ADOPTOWANE 2019

ADOPTOWANE 2019 / ADOPTOWANE 2018 / ADOPTOWANE 2017 / ADOPTOWANE 2016 / ADOPTOWANE 2015 / ADOPTOWANE 2013-2014

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY :)
---
:: LOLEK vel SECUNDUS ::
To czarna oaza spokoju, czyli spokojny kot dla spokojnego człowieka. Być może w poprzednim życiu był mistrzem jogi albo buddyjaskim mnichem, bo potrafi całymi dniami medytować, łapiąc wewnętrzny spokój i obserwując świat swoimi mądrymi oczami. Podobnie jak jego brat, bardzo lubi kontakt z człowiekiem i codzienne porcje głaskania i drapania za uszkiem. Dobrze dogaduje się z innymi kotami – nie szuka zwady ani nie próbuje zdobyć dominacji. Jeśli zależy Ci na spokojnym, ułożonym kocie, to jest kimś w sam raz dla Ciebie. Nadaje się do adopcji w pojedynkę albo do towarzystwa. Bardzo lubi się ze swoim bratem Pafnucym. Lolek został odebrany podczas interwencji na ul. Poniatowskiego we Wrocławiu, razem z pięcioma innymi kotami.

* data urodzenia: 2016
* odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 13.12.2018 (DT Piotr)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: ZIUTEK vel PAFNUCY ::
Pieszczosznik Nadzwyczajny. Jeśli szukasz kota, który będzie chciał leżeć Ci na kolanach i być kompanem na każdy dzień, to Pafnucy jest kotem dla Ciebie. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem i nigdy nie pogardzi pieszczotami. Dobrze dogaduje się z innymi kotami, co szybko okazuje liżąc im futerko. Pafnucy jest bardzo odważny i szybko się adaptuje do nowego domu. Świetnie sprawdzi się zarówno samodzielnie, jak i w duecie ze swoim bratem – Secundusem. Niestety jego samego życie nie rozpieszczało, poprzedni właściciel bardzo go zaniedbywał. Ziutek został odebrany podczas interwencji na ul. Poniatowskiego we Wrocławiu, razem z pięcioma innymi kotami.

* data urodzenia: 2016
* odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 13.12.2018 (DT Piotr)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: RYŚ ::
Ten rudy kocurek trafił do nas na kastrację ze wsi z okolic Kostomłotów. Szuka domu, nie chcemy, aby musiał wrócić w niezbyt ciekawe miejsce bytowania :( Jest bardzo bojaźliwy, ale łagodny. Uwielbia głaskanie. Czy ktoś go pokocha i da czas na aklimatyzację?

* szacowana data urodzenia: 2005
* odpchlony, odrobaczony (2x), zaszczepiony (1x)
* zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 22.01.2020 (DT Kamila)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie :)
---
:: MALWINKA ::
Malwinka to cudna dziewczynka, która uwielbia się bawić zarówno z człowiekiem jak i innymi kotami. Z puchatej kulki wysmuklała i wygląda aktualnie jak szczurek, a to dlatego, że jest niejadkiem, bardzo mało je, a dużo biega. Jest przecudowna z charakteru, nie da się w niej nie zakochać od pierwszego zobaczenia. Korzystają z kuwety. Toleruje również psy. Do adopcji tylko i wyłącznie na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.

* szacowana data urodzenia: 10.2019
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 30.11.2019-21.02.2020 (DT Pani Halinka)

koty do adopcji Wroclaw :: PSOTKA ::
To młodziutka kotka, której w głowie same figle. Można na nią patrzeć godzinami, kiedy poluje na zabawki z piórkami. W obecności osób, które zna, jest pewna siebie i przebojowa. Kiedy przychodzą goście, chowa się do kanapy i nie wyściubia noska. Nowy dom będzie musiał uzbroić się w cierpliwość, ale naprawdę warto! Zabrana z terenu jednej z przemysłowych firm we Wrocławiu.

