KOTY Z KURKOWEJNa Kurkowej i Łowieckiej we Wrocławiu żyje bardzo dużo wolno-żyjących kotów (większość na terenie Elektrociepłowni). To stado potrzebowało pomocy człowieka: ruchliwa ulica, brak stałego schronienia, choroby, ciągłe rozmnażanie się, małe kociaki rozjechane na jezdni albo wysuszone w krzakach, dorosłe chude i chore, czekające w trawie, aż ktoś łaskawie przyjdzie i da im cokolwiek do zjedzenia.

Od maja 2014 koty dokarmiane są przez Przygarnij Kota - przyjeżdżamy do nich codziennie przywożąc karmę oraz czystą wodę. Postawiłyśmy też już im parę domków na zimę, na terenie Tauronu (będą tam mogły stać do tylko czasu rozpoczęcia budowy).

Staramy się też je na bieżąco kastrować i leczyć. Niestety na teren Elektrociepłowni wejść nie możemy, więc widzimy tylko te które przychodzą na karmienie przy płocie. Dlatego co jakiś czas pojawiają się dla nas nowe mordki, czasem dorosłe, a czasem kociaki. Oswojonym, dorosłym kotom oraz wszystkim kociakom szukamy domów.

POTRZEBUJEMY KARMY suchej i mokrej w każdej ilości!

Miesięcznie zużywamy na to stado ok 40kg suchej oraz 25kg mokrej karmy.

Przyjeżdżamy do nich codziennie z 3l wody, 1,3kg suchej karmy oraz 800g karmy mokrej. To ponad 500zł każdego miesiąca. Jeździmy do nich nie zważając na pogodę, nie ważne czy pada deszcz, śnieg, czy grad, czy jest zimno czy gorąco. Jeździmy, bo one czekają na nas...

Pomóż nam im pomagać poprzez przelew na:

pomagam.pl/kurkowa2017
KOTY Z KURKOWEJ I ŁOWIECKIEJ, KTÓRYM ZNALAZŁYŚMY DOMY: