KOTY DO ADOPCJI


W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie: ANKIETY, odezwiemy się, aby umówić się na zapoznanie z kotem/kotami.
Szukamy tylko domów niewychodzacych, czyli bez możliwości wychodzenia przez kota na dwór. Wymagamy osiatkowania balkonu i okien (także zabezpieczenia uchylnych) lub ewentualnie zabezpieczenia ogrodu/patio.

koty do adopcji Wroclaw PUFEK
ZWRÓCONY PO 4 LATACH OD ADOPCJI :(
Pufek i Diksi zostały adoptowane od nas w 2017. Niestety para się rozstała, a kotki wróciły do swojego poprzedniego domu tymczasowego. Kotki bardzo przeżyły porzucenie, oby znalazły w końcu domek taki na zawsze. Pufek jest grubiutkim, delikatnym i proludzkim kocurkiem. Uwielbia być blisko człowieka. Ładnie też dogaduje się z innymi kotami, jest bardzi uległy. Do adopcji TYLKO w dwupaku z Diksi.
* szacowana data urodzenia: 02.2017
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* odrobaczona, zaszczepiony (2x)
* wykastrowany

Ponownie pod opieką FPK: od 16.06.2021 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw DIKSI
ZWRÓCONA PO 4 LATACH OD ADOPCJI :(
Pufek i Diksi zostały adoptowane od nas w 2017. Niestety para się rozstała, a kotki wróciły do swojego poprzedniego domu tymczasowego. Kotki bardzo przeżyły porzucenie, oby znalazły w końcu domek taki na zawsze. Diksi już zaaklimatyzowała się w DT, nie jest to wielki pieszczoch, ale czasem nawet domaga się buziaka w czółko :) Szuka spokojnego domu, bez małych dzieci. Do adopcji TYLKO w dwupaku z Pufkiem.
* szacowana data urodzenia: 05.2017
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* odrobaczona, zaszczepiona (2x)
* wykastrowana

Ponownie pod opieką FPK: od 16.06.2021 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw BORYSEK FIV+
Został odłowiony z dużego stada na Jagodnie we Wrocławiu. Jest FIV+, czyli ma obniżoną odporność. Pozostałe wyniki krwi ma dobre. Nie powinien wracać w miejsce bytwania (ze względu na FIV oraz na białe uszka, które od słońca mogłyby zrakowacieć). Jest płochliwy, ale łagodny. Uwielbia głaskanie, jest gadatliwy i kocha jeść :) Jest już całkowicie gotowy do adopcji. Szuka dobrego domku, bez innych kotów i małych dzeci. Domu, który pokocha go takim jakim jest.
* szacowana data urodzenia: 2013
* test FIV/FeLV: pozytywny (FIV+)
* odrobaczony i zaszczepiony (1x)
* wykastrowany i zachipowany

Pod opieką FPK: od 16.04.2021 (DT Dominika)

koty do adopcji Wroclaw KINIA
Koteczka odłowiona w celu kastracji we wsi Malczyce. Wystarczy ją pogłaskać i zaczyna wtedy mruczeć i domaga się miziania bródki. Uwielbia wskakiwać na kolana i się przytulać, ale humorki też ma (nie lubi głaskania po brzuszku) :) Nie przepada za towarzystwem innych kotów. Do adopcji tylko do domu bez innych zwierząt i małych dzieci. Musi mieć opiekuna na wyłączność :)
* szacowana data urodzenia: 08.2016
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* odrobaczona, zaszczepiona (2x)
* wykastrowana

Pod opieką FPK: od 01.10.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw LILI
Lili została znaleziona w fatalnym stanie ze wsi Malczyce. Poza kocim katarem i krwawą biegunką, okazało się że była postrzelona, miała operację wycągania śrutu. To chyba cud, że żyje. Aktualnie to okaz zdrowia, okragpiękna koteczka :) Po tym co sie stało uczy się ufać człowiekowi. Głaskana mruczy jak traktorek, zawsze daje czółko do całowania :) Szuka spokojnego, ciepłego domu, który da jej miłość i czas na aklimatyzację. Do adopcji do domu bez innych zwierząt i małych dzieci. Lubi ciszę i spokój :)
* szacowana data urodzenia: 2018
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* odrobaczona, zaszczepiona (2x)
* wykastrowana

Pod opieką FPK: od 01.08.2020 (DT Kamila)

koty do adopcji Wroclaw OLAF
Znaleziony razem z siostrą Gosią, jako mały kociaczek na terenie Elektrociepłowni we Wrocławiu. Jest ostrożny w stosunku do człowieka. Do obcych nie podejdzie, natomiast swojej tymczasowej opiekunce daje się głaskać. Uwielbia zabawy wędka. Szuka spokojnego domu, bez małych dzieci. Bardzo ładnie dogaduje się z innymi kotami. Mile widziana też adopcja razem z siostrą Gosią.
* szacowana data urodzenia: 01.2019
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* odrobaczony, zaszczepiony
* wykastrowany

Pod opieką FPK: od 08.06.2019 (DT Paulina)

koty do adopcji Wroclaw GOSIA
Znaleziona razem z bratem Olafem, jako mały kociaczek na terenie Elektrociepłowni we Wrocławiu. Pięknie odnajduje się w domu, ale jest bardzo płochliwa, boi się obcych ludzi, nie lubi być głaskana. Natomiast uwielbia jeść i za dwoje :) Potrzebuje spokojnego domu, bez małych dzieci, który będzie gotowy czekać, aż się zaaklimatyzuje, który da jej czas i który pokocha ją bezwarunkowo.
* data urodzenia: 01.2019
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* odrobaczona, zaszczepiona (2x)
* wykastrowana