* odrobaczona i zaszczepiona (2x)
* data urodzenia: sierpień 2019
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 24.11.2019 (DT Paulina)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: NEGRULKA ::
Jest nieśmiałą koteczką o wielkiej chęci do zabawy. Szuka kontaktu z innymi kotami, przytula się i wraz z nimi urządza zapasy w poduszkach. Apetyt ma spory : ) Jest bardzo ciekawska. W nocy śpi blisko człowieka, coraz bardziej otwiera się na opiekunów. Jest bardzo łagodna, nawet kiedy się boi. Może być adoptowana na jedynaka, na dokocenie lub w dwupaku z innym kotkiem.

* data urodzenia: kwiecień 2019
* odrobaczona i zaszczepiona (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 20.06.2019 (DT Paulina)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: JASIU ::
Przez tydzień był widywany na parkingu w Piotrowicach przy Kątach Wrocławskich, na szczęście w końcu udało się go złapać. Jest już bezpieczny w domu tymczasowym u Krzysztofa, który go zauważył, złapał i dał schronienie do czasu adopcji.

* data urodzenia: lipiec 2019
* odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 25.08.2019 (DT Krzysztof)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw :: GOSIEK ::
To starszy kocurek, który większość życia lub może i całe spędził na wolności, dlatego jest płochliwy, ale łagodny. Szuka domku, który da mu czas na aklimatyzację i zapewni dużo miłości, której najprawdopodobniej nigdy nie zaznał. Gosiek w DT daję się głaskać opiekunce, na filmiku widać jak pięknie się powoli otwiera na człowieka. Ładnie dogaduje się z innymi kotami. Został zabrany z podwórka na ul. Kutrzeby we Wrocławiu. Był bardzo chory (koci katar, odwodnienie). Jest ju zdrowy i gotowy do adopcji. Kto pokocha Gosiulka?

* szacowana data urodzenia: 2005/2009
* odpchlony, odrobaczony i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 09.07.2019 (DT Kasia Radek)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie :)
---
:: MISIA ::
Dwie 2-miesięczne dziewczynki zostały znalezione w miejscowości Węgry w powiecie wrocławskim. Koteczki są przeurocze i przecudowne, nie da się w nich nie zakochać od pierwszego zobaczenia. Są spokojne i miziaste. Korzystają z kuwety. Malwinkajest spokojniejsza, Misia jest bystra i ciekawa wszystkiego. Do adopcji osobno (raczej na dokocenie) lub razem w dwupaku.

* szacowana data urodzenia: 10.2019
* odpchlona i odrobaczona

Pod opieką FPK: od 30.11.2019 (DT Pani Halinka)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY na dokocenie :)
---
:: MIAŁ MIAŁ ::
Przecudowny z charakteru kocurek, uwielbia człowieka, chodzi na nim wszędzie. Cały czas by się przytulał i leżał obok ludzi. Jest odważny i przyjacielski. Został oddany przez opiekuna z powodu wyjazdu do innego miasta (zrzeczenie się).
* szacowana data urodzenia: 03.2019
* zachipowany i wykastrowany

Pod opieką FPK: 20-24.12.2019 (DT Jagoda)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANA na dokocenie dla Pusi. DT stało się DS :)
---
:: DOBRUSIA ::
Jest przeuroczym miziakiem. W stosunku do obcych jest nieufna, ale przy swojej tymczasowej opiekunce ciągle domaga się głaskania i mruczy. Szuka spokojnego domu (bez małych dzieci), może być na dokocenie (chociaż czasem bywa troszkę zazdrosna). Jest dość duża gabarytowo, ale to słodziak, który nie wyobraża już sobie życia bez człowieka. Została zabrana z terenu Elektrociepłowni na Łowieckiej we Wrocławiu.
* data urodzenia: 2012
* odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 13.12.2018-14.12.2019 (DT Alicja)

koty do adopcji Wroclaw :: KAROLEK ::
Został zabrany interwencyjnie z tragicznych warunków. To miziak, może być adoptowany jako jedynak albo na dokocenie do jakiegoś łobuza (zamęczy spokojnego kota) - uwielbia sie bawić :) Przed interwencją mieszkał z 5 innymi kotami i psem. Może zakumplować się z pieskiem, ale jak u kotów - tylko odważne łobuziaki, żadnych delikatnych osobników ;) Waży 6kg, jest dużym, ale bardzo przyjacielskim kocurkiem. Aktualnie ma piasek w pęcherzu, musi jeść zdrowo i koniecznie samą mokrą karmę z domieszką pasty zakwaszającej.
* szacowana data urodzenia: 2016
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x) i wykastrowany
* 06.02.2019: sanacja jamy ustnej i chipowanie
* test FIV/FeLV: ujemny 12.03.2019 (zdrowy)

