POMÓŻ NAM POMAGAĆ


Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy pomagać. Wesprzyj nas comiesięcznym przelewem, jednorazową wpłatą lub przekaż nam karmę, żwirek, leki, koce, ręczniki oraz kapsułki do prania. Liczy się naprawdę każda pomoc! Co miesiąc wydajemy 5-7tys złotych na naszych kocich podopiecznych. Ciężko nam to uzbierać każdego miesiąca, źle śpimy po nocach stresując się czy wystarczy na opłacenie wszystkiego. Zapraszamy na nasz bazarek, gdzie można kupić obrazy różnych artystów, jednocześnie nas wspierając.

koty do adopcji Wroclaw

:: PRZELEW STAŁY ::

Największa pomoc to ustawienie bezterminowego przelewu stałego, abyśmy mogli działać, wiedząc, że nie zabraknie na weterynarza, karmę lub żwirek. Wystarczy tylko 5zł co miesiąc, ale musi być co miesiąc, zawsze. Naprawdę nie trzeba więcej, w grupie siła. Nie odczujesz tych 5zł, a my jeżeli otrzymamy od wielu osób będziemy mogli spokojnie działać.

Fundacja Przygarnij Kota: 61124040251111001070883285
Tytuł: "darowizna na koty (przelew stały)"
Prosimy o dopisek w tytule, że to "przelew stały".

Przelew stały można również ustawić poprzez portale:
patronite.pl/przygarnijkota
ratujemyzwierzaki.pl/przygarnijkota

koty do adopcji Wroclaw

:: DAROWIZNA PIENIĘŻNA ::

Będziemy bardzo wdzięczne także za jednorazowe wsparcie. Można tego dokonać za pomocą przelewu tradycyjnego, PayPal oraz portali charytatywnych.

Fundacja Przygarnij Kota
Konto: 61124040251111001070883285
Tytuł: "darowizna na cele statutowe"
SWIFT/BIC: PKOPPLPW

Paypal: przygarnijkota@gmail.com
Pomagam.pl
RatujemyZwierzaki.pl

koty do adopcji Wroclaw

:: BAZAREK ::

Możesz pomóc naszym podopiecznym poprzez zakup prac stworzonych przez różnych artystów. Dzieła powstały głównie dla nas, na ten cel. Jeżeli jakieś dzieło Ci się podoba skomentuj np "kupuję", zrób przelew i napisz priv, aby się umówić na spotkanie lub podanie adresu do wysyłki. Wysyłka dodatkowo płatna.

))) ZOBACZ AKTUALNY BAZAREK (((

:: DARY RZECZOWE ::

Z olbrzymią chęcia przyjmiemy:
Karmę, żwirek, ręczniki papierowe, ręczniki bawełniane (nowe i używane), podkłady higieniczne, Domestos w sprayu, kapsułki do prania.

Nasza WISH LIST z Zooplusa:
Żwirek bentonitowy: zooplus.pl/BenekCanadian
mokra Feringa: zooplus.pl/Feringa
mokra Animonda Carny: zooplus.pl/Animonda

Można nam zawsze wysłac do Paczkomatu:
WRO09N Wrocław, Grota Roweckiego 76
E-mail: przygarnijkota@gmail.com, Kom: 791012378

koty do adopcji Wroclaw

:: ZOOPLUS ::

Na zooplus.pl kupisz m.in. karmę, żwirek, kuwetę, siatkę na balkon itp, a wchodząc poprzez nasz link zooplus przeznaczy 4% wartości Twojego zamówienia na koty będące pod opieką Fundacji Przygarnij Kota.

koty do adopcji Wroclaw

:: FANIMANI ::

Robiąc zakupy internetowe przez FaniMani.pl, zapłacisz tyle co zawsze, a średnio 2,5% wartości Twoich zakupów wesprze konto Przygarnij Kota.

koty do adopcji Wroclaw

:: Przekaż Swój 1%::

