymczasowych, wszystkie koty zabieramy do swoich mieszkań. Dom Tymczasowy (DT) to tzw rodzina zastępcza, w którym kot czeka na dom decelowy, czyli Dom Stały (DS). Niestety nasze mieszkania nie są z gumy i pomieszczą tylko ograniczoną ilość zwierząt.

Opiekujemy się również wolno-żyjącymi kotami z Kurkowej i Łowieckiej we Wrocławiu (teren Elektrociepłowni). 7 karmicieli-wolontariuszy, każdy ma swój dzień, w którym karmi.

Od 2012 działaliśmy jako nieformalna grupa Przygarnij Kota. Jednakże, aby móc pomagać potrzebne są fundusze, niestety koszty nas przerastały. W 2016 została założona fundacja, aby móc zbierać darwoziny, dzięki którym trwamy i pomagamy.

koty do adopcji Wroclaw :: WROCŁAWSKIE SERCE DLA ZWIERZĄT 2018 ::
"21 października 2018 na budynku trybuny głównej partynickiego toru wyścigów konnych zawisła kolejna tabliczka. Spośród 16 nominowanych do miejskiego odznaczenia Wrocławskie Serce dla Zwierząt 2018 Kapituła wybrała w tym roku dwie fundacje, niosące pomoc kotom bezdomnym i porzuconym, które pomagają znaleźć zwierzakom dom, propagują też wiedzę na temat zdrowia, zwyczajów oraz sterylizacji i kastracji kotów. Nie są rozbudowane kadrowo instytucje, dzięki którym wiele stworzeń uniknęło cierpienia i głodu. Ich działalność – najczęściej kosztem własnego czasu i pieniędzy – to wolontariat w czystej postaci, który oprócz niewątpliwej satysfakcji z możliwości pomagania słabszym, spotyka się wcale nierzadko z niezrozumieniem, a nawet wrogością ze strony... innych ludzi."

Więcej na wroclaw.pl

NASI PRZYJACIELE

koty do adopcji Wroclaw
BIURO RACHUNKOWE JWW
Od 2018 JWW prowadzi nam księgowość. Dziękujemy z całego serca za wspaniałą współpracę!
www.jww.pl
koty do adopcji Wroclaw
AGENCJA CARTED
Carted zajmuję się pozycjonowaniem naszej strony. Dziękujemy!
www.carted.pl