Pod opieką FPK: 12.03-04.12.2019 (DT Kocie Gniazdo)

koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY na dokocenie :)
---
:: PABLO ::
Wolno-żyjący kocurek z terenu Elektrociepłowni we Wrocławiu, ze stada które codziennie dokarmiamy od lat. Pablo zawsze przychodził do karmicieli i łasi się co zagrażało jego bezpieczeństwu. Pierwszy raz został odłowiony na kastrację, a ponownie z powodu rany na karku, prawdopodobnie po walce z kuną. W DT był wycofany i wystraszony, Pablo potrzebuje jedynie więcej czasu aby się zaaklimatyzować w domowych warunkach, ale słodki i łagodny kotek, który będzie wdzięczny za miłość i ciepłe schronienie.
* szacowana data urodzenia: 2015
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x) i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Kocurek przebywał na wolności. Adoptowany 04.12.2019.

koty do adopcji Wroclaw :: ELFIK ::
Kochany i proludzki niebieski kocurek rasy rosyjskiej. Jest łagodny jak baranek. Pod skrzydła fundacji trafił po zrzeczeniu się go przez poprzednich opiekunów, z powodu trudnej sytuacji życiowej (mieli go od małego, kupionego z hodowli). Został przez nas wyleczony (lub podleczony), jest po antybiotykoterapii oraz po leczeniu zębów. Opanowaliśmy już bardzo jego gluty z nosa. Ma trwałe zmiany na oczkach, ale widzi. Ma również niedrożne kanaliki w jednym oku, więc zawsze mu łzawi. Prawdopodobnie będzie też miał nawracające problemy z wypływem z nosa, gdyż ma nieodwracalne zmiany, które mogą ułatwiać namnażanie się bakterii. Elfik szuka domku, który będzie gotowy na ewentualne przyszłe leczenie kotka, który będzie czujny i szybko zareaguje na ewentualny początek infekcji. Kocurek uwielbia człowieka, więc idealnie jakby człowiek był dużo w domu. Raczej domek bez innych kotów.

* data urodzenia: 2011
* odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 25.08-18.11.2019 (DT Kamila)
Więcej zdjęć

ADOPTOWANA. DT stało się DS :)
---

:: MALWINKA ::

To cudowna koteczka, płochliwa w stosunku do obcych, ale bardzo przyjacielska dla ludzi, których już zna. Uwielbia się przytulać i miziać. Szuka spokojnego i kochającego domku bez dzieci i innych zwierząt, gdzie będzie miała miłość człowieka na wyłączność. Bardzo źle znosi towarzystwo innych, dlatego musiała trafić do DT na jedynaka. Aktualnie przez stres związany z dużą ilością kotów w jednym miejscu musiała przyjmować leki antydepresyjne i mamy nadzieje, że powoli będziemy mogli z nich "schodzić". Została odebrana podczas interwencji na ul. Poniatowskiego we Wrocławiu, razem z pięcioma innymi kotami.
* data urodzenia: 2016
* odrobaczona, zaszczepiona i wykastrowana
* 23.01.2019: usunięcie zgniłych zębów z kamieniem (ważyła 3kg)
* 06.02.2019: sanacja jamy ustnej i usunięcie zmiany pod językiem
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 22.01.2019 (DT Ania Gil)
Więcej zdjęć

:: OBI ONE ::


ADOPTOWANY :)
---
To najmniejszy z braci. W pierwszym kontakcie nieco nieśmiały, ale kiedy się już otworzy, jest rozmruczanym czarnym kociakiem, który cieszy się ze wspólnej zabawy i pieszczot. Uwielbia zabawy z rodzeństwem i przy nich czuje się nieco pewniejszy. Idealnie do adopcji z Leią lub Obi One, ale nie jest to warunek konieczny. Został zabrany razem z rodzeństwem i mamą z działek w miejscowości Wschowa, gdzie koty są niemile widziane.
* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 22.08.2019 (DT Paulina)

:: LEIA ::


