CZEGO NAJBARDZIEJ POTRZEBUJEMY


Można nam zawsze wysyłać do Paczkomatu: WRO09N Grota Roweckiego 76, Wrocław (przygarnijkota@gmail.com, 791012378).

mokra karma FERINGA
To karma klasy premium w bardzo rozsądniej cenie. Tą karmę musi jeść HIREK, DIKSI i PUFEK. Hireki i Diksi mają problem z trzustką (Hirek dodatkowo też z nerkami i wątrobą), a Pufek z nadwagą. Muszą jeść karmę niskowęglanową i niskotłuszczową. Idealnie gdyby było nas stać, aby wszystkie koty karmić karmami najwyższej jakości (jak Feringa, Catz FineFood, Wild Freedom), niestety zazwyczaj musimy iść na kompromis i karmimy Animondą Carny i Smillą (to karmy średniej jakości, ale i tak milion razy lepsze niż marketowe). Podajemy głównie mokrą karmę, sucha jest niezdrowa.
Link: zooplus.pl/Feringa

Żwirek bentonitowy
Aktualnie najczęściej używany żwirku Intersand Classic bezzapachowego. Jest delikatny dla łapek, przyjemny w dotyku, nie pyli się i nie ma zapachu. Pięknie się zbryla i pochłania smrodek. Jest bardzo wydajny i ekonomiczny. Ale każdy inny bentonitowy, zbrylający też będzie ok (np Benek)
Link: zooplus.pl/Intersand

RENALVET
Preparat wspomagający dla psów i kotów z objawami przewlekłej niewydolności nerek. Aktualnie nasze dwa koty: Hirek i Misia codziennie biorą 2 kapsułki dziennie, czyli potrzebujemy 120 kapsułek miesięcznie.
Link: allegro.pl/RenalVet

AMYLACTIV DIGEST
Preparat zawierający optymalną kombinację naturalnych enzymów biorących udział w trawieniu wszystkich składników pokarmu: tłuszcze - lipaza, węglowodany - amylaza i białka - proteaza. Aktualnie nasze dwa koty: Hirek i Diksi je codziennie biorą, czyli potrzebujemy 60 kapsułek miesięcznie.
Link: allegro.pl/AmylactiveDigest

ZENTONIL Advanced 200
Preparat pomaga organizmowi usunąć wolne rodniki z wątroby, chronić ją i wspierać. Aktualnie nasze dwa koty: Hirek i Gosia codziennie biorą 1/2 tabletki, czyli potrzebujemy 30 tabletek miesięcznie.
Link: allegro.pl/Zentonil200

FLORA BALANCE
Zawiera korzystne kultury bakterii w wysokim stężeniu i prebiotyk (inulinę), składniki te wspierają prawidłową pracę przewodu pokarmowego i wpływają na odbudowę mikroflory jelitowej u zwierząt. Aktualnie nasze dwa koty: Hirek i Lili codziennie biorą 1 kapsułkę dziennie, czyli potrzebujemy 60 kapsułek miesięcznie.
Link: allegro.pl/FloraBalance

NASI PRZYJACIELE

koty do adopcji Wroclaw
BIURO RACHUNKOWE JWW
Od 2018 JWW prowadzi nam księgowość. Dziękujemy z całego serca za wspaniałą współpracę!
www.jww.pl
koty do adopcji Wroclaw
AGENCJA CARTED
Carted zajmuję się pozycjonowaniem naszej strony. Dziękujemy!
www.carted.pl