KOTY Z KURKOWEJ
Na terenie Elektrociepłowni we Wrocławiu (ul. Kurkowa i Łowiecka) żyje duże stado wolno-żyjących kotów. Te koty potrzebowały pomocy człowieka: blisko ruchliwa ulica, choroby, ciągłe rozmnażanie się, małe kociaki rozjechane na jezdni albo wysuszone w krzakach, dorosłe chude i chore, czekające w trawie, aż ktoś przyjdzie i da im coś do zjedzenia.

Od maja 2014 koty dokarmiane są przez Przygarnij Kota - przyjeżdżamy do nich codziennie przywożąc karmę oraz czystą wodę. Wszystkie koty są na bieżąco kastrowane i leczone. Niestety na teren Elektrociepłowni wejść nie możemy, więc widzimy tylko te koty które przychodzą na karmienie przy płocie. Dlatego raz na jakiś czas pojawiają się nowe mordki. Wszystkim kociakom oraz oswojonym, dorosłym kotom szukamy domów. Koty nauczyły się przychodzić do swoich miejsc dokarmiania, których mamy cztery. Zajmuje nam to z dojazdami nawet i 2h każdego dnia. Jeździmy do nich nie zważając na pogodę, nie ważne czy pada deszcz, śnieg, czy grad, czy jest zimno czy gorąco. Jeździmy, bo one czekają na nas...

POTRZEBUJEMY KARMY suchej i mokrej w każdej ilości!

Miesięcznie zużywamy na to stado min 45kg suchej oraz 25kg mokrej karmy, co kosztuje nas ok 600zł.

Przyjeżdżamy do nich codziennie z 3-4l wody, 2kg suchej i 800g karmy mokrej. To i tak za mało, następnego dnia nie ma nawet ziarenka. Karmimy je głównie karmą SMILLA .Niektóre zdjęcia z karmień:KOTY Z ELEKTROCIEPŁOWNI, KTÓRYM ZNALAZŁYŚMY DOMY:


[*] KOTY Z ELEKTROCIEPŁOWNI, KTÓRE ODESZŁY ZA TĘCZOWY MOST:

INTERWENCJE

koty do adopcji Wroclaw :: BURY NR 2 Z PRZYCHODNI ::
Nasz kolejny, tymczasowy podopieczny to już drugi kocurek z Łowieckiej (Elektrociepłownia). Bardzo chory, na tyle źle się czuł, że praktycznie nie miał siły uciekać i dał się złapać "ręcznie". Jest już w trakcie leczenia w DT u Marty.

lipiec 2015

koty do adopcji Wroclaw :: BURY Z PRZYCHODNI ::
Kocurek został złapany na ul. Łowieckiej we Wrocławiu (Elektrociepłownia) na kastracje i leczenie. Miał wielką przepuklinę na brzuszku, jakąś rankę na boku oraz wszoły. Po wyleczeniu i rekonwalescencji został wypuszczony w miejsce bytowania. Przebywał pod opieką Przygarnij Kota w DT u Marty.

Maj 2015

Popularne posty