ADOPTOWANA w dwupaku z braciszkiem YODĄ :)
---
To urocza i rozbrykana kotka o łobuzerskim spojrzeniu. Zawsze pogodna i gotowa do zabawy. Maleństwo o podwójnym żołądku ;) ma nieposkromiony apetyt, nie tylko na życie 😉 Bardzo dobrze dogaduje się z innymi kotami. Szuka kontaktu z człowiekiem. Idealnie do adopcji z bratem, ale nie jest to warunek konieczny. Została zabrana razem z rodzeństwem i mamą z działek w miejscowości Wschowa, gdzie koty są niemile widziane. Jest teraz bezpieczna i czeka na dom, który pokocha ją całym sercem.
* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 22.08-21.10.2019 (DT Paulina)

:: YODA ::


ADOPTOWANY w dwupaku z siostrą LEIĄ :)
---
To najmniejszy z braci. W pierwszym kontakcie nieco nieśmiały, ale kiedy się już otworzy, jest rozmruczanym czarnym kociakiem, który cieszy się ze wspólnej zabawy i pieszczot. Uwielbia zabawy z rodzeństwem i przy nich czuje się nieco pewniejszy. Idealnie do adopcji z Leią lub Obi One, ale nie jest to warunek konieczny. Został zabrany razem z rodzeństwem i mamą z działek w miejscowości Wschowa, gdzie koty są niemile widziane.
* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 22.08-20.10.2019 (DT Paulina)

:: ELEKTRONEK ::


Półroczny kocurek, który uwielbia człowieka, miziania i głaskanie. Jest pełen energii i kocha zabawę. Fantastycznie opiekuje się kociakami w domu tymczasowym. Czeka na swój wymarzony domek, w którym będzie mógł spędzić resztę życia, gdzie będzie kochany i przytulany. Został znaleziony na ul. Ptasiej we Wrocławiu, blisko dokarmiania kotów z Elektrociepłowni. Był mega brudny i chudy. Na szczęście znalazło się dla niego miejsce w domu tymczasowym i jest już bezpieczny. Bezbłędnie korzysta z kuwety.

* szacowana data urodzenia: październik 2018
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 24.04-20.10.2019 (DT Paulina)

:: DOLCE ::


Przeuroczy kocurek, który uwielbia zabawę, zdobywa szczyty drapaków w domu tymczasowym. Pozytywnie nastawiony do innych zwierząt i ludzi. Uwielbia głaskanie, ale póki co unika siedzenia na kolanach. Bezbłędnie korzysta z kuwety. Został zabrany z terenu Elektrociepłowni na Łowieckiej we Wrocławiu. Trafił do nas z urwanym fragmentem tylnej łapki, okoliczności zdarzenia pozostają nieznane. Maluch świetnie sobie radzi mimo uszczerbku. Do adopcji na jedynaka lub dokocenie.

* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony (1x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 08.06-30.10.2019 (DT Paulina)

:: HAN SOLO ::


Zabrany z działek z Wschowy, razem z rodzeństwem i mamusią. Przepiękny czarny kocurek, który nie miałby szans na przeżycie pierwszej zimy, gdyby nie człowiek. Idealnie do adopcji w dwupaku lub na dokocenia, ale nie jest to warunek konieczny.
* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 22.08-20.09.2019 (DT Paulina)

:: JANINKA ::


Znaleziona na parkingu w Piotrowicach przy Kątach Wrocławskich. Jest bezpieczna w domu tymczasowym u Krzysztofa, który ją zauważył, złapał i dał schronienie do czasu adopcji.
* szacowana data urodzenia: lipiec 2019
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 27.08-18.09.2019 (DT Krzysztof)


:: JÓZIO ::


Znaleziony na parkingu w Piotrowicach przy Kątach Wrocławskich. Jest bezpieczny w domu tymczasowym u Krzysztofa, który go zauważył, złapał i dał schronienie do czasu adopcji.
* szacowana data urodzenia: lipiec 2019
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony

Pod opieką FPK: 28.08-18.09.2019 (DT Krzysztof)

:: GABANNA ::