Pod opieką FPK: od 08.06.2019 (DT Paulina)

koty do adopcji Wroclaw AURA
Została zabrana z działek w miejscowości Wschowa, gdzie koty są niemile widziane. Jest chora, ma ewidentnie zajęte drogi oddechowe. Wygląda też trochę jakby miała bark wybity, wizyta u weterynarza przed nią. Jest mega miziasta, już zaczyna rozglądać się za domkiem.
* odrobaczona, zaszczepiona, zachipowana i wykastrowana
* data urodzenia: ???
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)

Pod opieką FPK: od 24.11.2019 (DT Paulina)
Więcej zdjęć

koty do adopcji Wroclaw LILKA
Odłowiona w bardzo zaawansowanej ciąży, niestety istnieje zbyt duże ryzyko, aby wykonać aborcję. Kociaki lada dzień, a może i lada godzina. Jeżeli w trakcie pobytu u nas kotka nie znajdzie domu, chociażby tymczasowego, będzie musiała wrócić w miejsce bytowabytowaniania.
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* odrobaczona
* wykastrowana

Pod opieką FPK: od 15.04.2021 (DT Paulina)

koty do adopcji Wroclaw LEON
Odłowiony w stadzie wolno-żyjącycy kotów na Starodworskiej we Wrocławiu. Jest jeszcze płochliwy, ale łagodny i ciekawski. Szuka dobrego domku, który da mu czas na aklimatyzację.
* data urodzenia: 06.2021

Pod opieką FPK: od 07.10.2021 (DT Paulina)

koty do adopcji Wroclaw ZOYA
Odłowiona w stadzie wolno-żyjącycy kotów na Starodworskiej we Wrocławiu. Jest jeszcze płochliwa, ale łagodna i ciekawska. Szuka dobrego domku, który da jej czas na aklimatyzację.
* data urodzenia: 06.2021

Pod opieką FPK: od 07.10.2021 (DT Paulina)

koty do adopcji Wroclaw POPIS
Jego mamusie złapałyśmy na Jagodnie w celu kastracji, nie zdążyłyśmy z kastracją i koteczka urodziła. Popis to jeden z jej dwóch synków :) Jest przesłodki. Mile widziana adopcja na dokocenie, bardzo ładnie dogaduje się z kotami.
* data urodzenia: 05.2021

Pod opieką FPK: od 05.2021 (DT Paulina)

koty do adopcji Wroclaw HIREK
Odłowiony ze stada wolno-żyjących kotów na Starodworskiej we Wrocławiu z powodu złego stanu zdrowia. Zaropiały i ledwo chodzący. Badania krwi wykazały zapalenie trzustki, nerek i wątroby. Liczne nadżerki na języku oraz mocno powiększone węzły chłonne. Walczymy.
* szacowana data urodzenia: 2018
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowy)
* odrobaczony
* wykastrowany

Pod opieką FPK: od 25.07.2021 (DT Kamila)


koty do adopcji Wroclaw ZAREZERWOWANY
KASKADER (niewidomy)
Jego mamusie złapałyśmy na Jagodnie w celu kastracji, nie zdążyłyśmy z kastracją i koteczka urodziła. Kaskader to jeden z jej dwóch synków :) Jest przesłodki. Szuka dobrego domku na dokocenie (czyli gdzie jest już kotek) lub razem z bratem Popisem. Niestety kociak ma problem z oczkami. Aktualnie jest niewidomy, gdy skończy 9-miesięcy musi przejść operację, która da mu w 60-70% szansę na odzyskanie wzroku. W jednym oku miał ropnia przedgałkowego, ktory został nakłuty i oczyszczony. W jednym oku ma zrośnięte powieki, a w drugim jest zrost spojowki z rogówką. USG pokazało, że gałki są nieuszkodzone, stad konieczna operacja, gdy podrośne, może będzie wtedy widział.
* data urodzenia: 05.2021

Pod opieką FPK: od 05.2021 (DT Paulina)


REZYDENCI (nie do adopcji)koty do adopcji Wroclaw MISIA
Wyrwana z rąk śmierci przez Panią Wiolettę, która znalazła ją nieprzytomną na poboczu drogi we Wschowie. Najprawdopodobniej kotka została potrącona przez samochód, o czym świadczyło pękniecie miednicy i niedowład tylnych łap. Była też wyziębiona i odwodniona. Dodatkowo okazało się, że miała ropomacicze. Miała też problem z dziąsłami i zębami. Jednak najgorzej jest z jej nerkami, aktualnie jest w trakcie leczenia. Koteczka czuje się dobrze, ale zostanie pod opieką fundacji już do końca.
* szacowana data urodzenia: 2012
* test FIV/FeLV: ujemny (zdrowa)
* odrobaczona, zaszczepiona
* zachipowana i wykastrowana

Pod opieką FPK: od 12.2020 (DT Paulina)


NASI PRZYJACIELE

koty do adopcji Wroclaw
BIURO RACHUNKOWE JWW
Od 2018 JWW prowadzi nam księgowość. Dziękujemy z całego serca za wspaniałą współpracę!
www.jww.pl
koty do adopcji Wroclaw
AGENCJA CARTED
Carted zajmuję się pozycjonowaniem naszej strony. Dziękujemy!
www.carted.pl