środa, 4 lipca 2018

Zajmujemy się pomocą kotom w potrzebie na terenie Wrocławia i okolic. Kastrujemy i leczymy, a oswojonym dorosłym oraz kociakom szukamy domów. Od 2014 codziennie dokarmiamy też duże stado wolno-żyjących kotów z terenu Elektrociepłowni (Kurkowa/Łowiecka).


Tylko dzięki Waszemu wsparciu możemy pomagać. Będziemy wdzięczne nawet za małą, comiesięczną wpłatę - liczy się każda złotówka!
Fundacja Przygarnij Kota
Konto: 61 1240 4025 1111 0010 7088 3285
Tytuł: "darowizna na cele statutowe"
Paypal: przygarnijkota@gmail.com
www.pomagam.pl maj2019
www.pomagam.pl/KarmaZwirWet
www.pomagam.pl/fpk_rudy
www.pomagam.pl/poniatowskiego

Koty
PRZEKAŻ NAM SWÓJ 1%
KRS: 0000377928 + koniecznie cel szczegółowy: WSPIERAMY KOTY BEZDOMNE


Koty
Kupujesz na zooplus.pl? Wchodź poprzez baner obok, a 4% wartości Twojego zamówienia zostanie przekazane na koty będące pod opieką Fundacji Przygarnij Kota.AKTUALNIE POD NASZĄ OPIEKĄ

W przypadku zainteresowania adopcją pierwszym krokiem jest wypełnienie ANKIETY. Odezwiemy się :)

Umowa adopcyjna WZÓR


ZAREZERWOWANE


WOLNO-ŻYJĄCE KOTY Z ELEKTROCIEPŁOWNI:
Na Kurkowej i Łowieckiej we Wrocławiu żyje bardzo dużo wolno-żyjących kotów (większość na terenie Elektrociepłowni). Przyjeżdżamy do nich codziennie z 3-4l wody, 2kg suchej i 800g karmy mokrej. To i tak za mało, następnego dnia nie ma nawet ziarenka, kosztuje nas to ok 600zł każdego miesiąca. Jeździmy do nich nie zważając na pogodę, nie ważne czy pada deszcz, śnieg, czy grad, czy jest zimno czy gorąco. Jeździmy, bo one czekają na nas. Wszystkie te koty również kastrujemy i w razie potrzeby leczymy. Poniżej prezentujemy zdjęcia tylko części z nich, gdyż na zakład wejść nie możemy, więc widzimy tylko te, które nie boją się podejść do płotu i są obecne podczas karmienia.


kot za darmo / adopcja kota / kotki do oddania / koty do adopcji / kociaki do adopcji / schronisko we Wrocławiu / schronisko dla zwierząt / schronisko dla kotów / kot ze schroniska / wolontariat