Gabi jest uroczą koteczką, której ulubioną zabawą jest przemykanie pod tunelem ze zwisajacego koca. To wielki żarłok w małym ciałku pokrytym puszystym futerkiem. Uwielbia wszelkie zabawy, świetnie dogaduje się z innymi kotami, ale potrafi tez zając się sobą sama. Jest ciekawa człowieka, nie lubi brania na ręce, ale kocha mizianie pod szyja, wtedy pręży się i mruczy ;) Bezbłędnie korzysta z kuwety. Zabrana z terenu Elektrociepłowni na Łowieckiej we Wrocławiu. Prawdopodobnie długo przebywała w ciemnościach i ma problemy z mięśniami powiek, czasem gdy się zestresuje nie jest w stanie ich podnieść. Jest po badaniach okulistycznych i wynika na to, że nie da się z tym nic zrobić. Na szczęście nie przeszkadza jej to chyba za bardzo.

* szacowana data urodzenia: maj 2019
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona (2x)
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: 08.06-03.08.2019 (DT Paulina)


koty do adopcji Wroclaw ADOPTOWANY przez Gosię. DT stało się DS :)
---
:: MISIEK ::
Kocurek trafił pod nasze skrzydła po zrzeczeniu się go przez starsze, schorowane małżeństwo. Misiek jest po dawnym wypadku samochodowym, niestety wtedy łapka nie została poskładana i aktualnie służy mu jedynie do podpierania się na łokciu. Chirurg uznał, że dopóki łapka bardziej mu pomaga niż przeszkadza, nie ma otarć na niej to można zaniechać amputacji. Misiulek szybko odnalazł się w nowym otoczeniu. To przeuroczy i miziasty kocurek, któremu bardzo brakowało uwagi ze strony człowieka.

* szacowana data urodzenia: 2012
* odpchlony, odrobaczony i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: od 14.07-01.08.2019 (DT Gosia Wikłacz)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY w dwupaku z braciszkiem :)
---
PARAGON
Dwa małe kociaki (Kapsel i Paragon) zostały przywiezione ze wsi pod Jelczem. Chude, brudne i chore. Po dojściu do siebie są już gotowe do adopcji: razem, osobno lub na dokocenie. Perfekcyjnie korzystają z kuwety. To przesłodkie miziaki i takie kocie "nastolatki", uwielbiają jeść, spać i narozrabiać ;) Szukają odpowiedzialnych domków, gdzie zostaną pokochane jak członkowie rodziny, bezwarunkowo i na zawsze.
* szacowana data urodzenia: grudzień 2018
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (1x) i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 24.02-20.06.2019 (DT Agata Jach)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY w dwupaku z braciszkiem :)
---
KAPSEL
Dwa małe kociaki (Kapsel i Paragon) zostały przywiezione ze wsi pod Jelczem. Chude, brudne i chore. Po dojściu do siebie są już gotowe do adopcji: razem, osobno lub na dokocenie. Perfekcyjnie korzystają z kuwety. To przesłodkie miziaki i takie kocie "nastolatki", uwielbiają jeść, spać i narozrabiać ;) Szukają odpowiedzialnych domków, gdzie zostaną pokochane jak członkowie rodziny, bezwarunkowo i na zawsze. Kapselek aktualnie ma nawrót kociego kataru, jest w trakcie leczenia.
* szacowana data urodzenia: grudzień 2018
* odpchlony, odrobaczony i wykastrowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 24.02-20.06.2019 (DT Agata Jach)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie :)
---
TIKO
Odłowiony na ul. Studziennej we Wrocławiu razem z braćmi i mamą. Łagodny i puchaty kocurek, który potrzebuje znaleźć dobry domek, gdzie poczuje się kochany i bezpieczny. Mile widziana adopcja w dwupaku razem z bratem lub na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek.
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony (2x), wykastrowany i zachipowany
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)

Pod opieką FPK: 22.06.2018-05.2019 (DT Wiwi)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie :)
---
RUDY
Brak nam słow, aby opisać dlaczego Rudy szuka domu. Został oddany/porzucony jak niechciany przedmiot. Małżeństwo się rozpadło i nikt kocurka już nie chciał. Groziło mu schronisko. Ma max rok, jest drobny i chudziutki. Jest najkochańszym stworzonkiem pod słońcem, tuli się i domaga czułości. W poprzednim domu mieszkał z pieskiem. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
* szacowana data urodzenia: maj 2018
* odpchlony, odrobaczony (1x) i wykastrowany