Przekaż swój 1% naszym podopiecznym <3
KRS: 0000377928
Cel szczegółowy: Wspieramy koty bezdomne

Zbieramy na KRS zaprzyjaźnionej fundacji Kamienica 1, dlatego poza krsem, ważne jest dopisanie celu szczegółowego.W Fundacji Przygarnij Kota jest nas mało, a zadań i obowiązków dużo, ciągle brakuje nam rąk do pracy. Poszukujemy wolontariuszy długoterminowych, którzy chcą pomagać na dłuższą metę, a nie tylko raz, czy dwa. Potrzebni są ludzie odpowiedzialni i z dużą dozą empatii do zwierząt. Szukamy osób podobnych do nas, czyli chcących poświęcić kotom swój wolny czas zamiast np oglądać TV. Wybierz co chcesz robić i dołącz do nas! :)

koty do adopcji Wroclaw

:: DOM TYMCZASOWY ::

Zostań Domem Tymczasowym, czyli tzw. Rodziną Zastępczą, która kotu bezdomnemu lub porzuconemu da szansę na szczęśliwą adopcję. W takim domu zwierzę przebywa do czasu znalezienia mu Domu Stałego. Najczęściej trwa to od paru miesięcy (kocięta) do kilkunastu miesięcy (dorosłe koty). Fundacja zapewnia karmę, żwirek oraz pokrywa koszta weterynaryjne. Jeżeli chcesz zostać domem tymczasowym, stałym lub masz jakieś pytania - napisz do nas.

Jeżeli chcesz zostać Domem Tymczasowym --> ANKIETA DT

koty do adopcji Wroclaw

:: ROZDAWANIE ULOTEK ::

Ulotki Przygarnij KOTA promują adopcje dorosłych kotów, uczą prawidłowego żywienia kotów, rozwiewają obawy przygarnięcia starszego kota oraz przekonują do zostania domem tymczasowym:
- włóż parę ulotek do skrzynek pocztowych w swojej okolicy;
- wsadź za wycieraczki aut;
- rozdaj przechodniom;
- daj po ulotce wszystkim znajomym.

Ulotki są do odebrania we Wrocławiu (Wojszyce). Należy się umówić na konkretny dzień i godzinę.

koty do adopcji Wroclaw Aktualnie mamy komplet

:: KARMICIEL KOTÓW ::

Poszukujemy osób, które znalazłyby czas, 1x w tygodniu, aby podejść/podjechać na Kurkową i Łowiecką we Wrocławiu i podać karmę oraz wodę kotom tam bytującym. Karmę my zapewniamy (choć mile widziane osoby, które mogą kupić same). Mamy tam 4 tzw. pit stopy, czyli punkty, w których zostawiamy jedzenie i wodę, zaczynamy na ulicy Kurkowej, a kończymy na końcu Łowieckiej. Zajmuje nam to ok 30-45min dziennie (plus dojazdy).

Więcej o kotach z Kurkowej :: TUTAJ ::

koty do adopcji Wroclaw

:: FOTOGRAF ::

Masz dobrą lustrzankę? Piękne zdjęcia zwiększają szansę na adopcję danego kota. Szukamy osób fascynujących się fotografią, które mogłyby czasem podjechać do domu tymczasowego w celu wykonania kociej sesji.

koty do adopcji Wroclaw

:: ZŁOTA RĄCZKA ::

Masz zdolności techniczne? Nie obca Ci wiertarka, młotek i inne narzędzia? :) Poszukujemy osób chcących pomagać w siatkowaniu balkonów i okien w domach tymczasowych i stałych. Także do np montowania kocich półek na ścianach :)

NASI PRZYJACIELE

koty do adopcji Wroclaw
BIURO RACHUNKOWE JWW
Od 2018 JWW prowadzi nam księgowość. Dziękujemy z całego serca za wspaniałą współpracę!
www.jww.pl
koty do adopcji Wroclaw
AGENCJA CARTED
Carted zajmuję się pozycjonowaniem naszej strony. Dziękujemy!
www.carted.pl