Pod opieką FPK: 07-13.05.2019 (DT Kamila)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY na dokocenie :)
---
MISZA
Zabrany interwencyjnie ze stada kotów na Poniatowskiego. To około 7/8-letni kocurek, uwielbiający ganianie za wędkami. Mega miziak, uwielbia znajdować się obok człowieka. Przychodzi i domaga się głasków, jest bardzo uczuciowy. Spokojny, czysty, kuwetuje bez problemu. Nie ma wszystkich ząbków (04.02.2019 mia sanacje jamy ustnej). Wcześniej mieszkał z 5 innymi kotami i psem.
* szacowana data urodzenia: 2011
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany

Pod opieką FPK: 22.01-07.05.2019 (DT Radek)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANA przez Joasię i Piotra na dokocenie dla Pucusia :)
---
DELA
Zabrana interwencyjnie ze stada kotów na Poniatowskiego. To puchata i grubiutka koteczka z pięknym i mieciutkim futerkiem. Bardzo miziasta, mruczy jak traktorek. Uwielbia spać w łóżku. Przychodzi i barankuje bez przerwy. Jest bardzo uczuciowa i spokojna. Ma mętne jedno oczko i nie ma ząbków.
* szacowana data urodzenia: 2008
* odpchlona, odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana i wykastrowana
* test FIV/FeLV: ujemny 02.03.2019 (zdrowa)

Pod opieką FPK: 20.01-05.05.2019 (DT Kasia Radek od 02.03)

koty do adopcji WroclawADOPTOWANY :)
---
PIKUŚ
Odebrany interwencyjnie mały piesek (ok. 8 kg) w typie yorka. To kochany i grzeczny piesek, który pięknie zachowuje czystość w domu. Zalecana adopcja do domu bez innego psa, gdyż Pikuś broni miski i łóżka przed konkurencją :) Bardzo możliwe, że był kiedyś bity, gdyż często zbliża się do nowej osoby praktycznie czołgając się, bardzo lubi kontakt z ludźmi, a jednocześnie chyba boi się, że zostanie skrzywdzony.
* szacowana data urodzenia: 01.01.2017
* odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany

Pod opieką FPK: 08.01.2019 (DT Marta)

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANY przez Martę i Rafała na dokocenie SILVERKA :)
---
FRANK
Młodziutki kocurek zabrany ze wsi pod Opolem, z Małujowic na leczenie (koci katar) i kastracje. Był cały w ropie, kaszlał, dławił się, oczy sklejały się i nie miał apetytu (był chudy jak szkielet). Aktualnie jest już zdrowy i gotowy do adopcji. Boi się jeszcze bcych ludzi, ale wystarczy mu dać czas na aklimatyzację, aby stał się słodką przylepką.
* umaszczenie: bure, pręgowane
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony

Pod opieką FPK: 06.10.2018-04.01.2019 (DT Marta)

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANY w dwupaku z RADZIĄ :)
---
MALWIN
Młodziutki kocurek zabrany ze wsi pod Opolem, z Małujowic na leczenie (koci katar) i kastracje. Miał wrócić w miejsce bytowania, jednakże to mały słodziak, który zasługuje na prawdziwy i kochający domek. Jeszcze boi się człowieka, ale jeżeli da mu się czas na aklimatyzację to będzie cudnym kanapowym przytulaskiem.
* umaszczenie: bure, pręgowane
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlony, odrobaczony i zaszczepiony

Pod opieką FPK: 06.10.2018-04.01.2019 (DT Marta)

kot, koty do adopcji WroclawADOPTOWANA w dwupaku z MALWINEM :)
---
RADZIA
Młodziutka koteczka zabrana ze wsi pod Opolem, z Małujowic na leczenie i kastracje. To oswojona i mizialska kicia. Szuka domku, który pokocha ją całym sercem. Może być adoptowana na dokocenie, czyli do domku, gdzie jest już kotek, gdyż w DT od razu dogadała się z rezydentką.
* umaszczenie: biało-bure
* szacowana data urodzenia: 01.05.2018
* odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona

Pod opieką FPK: 06.10.2018-04.01.2019 (DT Marta)

Popularne posty